wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Akademia Trenerska: rekrutacja na szkolenie „Rola trenera w zapobieganiu przemocy w sporcie – zagadnienia pawne i etyczne. Ubezpieczenia trenerów”

Akademia Trenerska: rekrutacja na szkolenie „Rola trenera w zapobieganiu przemocy w sporcie – zagadnienia pawne i etyczne. Ubezpieczenia trenerów”

Opublikowano: 24-10-2021; 11:38 przez Wspinaczka Sportowa | Modyfikacja: 26-10-2021; 20:02 przez Wspinaczka Sportowa

Celem szkolenia jest uświadomienie i uwrażliwienie trenerów na formy przemocy mogące wystąpić podczas pracy z dziećmi i młodzieżą oraz przedstawienie zagadnień o odpowiedzialności prawnej i moralnej trenerów, przekazanie praktycznych wskazówek dotyczących postępowania w tworzeniu zdrowej i bezpiecznej przestrzeni do trenowania młodych zawodników.

Celem szkolenia jest też przedstawienie zagadnienia procedury postępowania trenera w razie wypadku zawodnika podczas treningu oraz temat ochrony ubezpieczeniowej trenerów.

Grupa docelowa: trenerzy koordynatorzy kadry wojewódzkiej, trenerzy kadry, trenerzy grup Team 100 pracujący z dziećmi i młodzieżą

Data szkolenia: 29.10.2021 (online na platformie Zoom) w godzinach 10:00-14:40

Zapisy: do 26.10.2021 na www AT w zakładce Szkolenia AT (wcześniej konieczne jest zalogowanie się na stronę): https://akademiatrenerska.pl/logowanie

 

Partnerzy
Partnerzy techniczni