wróć
Polski Związek Alpinizmu
Ubezpieczenia > Ubezpieczenia górskich wypraw

Ubezpieczenia górskich wypraw

Rekomendowane przez Polski Związek Alpinizmu

Opublikowano: 3-07-2015; 17:58 przez mteg | Modyfikacja: 23-12-2022; 12:30 przez Emilia Karnecka

Aktualności

Hiker,Woman,Standing,And,Making,Photos,Using,Digital,Mirrorless,Camera,

PZU Szlaki Bez Granic

[25-01-2024]

Zimą w górach rośnie ryzyko wypadków – zadbaj o ochronę Eksploracja gór w okresie zimowym w naturalny sposób wymusza ukierunkowanie energii także na inne formy aktywności – jak skitouring, drytooling czy narciarstwo zjazdowe i snowboard. Często wiążą się one jednak z większym ryzykiem wypadku, dlatego warto zadbać o ochronę, której jednym z elementów jest ubezpieczenie górskie. … Continue reading „PZU Szlaki Bez Granic”

pza_pzu_thumb

Jak skutecznie ubezpieczyć się w góry?

[21-04-2023]

Jak skutecznie ubezpieczyć się w góry? Eksploracja gór zawsze wiąże się z ryzykiem. Nawet bardzo doświadczony, obyty z górami turysta nie zawsze uniknąć sytuacji, w której może potrzebować pomocy. Truizm? Niekoniecznie, bo jak pokazują liczne przykłady nadal nie brakuje osób, które ruszają w góry bez odpowiedniej ochrony. Jedną z jej form jest prawidłowo dobrane ubezpieczenie. … Continue reading „Jak skutecznie ubezpieczyć się w góry?”

Programy

Obsługa

Współautorem powyższych programów i wyłącznym podmiotem obsługującym jest firma iExpert.pl SA, która od 8 lat współpracuje z PZA w ubezpieczeniu górskich wypraw.

Kontakt:

tel. 22 100 26 00

e-mail: sport@iexpert.pl

www.iexpert.pl

Partnerzy