wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Jaskinie > I Ogólnopolskie Forum Speleo – jest już program i harmonogram!

I Ogólnopolskie Forum Speleo – jest już program i harmonogram!

Opublikowano: 14-03-2017; 10:08 przez Ewelina Raczyńska | Modyfikacja: 20-03-2017; 8:32 przez Ewelina Raczyńska

Opublikowaliśmy wstępny harmonogram oraz informacje o programie I Ogólnopolskiego Forum Speleo. I Forum Speleo 

Podkreślamy, że są to informacje wstępne. Czekamy jeszcze na ostateczne potwierdzenia i opisy od prelegentów i prowadzących warsztaty. Również harmonogram może jeszcze ulec korektom.

UWAGA!
Prosimy o zapoznanie się z opisami programowymi poszczególnych zajęć w zakładce “Program”. Niektóre z nich wymagają zabrania dodatkowego sprzętu lub oprogramowania!

Rejestracja uczestników za pomocą formularzy elektronicznych była możliwa tylko do dnia 19 marca 2017. Po tej dacie można się  już zarejestrować TYLKO bezpośrednio po przyjeździe na Forum Speleo.

Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdziecie na naszej stronie www.forumspeleo.pl

 

Szanowni Grotołazi,

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym grotołażeniem na pierwsze w historii I Ogólnopolskie Forum Speleo, organizowane przez Komisję Taternictwa Jaskiniowego, Uniwersytet Warszawski oraz Speleoklub Świętokrzyski.

Prawdziwego i zaangażowanego grotołaza wyróżnia ciągła chęć zdobywania i poszerzania wiedzy. A ta, jak wiemy jest niezwykle szeroka, dotyka bardzo różnych dziedzin nauki i sportu, ponadto ciągle ulega ewaluacji. Bądź więc na bieżąco, czerp wiedzę od najlepszych i najbardziej doświadczonych ludzi. Może podziel się też z nami swoim doświadczeniem?

I Ogólnopolskie Forum Speleo będzie właśnie taką wyjątkową platformą wymiany wiedzy, a także niezwykłą okazją, aby w jednym miejscu zebrać wszystkich ludzi połączonych wspólną pasją, którą chcą się podzielić z innymi.

Czego możecie oczekiwać? Masy niezwykle interesujących zajęć, wykładów i dyskusji. Planujemy równoległe bloki tematyczne prowadzone przez bardzo ciekawych ludzi tj. blok o eksploracji, geologiczny, fotografii jaskiniowej, nurkowaniu, forum elektryczne, kartograficzne, warsztaty dla instruktorów, wycieczki terenowe do jaskiń i nie tylko, otwarte dyskusje o sprawach naszego środowiska, sprzęcie i technikach jaskiniowych. W tym czasie odbędzie się także rozszerzone spotkanie KTJ. A na koniec trochę rozrywki: konkursy, quizy, koncert i dużo, dużo więcej.

 

Termin: 24-26 marca 2017.

Miejsce: nowoczesny ośrodek noclegowo-konferencyjny ECEG (Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej) w Chęcinach k. Kielc : http://eceg.e-kei.pl/

 

 

 

Partnerzy