wróć
Polski Związek Alpinizmu
Ubezpieczenia > Ubezpieczenia górskich wypraw

Ubezpieczenia górskich wypraw

Rekomendowane przez Polski Związek Alpinizmu

Opublikowano: 3-07-2015; 17:58 przez mteg | Modyfikacja: 2-07-2024; 14:51 przez Marek Karnecki

Programy

Obsługa

Współautorem powyższych programów i wyłącznym podmiotem obsługującym jest firma iExpert.pl SA, która od 8 lat współpracuje z PZA w ubezpieczeniu górskich wypraw.

Kontakt:

tel. 22 100 26 00

e-mail: sport@iexpert.pl

www.iexpert.pl

Aktualności

bezpieczny

Bezpieczny Powrót – skuteczna ochrona i elastyczna obsługa

[29-05-2024]

Program ubezpieczeniowy Bezpieczny Powrót będący efektem współpracy PZU i PZA jest obecny na rynku od kilku lat i w tym czasie zdobył renomę w środowisku górskim. Kilkadziesiąt tysięcy ubezpieczonych robi wrażenie i wydaje się być jego najlepszą rekomendacją. Co wyróżnia Bezpieczny Powrót? Zakres, cena, atrakcyjne rozszerzenia? Bez wątpienia, ale w tym tekście chcieliśmy zwrócić uwagę … Continue reading „Bezpieczny Powrót – skuteczna ochrona i elastyczna obsługa”

woman-wearing-mask-checking-with-her-patient

Wsparcie na wyprawie i po powrocie do Polski – assistance w programie Bezpieczny Powrót

[27-05-2024]

Transport do Polski, organizacja wizyt lekarskich po powrocie do kraju, a także zwrot kosztów za niewykorzystane skipassy, czy nawet opieka nad zwierzętami domowymi – to jedynie wybrane usługi assistance dostępne w ramach ubezpieczenia PZU Bezpieczny Powrót. Sprawdź, jakiego wsparcia możesz oczekiwać, gdy przydarzy się wypadek lub choroba za granicą. Tak zwane usługi pomocowe, to jeden … Continue reading „Wsparcie na wyprawie i po powrocie do Polski – assistance w programie Bezpieczny Powrót”

Hiker,Woman,Standing,And,Making,Photos,Using,Digital,Mirrorless,Camera,

PZU Szlaki Bez Granic

[25-01-2024]

Zimą w górach rośnie ryzyko wypadków – zadbaj o ochronę Eksploracja gór w okresie zimowym w naturalny sposób wymusza ukierunkowanie energii także na inne formy aktywności – jak skitouring, drytooling czy narciarstwo zjazdowe i snowboard. Często wiążą się one jednak z większym ryzykiem wypadku, dlatego warto zadbać o ochronę, której jednym z elementów jest ubezpieczenie górskie. … Continue reading „PZU Szlaki Bez Granic”

pza_pzu_thumb

Jak skutecznie ubezpieczyć się w góry?

[21-04-2023]

Jak skutecznie ubezpieczyć się w góry? Eksploracja gór zawsze wiąże się z ryzykiem. Nawet bardzo doświadczony, obyty z górami turysta nie zawsze uniknąć sytuacji, w której może potrzebować pomocy. Truizm? Niekoniecznie, bo jak pokazują liczne przykłady nadal nie brakuje osób, które ruszają w góry bez odpowiedniej ochrony. Jedną z jej form jest prawidłowo dobrane ubezpieczenie. … Continue reading „Jak skutecznie ubezpieczyć się w góry?”

PZA_Ubezpiecznia 2022 miniatura

Nowe programy ubezpieczeniowe

[13-07-2022]

Współpraca  PZA z iExpert-em zaowocowała stworzeniem nowej oferty ubezpieczeń wypraw górskich. Dla członków klubów zrzeszonych w naszym związku proponujemy bardzo korzystne warunki – indywidualnie przygotowane oferty oraz duże zniżki.  

iex_FB_pzu_pza

OC klubu wysokogórskiego i jaskiniowego PZA: nowy program ubezpieczeń

[12-03-2019]

Z uwagi na duże zainteresowanie klubów ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, wraz z iExpert i PZU przygotowaliśmy produkt zapewniający właściwy zakres ochrony zarówno klubom wysokogórskim jak i jaskiniowym. Kluby zrzeszone w PZA mogą zawrzeć polisę na preferencyjnych warunkach. Dla kogo jest OC klubów? Korzystając z doświadczenia przy tworzeniu programu Bezpieczny Powrót w PZU naszego partnera iExpert, przygotowaliśmy … Continue reading „OC klubu wysokogórskiego i jaskiniowego PZA: nowy program ubezpieczeń”

BP-logo na FB

Ubezpiecz się na sezon

[5-07-2017]

Zanim wyruszysz na podbój gór, musisz mieć pewność, że jesteś odpowiednio chroniony. Chodzi nie tylko o sprzęt, jaki ze sobą zabierzesz, ale też o ubezpieczenie, które zapewni dobrą ochronę w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Przygotowane z myślą o fanach górskich wypraw ubezpieczenie Bezpieczny Powrót jest ważne przez 365 dni od daty złożenia wniosku. Oznacza to, że … Continue reading „Ubezpiecz się na sezon”

gora

Ubezpieczenie NNW niezbędny element ochrony podczas każdej wyprawy

[27-07-2016]

Każda wyprawa w góry wiąże się z ryzykiem. Przed wyruszeniem na szlak najważniejsze jest dobre planowanie. Niestety nawet najlepszy organizator nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego, tak aby ryzyko ograniczyć do zera. Stwierdzenie banalne, nabiera znaczenia dopiero wtedy, gdy przydarzy nam się wypadek. Właśnie w takich chwilach nieocenione okazuje się dobre ubezpieczenie. Program Bezpieczny Powrót … Continue reading „Ubezpieczenie NNW niezbędny element ochrony podczas każdej wyprawy”

odznaka-instruktor

Ubezpieczenie dla trenerów i instruktorów PZA

[25-09-2015]

Ubezpieczenie OC i NNW instruktorów i trenerów PZA to kolejny po Bezpiecznym Powrocie, produkt ubezpieczeniowy stworzony we współpracy Polskiego Związku Alpinizmu, PZU i iExpert.pl. To solidna ochrona w najniższej cenie na rynku przygotowana z myślą o członkach PZA z uprawnieniami instruktora lub trenera.

Brak zdjęcia

Opcja NNW w ubezpieczeniu Bezpieczny Powrót

[3-07-2015]

Pierwsze polskie ubezpieczenie dla pasjonatach gór i sportów górskich stworzone przez Polski Związek Alpinizmu i PZU – „Bezpieczny powrót” ponownie zostało rozbudowane. Teraz wśród opcji rozszerzenia ochrony jest NNW.

Partnerzy