wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Taternictwa Jaskiniowego - Informacje > Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego

Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego

Opublikowano: 21-03-2016; 8:18 przez mteg | Modyfikacja: 23-01-2022; 19:00 przez Emilia Karnecka

Nazwisko Klub
#NazwiskoImięKlubWażność licencji
1BadurskiGrzegorzSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2023-12-31
2BasterTomaszStowarzyszenie AKG Krakówdo 2023-12-31
3ChirkRobertUKA Warszawado 2023-12-31
4CiszewskiMichałKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
5DokupilWitStowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagańdo 2023-12-31
6FiedorowiczTomaszSpeleoklub Warszawskido 2023-12-31
7FurgałKrzysztofSekcja Grotołazów Wrocławdo 2023-12-31
8GalaMarcinSpeleoklub Warszawskido 2023-12-31
9GanszerJerzyKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2023-12-31
10GoliczMateuszRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2023-12-31
11GrzegrzułkaTomaszKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2023-12-31
12GutekJarosławKAGB GOPRdo 2023-12-31
13Gutek ChruścielZofiaKAGB GOPRdo 2023-12-31
14JaworskiTomaszRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2023-12-31
15JędrzejczakMarekSpeleoclub Wrocławdo 2023-12-31
16KardaśRafałSpeleoklub Warszawskido 2023-12-31
17KondratowiczRajmundStowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagańdo 2023-12-31
18KostkaSzymonSekcja Grotołazów Wrocławdo 2023-12-31
19LewandowskiSebastianWałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowydo 2023-12-31
20LiberaEwaSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2023-12-31
21LubomskiDariuszSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
22MatuszczakRobertWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
23MichalskiWacławKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2023-12-31
24MuchaMariuszSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2023-12-31
25NieciągAgnieszkaSekcja Grotołazów Wrocławdo 2023-12-31
26OlczakTomaszSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
27PaternogaRadosławSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
28PodobińskiPiotrSpeleoklub Warszawskido 2023-12-31
29PorębskiAndrzejSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2023-12-31
30PorębskiWłodzimierzSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2023-12-31
31PrucMarcinStowarzyszenie AKG Krakówdo 2023-12-31
32RaczyńskaEwelinaSekcja Grotołazów Wrocławdo 2023-12-31
33RecielskiKrzysztofSpeleoklub Warszawskido 2023-12-31
34SienkiewiczPiotrSpeleoklub Warszawskido 2023-12-31
35SieprawskiWojciechKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
36SierotaBartoszWałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowydo 2023-12-31
37ŚwieczkowskiArkadiuszSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2023-12-31
38WiduchRyszardRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2023-12-31
39WłosekIzabelaSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2023-12-31
40ZagórskiSławomirSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2023-12-31
41ZamorskiMarcinSpeleoklub Częstochowado 2023-12-31
42ZmarzMichałSpeleoklub Tatrzańskido 2023-12-31
43AlbrzykowskiGrzegorzTKG Vertical Zakopanedo 2021-12-31
44BrzozaArkadiuszWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
45BurczykPiotrSpeleoklub Świętokrzyskido 2021-12-31
46ChojnackiTomaszTarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
47ChruścielAleksanderKAGB GOPRdo 2014-10-05
48CiszewskiAndrzejKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
49CzartMarcinKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
50FidzińskaKajaKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2020-12-31
51FilarFilipSpeleoklub Tatrzańskido 2021-12-31
52FloryanPiotrSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
53FrancuzMarcinSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
54FujaDariuszStowarzyszenie Sportów Ekstremalnych "KARAKORUM"do 2014-10-05
55GajewskaAgnieszkaSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
56GrzelaZbigniewSpeleoclub Wrocławdo 2022-12-31
57HeteniakSławomirSpeleoklub Tatrzańskido 2022-12-31
58HołyszWojciechWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
59JabłońskiGrzegorzSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
60JachymMirosławStowarzyszenie AKG Krakówdo 2014-10-05
61JokielOlgierdSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
62JokielWitoldSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
63KępkiewiczPiotrSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
64KliśTomaszWrocławski KWdo 2014-10-05
65KołodziejSebastianStowarzysz. Speleoklub Olkuszdo 2022-12-31
66KopertowskiMirosławSekcja Grotołazów Wrocławdo 2019-12-31
67KotarbaStanislawKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
68KrajewskiMarcinStowarzyszenie AKG Krakówdo 2022-12-31
69KrohPawełSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
70KrólewiczIreneuszStowarzyszenie AKG Krakówdo 2022-12-31
71KubarekMarcinSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2014-10-05
72KuchnoTadeuszKW Krakówdo 2021-12-31
73KućmierzJanKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
74KuprasJacekRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2014-10-05
75KuśpielGrzegorzKlub Speleologiczny "Aven"do 2014-10-05
76KuźnickiTomaszStowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagańdo 2014-10-05
77LataczMirosławStowarzyszenie AKG Krakówdo 2014-10-05
78LorczykMarekSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
79LutyIzabelaSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
80MacioszczykMichałWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
81MadejArturKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
82MaślankaAgataStowarzyszenie AKG Krakówdo 2014-10-05
83MatejukWłodzimierzSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2014-12-31
84NowackiHenrykKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
85NowakArturSpeleoklub GAWRA do 2014-10-05
86NowakJakubKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
87Odrowąż-MieszkowskiMaciejSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
88OrawiecPawełTKG Vertical Zakopanedo 2014-10-05
89ParczewskiMichałSpeleoklub Tatrzańskido 2021-12-31
90PaziewskiJanuszdo 2014-10-05
91PindelMirosławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
92PiprekTomaszKAGB GOPRdo 2021-12-31
93PolokMariuszKlub Speleologiczny "Aven"do 2014-12-31
94PryjmaTomaszSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
95PukowskiJerzyKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2021-12-31
96RadeckiWojciechKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
97RamatowskiPawełSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2014-12-31
98SapieszkoDariuszKatowicki Klub Speleologicznydo 2022-12-31
99SkładzieńMichałSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
100SkoczeńWojciechSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
101SłupińskaMagdalenado 2014-12-31
102SłupińskiPiotrSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
103SojaEmanuelSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
104StefańskiStefanSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
105StelmachPiotrWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
106StyrczulaWojciechSpeleoklub Tatrzańskido 2014-10-05
107StyrnaPrzemysławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-12-31
108StyśJacekSpeleoclub Wrocławdo 2022-12-31
109SzczygiełJacekKatowicki Klub Speleologicznydo 2022-12-31
110SzychKazimierzSpeleoklub Tatrzańskido 2021-12-31
111TabaczyńskiZbigniewWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
112TomaszekMaciejSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2014-10-05
113TraciłowskiTomaszSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
114VereyJerzyKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
115WasilewskiWojciechSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
116WasylukStanisławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
117WierzbowskiMarekUKA Warszawado 2022-12-31
118WilkWiesławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
119WłosekPrzemysławSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2014-10-05
120WójcikEwaKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
121WypychBogusławSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
122ZabrzeńskiCzesławSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-12-31
123ZawieruchaLubomirKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2014-12-31
Partnerzy
Partnerzy techniczni