wróć
Polski Związek Alpinizmu

Rozwiązanie KWS PZA

Opublikowano: 29-12-2021; 11:28 przez Piotr Bunsch

Rozwiązanie Komisji Wspinaczki Sportowej PZA

Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu podczas posiedzenia w dniu 21 grudnia 2021 roku zdecydował o uchyleniu Regulaminu określającego zasady pracy Komisji Wspinaczki Sportowej (Zmiany w regulaminie zatwierdzone przez Zarząd PZA dnia 20.03.2018 r. i Regulamin zatwierdzony przez Zarząd PZA dnia 31.05.2016 r.) oraz o rozwiązaniu Komisji Wspinaczki Sportowej. Rozwiązanie Komisji jest równoznaczne z rozwiązaniem wszystkich jej podkomisji. Ustępujący Przewodniczący zrezygnował z pełnienia funkcji w dniu 22 listopada br. Dotychczasowym członkom Komisji dziękujemy za współpracę.

Na stanowisko przewodniczącego nowej komisji został wybrany Członek Zarządu Polskiego Związku Alpinizmu, Piotr Bunsch. Skład Komisji zostanie uzupełniony.

Osoby chętne do pracy w nowej Komisji Wspinaczki Sportowej, chcące zebrać cenne doświadczenie w pracy dla Związku Olimpijskiego oraz pragnące współtworzyć wspinaczkę sportową w kraju są proszone o kontakt z nowym przewodniczącym. Pomoc będzie potrzebna przy koordynowaniu tematów związanych z regulaminami, routsetterami, sędziami, sprzętem PZA oraz przy organizacji zawodów.  

Piotr Bunsch
Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu

Partnerzy
Partnerzy techniczni