wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Komunikat Zarządu PZA dotyczący kadry narodowej

Komunikat Zarządu PZA dotyczący kadry narodowej

Opublikowano: 1-02-2021; 0:59 przez Rafał Kanowski | Modyfikacja: 3-03-2021; 11:49 przez Rafał Kanowski

Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu w dniu 04 stycznia 2021 r. zatwierdził rozszerzenie składu kadry narodowej we wspinaczce sportowej.

Poniżej lista powołanych. AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 03 marca 2021

Rozszerzona Kadra Narodowa 2021

Informujemy także, że osoby, które złożyły wniosek, a nie dopełniły wszystkich formalności, proszone są o niezwłoczne ich uzupełnienie. 

Przypominamy powołanym zawodnikom o obowiązku przesłania na adres kadra@pza.org.pl kopii zaświadczenia badań lekarskich w terminie 14 dni od momentu powołania – niedopełnienie tego obowiązku skutkuje wykreśleniem z kadry. Po dosłaniu skanu badań, zawodnicy zostają przywróceni do składu KN.

Zawodnicy, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do kadry narodowej na okres trzech miesięcy (styczeń-marzec 2021), proszeni są o przesłanie kompletu dokumentów na adres: kadra@pza.org.pl.

Wymagane dokumenty to:

– wniosek o powołanie do kadry narodowej na okres od 4 stycznia do 31 marca (link)

– oświadczenie o posiadaniu aktualnych badań lekarskich (link)

– oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (link)

– potwierdzenie wniesienia opłaty licencyjnej (50 zł): http://pza.org.pl/news/news-sport/komunikat-kws-w-sprawie-licencji-zawodnika

Wnioski można składać bezterminowo (do momentu zmiany decyzji Zarządu PZA). Raz w tygodniu nastąpi aktualizacja składu rozszerzonej kadry narodowej.

W terminie 14 dni od dnia opublikowania uchwały zarządu powołującej zawodników  do szerokiego składu kadry narodowej, na adres kadra@pza.org.pl, należy dostarczyć kopię aktualnych badań lekarskich oraz potwierdzenie opłacenia składek w klubie zrzeszonym w PZA.

 

Partnerzy