Kwartalnik „JASKINIE” jest jedynym ogólnopolskim magazynem, opisującym podziemny świat, a jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. Pismo ukazuje się nieprzerwanie od 1992 roku. „JASKINIE” można kupić w sklepach specjalistycznych oraz salonach Empik na terenie całej Polski. W prenumeracie rocznej koszt czterech zeszytów wynosi 32 zł.

Kontakt z redakcją

Zachęcamy do publikowania relacji z wypraw na łamach naszego pisma! Artykuły można podsyłać na adres: jaskinie.speleo@gmail.com. Pozostałe dane kontaktowe:

  • tel. 660 46 88 87 (Paulina Szelerewicz-Gładysz)
  • Adres redakcji: 32-005 Niepołomice, ul. Kątowa 2

Prenumerata

W prenumeracie rocznej koszt czterech zeszytów wynosi 32 zł. Numer konta do wpłat za prenumeratę: MultiBank 69 1140 2017 0000 4102 0937 8193 W tytule przelewu należy zaznaczyć okres, jakiego dotyczy prenumerata, oraz podać adres wysyłki oraz – najlepiej – numer telefonu lub adres e-mail. 

Numery archiwalne „Jaskiń”

… można zamawiać poprzez e-mail: jaskinie.speleo@gmail.com.

Internetowa Czytelnia „Jaskiń”

Archiwum kwartalnika (za wyjątkiem ostatnich czterech zeszytów) dostępne jest również w wersji elektronicznej. Zachęcamy kluby do zamieszczenia skanów swoich biuletynów w naszej Internetowej Czytelni. Kontakt w tej sprawie: jaskinie małpa pza org pl. Internetowa Czytelnia powstała przede wszystkim dzięki pracy Pauliny Szelerewicz-Gładysz i Tomka Pawłowskiego z STJ KW Kraków oraz Karoliny Wróblewskiej z WKGiJ. Podziękowania za pracę przy spisach treści należą się również Radosławowi Paternoga (SKTJ) i Michałowi Filipiakowi (WKTJ).