wróć
Polski Związek Alpinizmu
Związek - Informacje > Sprawozdania z prac Zarządu > Relacja z zebrania Zarządu w dn. 07.04.2015

Relacja z zebrania Zarządu w dn. 07.04.2015

Opublikowano: 7-04-2015; 2:00 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2015; 18:14 przez

W zebraniu wzięli udział:

Zarząd:
Miłosz Jodłowski, Piotr Xięski, Michał Waś, Marek Wierzbowski, Bogusław Kowalski, Ditta Kicińska, Tomasz Poznański, Iwona Bocian.

Sekretariat Zarządu:
Jolanta Głowacka.

Podczas spotkania omówiono następujące tematy: 1. Przyjęcie TSG Rajcza do PZA.

  Zarząd postanowił, że podjęcie decyzji o przyjęciu TSG Rajcza nastąpi po otrzymaniu dodatkowych informacji udzielonych przez Zarząd zainteresowanego członkostwem w PZA Klubu.
 2. WZD: sprawy organizacyjne.

  Uzgodniono, iż należy przygotować panel dotyczący spraw tatrzańskich oraz przesłać do klubów i Fundacji Kukuczki informacje i konspekt tego panelu.

  Proponowane przez nas tematy to: działania PZA w Tatrach, powstający projekt planu ochrony przyrody, Tatry Zachodnie, wizja monitorowania ruchu wspinaczkowego, dostępy do rejonów.
 3. Dystrybucja Taternika.

  W związku z trudną sytuacją finansową Taternika na WZD należy omówić przyszłość pisma; Miłosz Jodłowski zaproponował panel w tej sprawie. Trzeba zrobić opracowanie dotyczące finansów i przedstawić je na WZD.
 4. Polana Rogoźniczańska – pismo Mateusza Golicza.

  Temat wykorzystania bazy noclegowej na Polanie Rogoźniczańskiej zostanie omówiony na grupie dyskusyjnej.
 5. Skarbnik PZA.

  Od dłuższego czasu nie mamy w Związku Skarbnika. Michał Waś przygotowuje się do objęcia tej funkcji .
 6. Funkcjonowanie komisji PZA.

  Funkcjonowanie właściwie wszystkich komisji PZA pozostawia wiele do życzenia. Większość członków komisji jest zmęczona wieloletnią stresującą pracą społeczną. Michał Waś proponuje rozesłać do klubów informacje, że szukamy ludzi chętnych do pracy w poszczególnych komisjach.

 7. Nowy ABI.

  Ponieważ Michał Waś nie może dłużej pełnić funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji należy dołożyć wszelkich starań aby znależć następcę.
 8. Unifikacyjny obóz kobiecy.

  Krótko podsumowano unifikacyjny obóz kobiecy. Ponieważ były bardzo niekorzystne warunki pogodowe nie udało się w pełni wykonać planu szkolenia. Zostały rozszerzone zajęcia teoretyczne kosztem praktyki.

Partnerzy
Partnerzy techniczni