wróć
Polski Związek Alpinizmu
Uncategorized > Powołania na akcje w ramach zadań realizowanych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Powołania na akcje w ramach zadań realizowanych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Opublikowano: 31-03-2017; 11:00 przez Arkadiusz Kamiński | Modyfikacja: 5-07-2017; 16:12 przez Arkadiusz Kamiński

Komisja Wspinaczki Sportowej publikuje wykaz powołań na akcje realizowane z Funduszy Rozwoju Kultury Fizycznej

Termin Nazwa i miejsce Wykaz zawodników
2017-04-01 Puchar Polski JiJM (B)
Kalisz, Chopina 23

Bąk Rafał
Bujak Miłosz
Gromniak Daria
Gruszka Konrad
Janecka Bianka
Kajetan Kupś
Kałucka Aleksandra
Kałucka Natalia
Kieraga Adrian
Klimaszewska Marta
Krzysztof Palczyński
Malinowski Olaf
Matyjaszczyk Marcelina
Oleszczuk Piotr
Podlewski Bartłomiej
Puźniak Mateusz
Ratajczak Wojciech
Rudka Maja
Szymczak Adam
Winiarek Bartłomiej
Włodarczyk Małgorzata
Woś Natalia
Ziętek Jakub

 2017-04-09 Mistrzostwa Polski JiJM (B)
Warszawa, Annopol 3
 
     
 2017-05-05/07

Konsultacje kadry narodowej (C)

Tarnów, Mickiewicza 8

Klimaszewska Marta

Janecka Bianka

Kroszka Jan

Woś Natalia

Włodarczyk Małgosia

Bujak Miłosz

Kałucka Ola

 

 2017-04-07/08  IFSC WC (B) Meiringen/SUI Ida Kupś 
2017-04-29/30 IFSC EYC (B) Graz/AUT Ida Kupś
Maja Rudka
Szymon Pęcikiewicz
Bianka Janecka
Kajetan Kupś
Krzysztof Palczyński
Miosz Bujak
Jakub Ziętek
Bartosz Winiarek
Małgorzata Włodarczyk
Marta Klimaszewska
Piotr OIeszczuk
Adam Szymczak
Mateusz Puźniak
Wojciech Ratajczak
2017-05-05/07 Konsultacje KN (C) Tarnów Marta Klimaszewska
Bianka Janecka
Jan Kroszka
Natalia Woś
Małgosia Włodarczyk
Miłosz Bujak
Ola Kałucka
2017-05-20/21 IFSC EYC (B) Soure/POR

Ida Kupś
Maja Rudka

2017-05-27 IFSC EYC (P) Imst/AUT

Ida Kupś
Maja Rudka
Szymon Pęcikiewicz
Natalia Kałucka
Olaf Malinowski
Natalia Woś
Marcelina Matyjaszczyk
Kajetan Kupś
Wojciech Ratajczak
Miłosz Bujak
Rafał Bąk
Małgorzata Włodarczyk
Krzysztof Palczyński
Jakub Ziętek
Bartłomiej Winiarek

2017-06-10/11 IFSC EYC (P) Dornbirn/AUT

Maja Rudka
Szymon Pęcikiewicz
Wojciech Ratajczak
Miłosz Bujak
Bianka Janecka
Małgorzata Włodarczyk
Marta Klimaszewska
Szymon Doradziński
Bartłomiej Winiarek

2017-06-17 IFSC EYC (C) Bologna/ITA

Aleksandra Kałucka
Miłosz Bujak
Natalia Kałucka
Natalia Woś
Konrad Gruszka
Wojciech Ratajczak
Małgorzata Włodarczyk
Bartłomiej Podlewski
Wojciech Zalewski
Jan Kroszka

2017-06-24/25 IFSC EYC (P) Uster/SUI

Ida Kupś

 

Partnerzy
Partnerzy techniczni