PZAZWIĄZEKTATRYWYPRAWYWSPINACZKA SPORTOWASKIALPINIZMALPINIZM JASKINIOWYWSPINACZKA SKALNASZKOLENIE

Ekiperzy PZA

Lp. Imię i nazwisko Klub
1. Tomasz Antecki ŁKW Łódź
2. Jakub Barbasz KS Korona Kraków
3. Michał Benko Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
4. Wojciech Bieniek KW Kraków
5. Tomasz Biernacki KS Korona Kraków
6. Cezary Bochniewicz UKA Warszawa
7. Łukasz Brzyski UKA Warszawa
8. Przemysław Bucharowski KW Warszawa
9. Konrad Burzawa Sudecki Klub Wysokogórski
10. Jarosław Caban ŁKW Łódź
11. Jacek Paweł Czech KS Kandahar
12. Karol Dąbrowski Świętokrzyski Klub Alpinist.
13. Łukasz Dębowski KW Katowice
14. Andrzej Dobrzański KW Warszawa
15. Dominik Domański KW Warszawa
16. Piotr Drobot KS Korona Kraków
17. Patrycjusz Dudek KW Częstochowa
18. Artur Elwirski KW Trójmiasto
19. Elżbieta Fijałkowska  
20. Maciej Florys Speleoklub Dąbrowa Górnicza
21. Przemysław Formicki KW Katowice
22. Maciej Gajewski Rzeszowski Klub Wysokogórski
23. Piotr Galla Sudecki Klub Wysokogórski
24. Szczepan Głogowski KW Warszawa
25. Piotr Górka KW Kraków
26. Paweł Grenda AKG Łódź
27. Mróz Grzegorz KW Warszawa
28. Michał Grzyb KW Gliwice
29. Robert Guzik KSE "Jura"
30. Dominik Hajduk Rzeszowski Klub Wysokogórski
31. Mateusz Jabłoński Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
32. Adrian Jurecki KW Katowice
33. Michał Kajca Wrocławski Klub Wysokogórski
34. Marcin Kantecki UKA Warszawa
35. Michał Kawecki  
36. Łukasz Kiecoń Bielski Klub Alpinistyczny
37. Marcin Kiecoń Bielski Klub Alpinistyczny
38. Grzegorz Kletschka KW Kraków
39. Tomasz Kliś Wrocławski Klub Wysokogórski
40. Jacek Kmin AKG Łódź
41. Piotr Konarski KW Katowice
42. Krzysztof Kopystyński Wrocławski Klub Wysokogórski
43. Olga Kosek AKG Łódź
44. Bogusław Kowalski KW Toruń
45. Grzegorz Kowalski AKG Łódź
46. Artur Kraszewski KW Trójmiasto
47. Rafał Kręgiel AKG Łódź
48. Piotr Kruczek KS Korona Kraków
49. Piotr Kubica KW Katowice
50. Tomasz Kugler Baltica
51. Krzysztof Lachniuk Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
52. Paweł Lulek Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
53. Wiesław Madejczyk KW Warszawa
54. Mariusz Majchrowicz Wrocławski Klub Wysokogórski
55. Przemysław Mizera KSE "Jura"
56. Rafał Mockałło ŁKW Łódź
57. Piotr Orzechowski KW Gliwice
58. Maciej Pętlicki Sudecki Klub Wysokogórski
59. Grzegorz Piątkowski KSE "Jura"
60. Adam Pieprzycki KW Kraków
61. Dariusz Piętak Klub Speleologiczny "Aven"
62. Waldemar Podhajny KW Gliwice
63. Piotr Poloczek KW Katowice
64. Grzegorz Poprawa KW Katowice
65. Włodzimierz Porębski Speleoklub Dąbrowa Górnicza
66. Tomasz Poznański  
67. Krystian Przywóski Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
68. Adam Radwański ŁKW Łódź
69. Grzegorz Rettinger KS Korona Kraków
70. Bogdan Rokosz KS Korona Kraków
71. Jerzy Rostafiński KW Warszawa
72. Jakub Ruszała Rzeszowski Klub Wysokogórski
73. Krzysztof Rychlik KW Kraków
74. Janusz Ryszewski KW Bydgoszcz
75. Marcin Sasak Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
76. Krzysztof Skoczylas Bielski Klub Alpinistyczny
77. Janusz Skrzyszkowski KW Warszawa
78. Bogumił Słama Wrocławski Klub Wysokogórski
79. Artur Sobczyk Sudecki Klub Wysokogórski
80. Andrzej Starosolski KW Gliwice
81. Przemysław Szklarek Speleoklub Częstochowa
82. Tomasz Szpor UKA Warszawa
83. Kazimierz Szych Speleoklub Częstochowa
84. Tomasz Ślusarczyk KS Korona Kraków
85. Wojciech Święcicki KW Kraków
86. Zbigniew Tabaczyński Speleoklub Świętokrzyski
87. Arkadiusz Tabisz Wrocławski Klub Wysokogórski
88. Bartosz Tarwacki Sudecki Klub Wysokogórski
89. Jacek Trzemżalski KS Korona Kraków
90. Michał Wachowski KW Warszawa
91. Wojciech Wajda Wrocławski Klub Wysokogórski
92. Karol Witkowski KW Toruń
93. Krzysztof Wróbel KW Gliwice
94. Krzysztof Zarzycki KW Katowice
95. Adam Zawadzki ŁKW Łódź
96. Arkadiusz Zegar KW Warszawa
97. Dariusz Żurek KS Korona Kraków

DrukujWersja do druku
 
© Polski Związek Alpinizmu :: 00-087 Warszawa ul. Corazziego 5/24, tel./fax 022 875 85 05, tel. 504 002 610
bank: Bank Zachodni WBK 48 1500 1126 1211 2009 3906 0000
NIP: 527-21-39-619
e-mail: biuro@pza.org.pl, skype: pezeta
email: webmaster@pza.org.pl