wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Jaskinie > Szkolenie z podstaw kartowania jaskiń

Szkolenie z podstaw kartowania jaskiń

Opublikowano: 16-04-2024; 17:11 przez mteg

Właśnie wystartowały zapisy na szkolenie z podstaw sporządzania dokumentacji jaskiniowej! Jak już kilka miesięcy temu zapowiadaliśmy w kalendarzu wydarzeń Komisji Taternictwa Jaskiniowego, termin kursu to 11-12. maja 2024.

Szkolenie odbędzie się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zapraszamy przede wszystkim osoby całkowicie początkujące. Program szkolenia obejmuje około 14 godzin zajęć, w tym warsztaty terenowe.

10_korytarz_oli

Zgłoszenia na szkolenie (imię/nazwisko, numer karty taternika, przynależność klubowa, nr telefonu kontaktowego) prosimy wysyłać na adres: mateusz.golicz na pza.org.pl. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Szczegóły organizacyjne (miejsce, dokładny harmonogram) zostaną wysłane uczestnikom z wyprzedzeniem kilku dni.

Szkolenie jest przeznaczone dla członków klubów zrzeszonych w PZA. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przynależność do klubu PZA oraz aktualnie opłacone do klubu składki. Liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają osoby posiadające kartę taternika jaskiniowego. Osoby, które nie ukończyły kursu taternictwa jaskiniowego PZA mogą wziąć udział w szkoleniu o ile pozostaną jeszcze wolne miejsca.

 

 

Partnerzy