wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Związek > Zeszyt: „Standardy wspinaczkowe …” w sprzedaży!

Zeszyt: „Standardy wspinaczkowe …” w sprzedaży!

Opublikowano: 28-07-2015; 14:40 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2019; 23:58 przez Iwona Bocian

Komisja Szkolenia PZA wydała zeszyt szkoleniowy „Standardy wspinaczkowe w Morskim Oku i Tatrach Słowackich”. Autorami są doświadczeni instruktorzy Wojciech Wajda i Bogusław Kowalski.

Zeszyt szkoleniowy

Od czasu ukazania się Zeszytu szkoleniowego „Topografia i terenoznawstwo” Rafała Kardasia i Wojciecha Święcickiego zgłaszano potrzebę publikacji, która w podobny sposób opisywałaby drogi w rejonie Morskiego Oka i w Tatrach Słowackich.
Co ważne, w „Standardach wspinaczkowych..” zamieszczone zostały schematy i opisy wybranych dróg, a także rysunki ogólne ścian. Dodano również kilka porad odnośnie najistotniejszych zagrożeń związanych ze wspinaczką w Tatrach.

Jak zakupić?

  1. Należy przesłać zamówienie na adres e-mail: moko@pza.org.pl
  2. W tytule emaila wpisać „moko”, a w treści: ilość zamówionych egzemplarzy, dane do wysyłki oraz telefon kontaktowy.
  3. Koszt jednostkowy publikacji to 38zł brutto (+ 3,5 zł koszty przesyłki zwykłej na ryzyko zamawiającego; polecony – 6,00zł i należy to zaznaczyć w zamówieniu).
   W przypadku zainteresowania większym zamówieniem należy kontaktować się, poprzez powyższy adres email, celem określenia kosztów wysyłki.
  4. Wysyłka będzie realizowana po dokonaniu wpłaty na konto PZA: Volkswagen Bank Polska 79 2130 0004 2001 0584 5458 0001 koniecznie z dopiskiem „moko”.

Oczywiście jest możliwość zakupu w/w publikacji bezpośrednio w Biurze PZA w Warszawie.

UWAGA! zeszyt można kupić również w sieci Sklepów Podróżnika (w Warszawie, Bielsku-Białej,Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Poznaniu) oraz przez stronę internetową: www.sp.com.pl.

Partnerzy