wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Taternictwa Jaskiniowego - Informacje > Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego

Instruktorzy alpinizmu jaskiniowego

Opublikowano: 21-03-2016; 8:18 przez mteg | Modyfikacja: 17-10-2019; 10:55 przez mteg

Uwaga: data ważności uprawnień instruktora wynika z  Regulaminu unifikacji kadry szkoleniowej w taternictwie jaskiniowym  

Lp. Nazwisko Imię Nr licencji PZA Uprawnienia ważne do Klub
1. Albrzykowski Grzegorz 201 2021-05-31 TKG Vertical Zakopane
2. Badurski Grzegorz 311 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
3. Baster Tomasz 309 2022-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
4. Brzoza Arkadiusz 342 2022-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
5. Burczyk Piotr 356 2021-05-31 Speleoklub Świętokrzyski
6. Chirk Robert 323 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
7. Chojnacki Tomasz 355 2021-05-31 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
8. Chruściel Aleksander 203 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
9. Ciszewski Andrzej 205 2022-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
10. Ciszewski Michał 357 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
11. Czart Marcin 290 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
12. Dokupil Wit 277 2017-05-31 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
13. Fidzińska Kaja 358 2020-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
14. Fiedorowicz Tomasz 304 2022-05-31 Speleoklub Warszawski
15. Filar Filip 330 2021-05-31 Speleoklub Tatrzański
16. Fiszer Robert 237 2017-05-31 Speleoklub Częstochowa
17. Floryan Piotr 312 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
18. Francuz Marcin 365 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
19. Freus Marek 208 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
20. Fuja Dariusz 319 2021-05-31 Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych „KARAKORUM”
21. Furgał Krzysztof 324 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
22. Gajewska Agnieszka 224 2022-05-31 Speleoklub Warszawski
23. Gala Marcin 289 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
24. Ganszer Jerzy 209 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
25. Golicz Mateusz 343 2021-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
26. Górski Michał 353 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
27. Grzegrzułka Tomasz 292 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
28. Grzela Zbigniew 281 2022-05-31 Speleoclub Wrocław
29. Gutek Jarosław 211 2021-05-31 Klub Alpinistyczny GB GOPR
30. Gutek Zofia 204 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
31. Heteniak Sławomir 369 2024-05-31 Speleoklub Tatrzański
32. Hołysz Wojciech 331 2017-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
33. Jabłoński Grzegorz 240 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
34. Jachym Mirosław 332 2017-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
35. Jaworski Tomasz 321 2021-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
36. Jędrzejczak Marek 242 2022-05-31 Speleoclub Wrocław
37. Jokiel Olgierd 243 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
38. Jokiel Witold 244 2017-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
39. Kardaś Rafał 117 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
40. Kępkiewicz Piotr 322 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
41. Kliś Tomasz 245 2017-05-31 Wrocławski Klub Wysokogórski
42. Kołodziej Sebastian 313 2021-05-31 Stowarzysz. Speleoklub Olkusz
43. Konarski Michał 333 2021-05-31 Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
44. Kondratowicz Rajmund 293 2021-05-31 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
45. Kopertowski Mirosław 359 2020-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
46. Kostka Szymon 316 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
47. Kotarba Stanislaw 228 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
48. Krajewski Marcin 294 2022-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
49. Kroh Paweł 316 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
50. Królewicz Ireneusz 370 2024-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
51. Kubarek Marcin 334 2017-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
52. Kuchno Tadeusz 279 2021-05-31 KW Kraków
53. Kućmierz Jan 291 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
54. Kupras Jacek 214 2017-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
55. Kuśpiel Grzegorz 301 2021-05-31 Klub Speleologiczny „Aven”
56. Kuźnicki Tomasz 335 2017-05-31 Stowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagań
57. Latacz Mirosław 320 2017-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
58. Lewandowski Sebastian 345 2021-05-31 Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
59. Libera Ewa 215 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
60. Lorczyk Marek 295 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
