wróć
Polski Związek Alpinizmu

Kurs ekiperski 2023

Opublikowano: 22-05-2023; 8:31 przez Marek Karnecki | Modyfikacja: 22-05-2023; 8:36 przez Marek Karnecki

IŚW „Nasze Skały” oraz Komisja Ochrony Przyrody i Dostępu do Rejonów Wspinaczkowych PZA otwierają przyjmowanie zgłoszeń do udziału w kursie ekiperskim.

W przypadku zebrania odpowiedniej liczby chętnych (nie mniej niż 6 osób), kurs zostanie zorganizowany; najprawdopodobniej w dniach 7-9 lipca 2023 r. (jeśli coś stanie na przeszkodzie temu terminowi, bądź nie będzie odpowiadał większości uczestników, kurs odbędzie się późnym latem bądź jesienią).

Nie stawiamy konkretnych wymagań dotyczących pokonywanych trudności, lecz kandydaci powinni wspinać się na w miarę przyzwoitym poziomie i mieć ogólny zmysł „rozmieszczania punktów asekuracyjnych”.

Orientacyjny koszt kursu wynosił będzie kilkaset złotych (ok. 600 – 800 zł), w tym koszt materiałów oraz noclegów/dostępu do „socjalu” miejsca zakwaterowania [niezależnie od ewentualnego spania w namiocie czy pod mostem].

Kurs odbędzie się najprawdopodobniej na Jurze Polskiej.

Instruktorzy będą szkolić na zasadzie „non profit”.

Chętnych prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia w Excel (Excel to znaczy Excel, a nie np. pdf czy jpg!) i wysłanie w terminie do 15 czerwca 2023 r. na adresy: wlodzimierz.porebski@pza.org.pl oraz dyrektor@naszeskaly.pl – ze świadomością, że adresat będzie, chcąc nie chcąc, „administratorem” przekazanych w zgłoszeniu danych osobowych.

Z taternickim pozdrowieniem!

Włodzimierz „Jacooś” Porębski
IŚW „Nasze Skały” PZA

Załączniki:
Formularz zgłoszenia (Excel)

Partnerzy