wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Jaskinie > IV Ogólnopolskie Forum Speleo, co dalej?

IV Ogólnopolskie Forum Speleo, co dalej?

Opublikowano: 6-11-2020; 10:03 przez Ewelina Raczyńska

Czy w ogóle odbędzie się IV Ogólnopolskie Forum Speleo? I jeśli tak, to kiedy i gdzie? Niestety, w dzisiejszych realiach musimy szczerze przyznać, że nie na wszystkie te pytania mamy gotową odpowiedź…

Jedno jest pewne – nasze Forum nie będzie się odbywało on-line. Albo uda się na żywo, albo po raz kolejny przeniesiemy imprezę na inny, bliżej nieokreślony termin. Naczelną ideą Forum jest bowiem dialog, spotkania i rozmowy, a te działają przecież dużo lepiej „na żywo” niż w trybie „online” czy „hybrydowym”.

Czy koronawirus ustąpi wiosną? Jak będzie wyglądał świat za pół roku? Dziś nikt nie jest w stanie tego przewidzieć. Na wypadek jednak, gdyby było bardziej „normalnie”, zanotujcie w kalendarzu miejsce i datę: Ośrodek „Krokus” w Wiśle, 19 – 21.03.2021.

Jak pamiętacie z naszych zapowiedzi przed odwołanym OFS 2020, mamy zarezerwowane dobre miejsce, pomysł na ciekawy program prelekcji i warsztatów oraz bogaty plan aktywności terenowych w Beskidach. Obecny klimat niepewności na pewno nie sprzyja potwierdzaniu obecności prelegentów czy też uruchamianiu rezerwacji noclegów. Wiedzcie jednak, że jeszcze się nie poddaliśmy! Jeśli kilka najbliższych miesięcy przyniesie poprawę – kiedy tylko będzie można bezpiecznie zorganizować imprezę – o Ogólnopolskim Forum Speleo jeszcze usłyszycie!

 

Organizatorzy IV OFS

 

Partnerzy
Partnerzy techniczni