wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (B)

Lublin, 2021-05-22/23

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Białka Bartosz Klub Sportowy Primaroca
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Błachut Monika Klub Wysokogórski Sakwa
Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Marlena Abram Klub Wysokogórski Sakwa
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Poniewozik Milena
Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Wojtaszek Karolina
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Czuba Dawid Avatar Kraków
Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Gomółka Kamil Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Gralewicz Bartłomiej
Grodzicki Tomasz Klub Sportowy Primaroca
Jatczak Hubert
Jelonek Paweł Klub Wysokogórski Częstochowa
Jodłowski Jakub Klub Wysokogórski Trójmiasto
JUREK MICHAŁ
Mach Adam Avatar Kraków
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Millan Arkadiusz Avatar Kraków
Mytych Jan
Nadolski Jakub Nadolski
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Pęcikiewicz Szymon Klub Sportowy Primaroca
Podolec Szczepan Rzeszowski Klub Wysokogórski
Potok Krzysztof Murall UKA
Rachwał Ziemowit Avatar Kraków
Rudnicki Longin Klub Wysokogórski w Toruniu
Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Sobolewski Dominik Klub Wysokogórski w Toruniu
Szalacha Krzysztof
Szczepański Piotr Blok Line
Szymczak Adam Szkoła Wspinania Progress
Wilczyński Bartosz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Wojewódzki Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Wróblewski Mikołaj KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
Wykręt Robert Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Partnerzy
Partnerzy techniczni