PZAZWIĄZEKTATRYWYPRAWYWSPINACZKA SPORTOWASKIALPINIZMALPINIZM JASKINIOWYWSPINACZKA SKALNASZKOLENIE

Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego PZA

Lp. Imię i nazwisko Nr
licencji
PZA
Klub
1. Grzegorz Albrzykowski 201 TKG Vertical Zakopane
2. Grzegorz Badurski 311 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
3. Tomasz Baster 309 Stowarzyszenie AKG Kraków
4. Arkadiusz Brzoza 342 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
5. Piotr Burczyk 356 Speleoklub Świętokrzyski
6. Robert Chirk 323 Speleoklub Warszawski
7. Tomasz Chojnacki 355 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
8. Aleksander Chruściel 203 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
9. Zofia Chruściel 204 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
10. Andrzej Ciszewski 205 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
11. Michał Ciszewski 357 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
12. Marcin Czart 290 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
13. Wit Dokupil 277 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
14. Tomasz Fiedorowicz 304 Speleoklub Warszawski
15. Filip Filar 330 Speleoklub Tatrzański
16. Robert Fiszer 237 Speleoklub Częstochowa
17. Piotr Floryan 312 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
18. Marcin Francuz 365 Speleoklub Warszawski
19. Dariusz Fuja 319 Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych "KARAKORUM"
20. Krzysztof Furgał 324 Sekcja Grotołazów Wrocław
21. Agnieszka Gajewska 224 Speleoklub Warszawski
22. Marcin Gala 289 Speleoklub Warszawski
23. Jerzy Ganszer 209 KTJ "Speleoklub" Bielsko-Biała
24. Mateusz Golicz 343
25. Michał Górski 353 Sekcja Grotołazów Wrocław
26. Tomasz Grzegrzułka 292 KTJ "Speleoklub" Bielsko-Biała
27. Zbigniew Grzela 281 Speleoclub Wrocław
28. Jarosław Gutek 211 KTJ "Speleoklub" Bielsko-Biała
29. Wojciech Hołysz 331 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
30. Grzegorz Jabłoński 240 Sekcja Grotołazów Wrocław
31. Mirosław Jachym 332 Stowarzyszenie AKG Kraków
32. Tomasz Jaworski 321 Rudzki Klub Grotołazów "NOCEK"
33. Marek Jędrzejczak 242 Speleoclub Wrocław
34. Olgierd Jokiel 243 Sekcja Grotołazów Wrocław
35. Witold Jokiel 244 Sekcja Grotołazów Wrocław
36. Rafał Kardaś 117 Speleoklub Warszawski
37. Piotr Kępkiewicz 322 Speleoklub Warszawski
38. Tomasz Kliś 245 Wrocławski Klub Wysokogórski
39. Sebastian Kołodziej 313 Stowarzysz. Speleoklub Olkusz
40. Michał Konarski 333 Speleoclub Wrocław
41. Rajmund Kondratowicz 293 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
42. Szymon Kostka 316 Sekcja Grotołazów Wrocław
43. Stanislaw Kotarba 228 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
44. Marcin Krajewski 294 Stowarzyszenie AKG Kraków
45. Paweł Kroh 316 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
46. Marcin Kubarek 334 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
47. Tadeusz Kuchno 279 KW Kraków
48. Jan Kućmierz 291 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
49. Jacek Kupras 214 Rudzki Klub Grotołazów "NOCEK"
50. Grzegorz Kuśpiel 301 Klub Speleologiczny "Aven"
51. Tomasz Kuźnicki 335 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
52. Mirosław Latacz 320 Stowarzyszenie AKG Kraków
53. Sebastian Lewandowski 345 Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
54. Ewa Libera 215 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
55. Marek Lorczyk 295 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
56. Izabela Luty 253 Speleoklub Warszawski
57. Agata Maślanka 336 Stowarzyszenie AKG Kraków
58. Włodzimierz Matejuk 255 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
59. Robert Matuszczak 282 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
60. Wacław Michalski 217 KTJ "Speleoklub" Bielsko-Biała
61. Agnieszka Nieciąg 354 Sekcja Grotołazów Wrocław
62. Henryk Nowacki 278 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
63. Artur Nowak 306 Speleoklub GAWRA Gorzów
64. Jakub Nowak 308 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
65. Maciej Odrowąż-Mieszkowski 337 Sekcja Grotołazów Wrocław
66. Tomasz Olczak 346 Speleoklub Łódzki - PTTK Oddział Łódź Polesie
67. Paweł Orawiec 310 TKG Vertical Zakopane
68. Michał Parczewski 347 Speleoklub Tatrzański
69. Radosław Paternoga 302 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
70. Janusz Paziewski 250
71. Mirosław Pindel 338 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
72. Piotr Podobiński 317 Speleoklub Warszawski
73. Mariusz Polok 300 Klub Speleologiczny "Aven"
74. Andrzej Porębski 257 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
75. Włodzimierz Porębski 258 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
76. Marcin Pruc 314 Stowarzyszenie AKG Kraków
77. Tomasz Pryjma 219 Speleoklub Warszawski
78. Jerzy Pukowski 220 KTJ "Speleoklub" Bielsko-Biała
79. Wojciech Radecki 210 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
80. Paweł Ramatowski 318 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
81. Krzysztof Recielski 225 Speleoklub Warszawski
82. Dariusz Sapieszko 328 Katowicki Klub Speleologiczny
83. Piotr Sienkiewicz 348
84. Wojciech Sieprawski 341 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
85. Bartosz Sierota 349 Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
86. Michał Składzień 350 Sekcja Grotołazów Wrocław
87. Wojciech Skoczeń 315 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
88. Magdalena Słupińska 263 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Warszawa
89. Piotr Słupiński 264 Speleoklub Warszawski
90. Emanuel Soja 329 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
91. Stefan Stefański 134 Speleoklub Warszawski
92. Piotr Stelmach 339 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
93. Wojciech Styrczula 296 Speleoklub Tatrzański
94. Jacek Szczygieł 351 Katowicki Klub Speleologiczny
95. Kazimierz Szych 352 Speleoklub Częstochowa
96. Zbigniew Tabaczyński 318 Speleoklub Świętokrzyski
97. Maciej Tomaszek 299 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
98. Tomasz Traciłowski 303 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
99. Jerzy Verey 227 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
100. Wojciech Wasilewski 266 Speleoklub Warszawski
101. Stanisław Wasyluk 307 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
102. Ryszard Widuch 273 Rudzki Klub Grotołazów "NOCEK"
103. Marek Wierzbowski 298 UKA Warszawa
104. Wiesław Wilk 271 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
105. Izabela Włosek 286 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
106. Przemysław Włosek 268 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
107. Ewa Wójcik 226 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
108. Bogusław Wypych 340 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
109. Czesław Zabrzeński 222 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
110. Sławomir Zagórski 284 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
111. Marcin Zamorski 317 Speleoklub Częstochowa
112. Lubomir Zawierucha 223 KTJ "Speleoklub" Bielsko-Biała

DrukujWersja do druku
 
© Polski Związek Alpinizmu :: 00-087 Warszawa ul. Corazziego 5/24, tel./fax 022 875 85 05, tel. 504 002 610
bank: Bank Zachodni WBK 48 1500 1126 1211 2009 3906 0000
NIP: 527-21-39-619
e-mail: biuro@pza.org.pl, skype: pezeta
email: webmaster@pza.org.pl