61. Lubomski Dariusz 360 2021-05-31 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
62. Luty Izabela 253 2022-05-31 Speleoklub Warszawski
63. Macioszczyk Michał 361 2021-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
64. Madej Artur   2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
65. Maślanka Agata 336 2017-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
66. Matejuk Włodzimierz 255 2021-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
67. Matuszczak Robert 282 2022-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
68. Michalski Wacław 217 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
69. Mucha Mariusz 362 2020-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
70. Nieciąg Agnieszka 354 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
71. Nowacki Henryk 278 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
72. Nowak Artur 306 2017-05-31 Speleoklub GAWRA Gorzów
73. Nowak Jakub 308 2022-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
74. Odrowąż-Mieszkowski Maciej 337 2017-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
75. Olczak Tomasz 346 2021-05-31 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
76. Orawiec Paweł 310 2017-05-31 TKG Vertical Zakopane
77. Parczewski Michał 347 2022-05-31 Speleoklub Tatrzański
78. Paternoga Radosław 302 2021-05-31 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
79. Paziewski Janusz 250 2017-05-31  
80. Pindel Mirosław 338 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
81. Piprek Tomasz 368 2024-05-31 Klub Alpinistyczny GB GOPR
82. Podobiński Piotr 317 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
83. Polok Mariusz 300 2017-05-31 Klub Speleologiczny „Aven”
84. Porębski Andrzej 257 2022-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
85. Porębski Włodzimierz 258 2017-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
86. Pruc Marcin 314 2021-05-31 Stowarzyszenie AKG Kraków
87. Pryjma Tomasz 219 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
88. Pukowski Jerzy 220 2021-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
89. Raczyńska Ewelina 364 2021-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
90. Radecki Wojciech 210 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
91. Ramatowski Paweł 318 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
92. Recielski Krzysztof 225 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
93. Sapieszko Dariusz 328 2021-05-31 Katowicki Klub Speleologiczny
94. Sienkiewicz Piotr 348 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
95. Sieprawski Wojciech 341 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
96. Sierota Bartosz 349 2021-05-31 Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy
97. Składzień Michał 350 2022-05-31 Sekcja Grotołazów Wrocław
98. Skoczeń Wojciech 315 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
99. Słupińska Magdalena 263 2022-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Warszawa
100. Słupiński Piotr 264 2021-05-31 Speleoklub Warszawski
101. Soja Emanuel 329 2022-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
102. Stefański Stefan 134 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
103. Stelmach Piotr 339 2021-05-31 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
104. Styrczula Wojciech 296 2021-05-31 Speleoklub Tatrzański
105. Styrna Przemysław 363 2020-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
106. Styś Jacek 285 2022-05-31 Speleoclub Wrocław
107. Szczygieł Jacek 351 2021-05-31 Katowicki Klub Speleologiczny
108. Szych Kazimierz 352 2021-05-31 Speleoklub Częstochowa
109. Świeczkowski Arkadiusz 366 2024-05-31 Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
110. Tabaczyński Zbigniew 318 2021-05-31 Speleoklub Świętokrzyski
111. Tomaszek Maciej 299 2017-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
112. Traciłowski Tomasz 303 2021-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
113. Verey Jerzy 227 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
114. Wasilewski Wojciech 266 2017-05-31 Speleoklub Warszawski
115. Wasyluk Stanisław 307 2022-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
116. Widuch Ryszard 273 2021-05-31 Rudzki Klub Grotołazów „NOCEK”
117. Wierzbowski Marek 298 2022-05-31 UKA Warszawa
118. Wilk Wiesław 271 2021-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
119. Włosek Izabela 286 2022-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
120. Włosek Przemysław 268 2017-05-31 Speleoklub Dąbrowa Górnicza
121. Wójcik Ewa 226 2017-05-31 Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
122. Wypych Bogusław 340 2022-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
123. Zabrzeński Czesław 222 2017-05-31 Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego
124. Zagórski Sławomir 284 2021-05-31 Sekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Kraków
125. Zamorski Marcin 317 2021-05-31 Speleoklub Częstochowa
126. Zawierucha Lubomir 223 2017-05-31 KTJ „Speleoklub” Bielsko-Biała
127. Zmarz Michał 367 2024-05-31 Speleoklub Tatrzański
Partnerzy
Partnerzy techniczni