wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka wysokogórska > Kadra Narodowa PZA we wspinaczce wysokogórskiej na rok 2021

Kadra Narodowa PZA we wspinaczce wysokogórskiej na rok 2021

Opublikowano: 19-01-2021; 14:08 przez Jolanta Głowacka | Modyfikacja: 8-04-2021; 13:53 przez Jolanta Głowacka

Lista osób powołanych do Kadry Narodowej we Wspinaczce Wysokogórskiej PZA
Termin powołania: 01.01 – 31.12.2021.

 

1. Bańczyk Paweł, KW Sakwa

2. Bielecki Damian, KW Sakwa

3. Bukowski Maciej, UKA Warszawa

4. Burczyk Barbara, Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

5. Ciechanowska Martyna, KS Skarpa Bytom

6. Ciechanowska Milena, KS Skarpa Bytom

7. Ciszyńska Barbara, KW Katowice

8. Cyran Dominik, KW Sakwa

9. Czaplicka Izabela, KW Kraków

10. Czech Michał, KW Sakwa

11. Czech Jacek Józef, KW Sakwa

12. Czech Jacek Paweł, KW Katowice

13. Draga Paweł, KS Skarpa Bytom

14. Dzięciołowski Mikołaj, Rzeszowski KW

15. Federowicz Mariusz, Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

16. Ferenc Kamil, KS Korona Kraków

17. Gawęda Ilona, KW Kraków

18. Gołąb Janusz, KW Gliwice

19. Gomółka Kamil, KW Kotłownia

20. Grobel Mateusz, KW Sakwa

21. Haładaj Mateusz, AKG Łódź

22. Hałdaś Paweł, KW Sakwa

23. Heretyk Kacper, KS Korona Kraków

24. Heretyk Mikołaj, KS Korona Kraków

25. Hojdas Bartłomiej, KW Kraków

26. Huszczo Aleksander, KW Zakopane

27. Jabłoński Wadim, KW Sakwa

28. Jelonek Paweł, KW Częstochowa

29. Jodłowski Jakub, KW Trójmiasto

30. Jurewicz Małgorzata, KW Trójmiasto

31. Karpierz Adam, KS Korona Kraków

32. Kimel Maciej, KW Sakwa

33. Klimas Joanna, KW Kraków

34. Kłoda Kacper, KW Sakwa

35. Kokowski Jakub, KW Sakwa

36. Kołodziej Łukasz, KW Katowice

37. Kołodziej Konrad, KW Katowice

38. Korban Michał, Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

39. Korbiel Gabriel, KW Sakwa

40. Korn Krzysztof, KW Zakopane

41. Kosek Olga, KW Zakopane

42. Król Michał, KW Trójmiasto

43. Królas Krzysztof, KW Sakwa

44. Kujawski Wojciech, KW Katowice

45. Leonardi Julia, UKA Warszawa

46. Łyko Grzegorz, KS Korona Kraków

47. Makowski Michał, KW Kraków

48. Michalski Wojciech, UKA Warszawa

49. Michlewski Wojciech, UKA Warszawa

50. Miezianko Majka, KS Korona Kraków

51. Mondzelewski Jan, KW Kraków

52. Niemiec Olga, KS Korona Kraków

53. Niźnik Piotr, Bełchatowski KW

54. Oleksy Maja, KU AZS PWSZ Tarnów

55. Olszewski Tomasz, KW Sakwa

56. Ośka Karolina, KW Sakwa

57. Pallus Robert, KW Sakwa

58. Pałka Kinga, MKS Pałac Młodzieży Tarnów

59. Pełka Wojciech, KS Korona Kraków

60. Pieńkowski Paweł, KW Sakwa

61. Radziejowski Jakub, UKA Warszawa

62. Raganowicz Marek, KW Katowice

63. Rodzynkiewicz Tomasz, KW Sakwa

64. Rudzińska Małgorzata, KS Korona Kraków

65. Rutkowski Marcin, Wrocławski KW

66. Schab Piotr, KS Korona Kraków

67. Schwidergall Marco, KW Sakwa

68. Siwiński Jakub, UKA Warszawa

69. Sokołowski Andrzej, Wrocławski KW

70. Soszyński Józef, KW Trójmiasto

71. Szymańska Martyna, KW Bielsko-Biała

72. Tomaszewski Marcin, Szczeciński KW

73. Wernik Marcin, UKA Warszawa

74. Wiewióra Aleksandra, KW Kraków

75. Więckowski Mateusz, KW Katowice

76. Zazula Jonatan, KW Sakwa

77. Zieliński Paweł, KW Sakwa

78. Ziemski Bartosz, KW Sakwa

79. Żmija Kamil KW, KW Sakwa

80. Żyśko Agata KW, Kotłownia

Aktualizacja (23.02.2021)

81. Gawron Julia, UKA Warszawa

82. Josse Wojciech, KW Sakwa

83. Raczyk Bartosz, KW Sakwa

84. Sokołowski Tomasz, KW Sakwa

Aktualizacja (08.04.2021)

85. Roman Czoch, KW Sakwa

86. Michał Fijałkowski, KW Sakwa

87. Anna Filimowska, KS Korona Kraków

88. Jan Gurba, KW Nowy Sącz

89. Marek Jędrys, KW Zakopane

90. Kamil Klimkiewicz, KW Sakwa

91. Patryk Kunc, KW Sakwa

92. Agnieszka Kupiec, KW Sakwa

93. Ida Kupś, KS Korona Kraków

94. Zofia Lorys. KS Korona Kraków

95. Szymon Nowakowski, KW Sakwa

96. Bartosz Olenderek, KW Sakwa

97. Krzysztof Roza. KW Gliwice

98. Aleksandra Samol, KW Sakwa

99. Krzysztof Soliński, KW Gliwice

100. Dawid Tyrka, KW Sakwa

101. Sebastian Wędzel, KW Sakwa

102. Wojciech Zieliński, KW Sakwa

Partnerzy
Partnerzy techniczni