wróć
Polski Związek Alpinizmu
Związek - Informacje > Sprawozdania z prac Zarządu > Relacja z zebrania Zarządu w dn. 06.05.2014

Relacja z zebrania Zarządu w dn. 06.05.2014

Opublikowano: 6-05-2014; 2:00 przez mteg | Modyfikacja: 22-07-2014; 12:13 przez

W zebraniu wzięli udział:

Zarząd:
Ditta Kicińska, Iwona Bocian, Marek Wierzbowski, Miłosz Jodłowski, Bogusław Kowalski, Piotr Xięski, Wojciech Grzesiok.Goście:
Renata Wcisło.


Podczas spotkania omówiono:


 1. Relacja ze spotkania Zarządu PZA z dyrekcjąTPN.

  Relacja ze spotkania Zarządu PZA z dyrekcją TPN.
  Piotr Xięski oraz M. Jodłowski krótko zrelacjonowali spotkanie z kierownictwem TPN. Zdaniem kierownictwa TPN, Betlejemka i Szałasiska oraz Polana Rogoźniczańska powinny funkcjonować jako obiekty noclegowe PZA. Konieczna jest dyskusja o zasadach finansowania remontów i utrzymania Betlejemki oraz o formie umowy, na podstawie której z obiektu korzysta PZA.
 2. Taternik – problemy finansowe, program naprawczy.

  Ustalono, że temat zostanie przedyskutowany na odrębnym spotkaniu zaplanowanym wstępnie na 13/05 (wtorek). Do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy członkowie Zarządu.
 3. Problematyka trwałej zmiany rzeźby skalnej.

  Problematyka trwałej zmiany rzeźby skalnej.
  Miłosz Jodłowski przedstawił problem modyfikacji rzeźby skalnej. Problem został podniesiony przez redakcje portalu wspinanie.pl w odniesieniu do Dol. Brzoskwinki, jednak zdaniem M. Jodłowskiego jest to znacznie szersze zjawisko.

  Ustalono, że tematem powinna się zająć Komisja Wspinaczki Skalnej. Problem został przez Związek przyjęty do wiadomości i po przygotowaniu stanowiska przez KWSk zostaną podjęte dalsze działania.

Partnerzy
Partnerzy techniczni