wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wykazy przejść

Opublikowano: 9-03-2016; 15:49 przez mteg | Modyfikacja: 31-03-2016; 22:33 przez mteg

Uwaga! Od 1.04.2016 funkcjonuje NOWY system rejestracji przejść. Szczegółowe informacje o logowaniu oraz instrukcja obsługi poniżej.

Jednym z celów KWW, jest tworzenie banku informacji o przejściach sportowych w górach wysokich i średnich, pomocnego w wolnym od niejasności typowaniu projektów wypraw i wyjazdów, dofinansowywanych środkami pochodzącymi z budżetu PZA.

Zwracamy się zatem do wszystkich wspinaczy aktywnych sportowo w górach średnich i wysokich o składanie i bieżące aktualizowanie wykazów przejść.

Istotny jest cały przebieg wspinaczkowej kariery, jednak kluczowy dla rozpatrzenia wniosku o dofinansowanie jest okres ostatnich 3 lat.

Prosimy o rzetelne i uczciwe wpisy!

W Twoim wykazie przejść powinny znaleźć się wyłącznie drogi przez Ciebie prowadzone lub współprowadzone.
Jeśli jako współprowadzący, prowadziłeś wyciągi łatwiejsze, to jesteś zobowiązany poinformować o tym w polu „uwagi”.

Nie wpisuj dróg na których wyłacznie asekurowałeś prowadzącego i/lub przechodziłeś je na drugiego.

Podsumowując, do wykazu przejść wpisujemy osiągnięcia nasze a nie dokonania naszych partnerów!!!

Wspinacze, którzy prześlą wykazy przejść, będą na bieżąco otrzymywać komunikaty i inne materiały dotyczące prac KWW PZA, jak również informacje o planowanych obozach i wyjazdach alpejskich. Informacja niniejsza jest skierowana również do wspinaczy będących na początku sportowej kariery.

KWW PZA

Jak składać wykazy przejść?

Od dnia 1.04.2016 funkcjonuje nowa baza wykazów przejść. Dostęp do bazy odbywa się poprzez kliknięcie w link Zaloguj w prawej dolnej części strony. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi.

Wszystkie przejścia zarejestrowane w starej bazie zostały przeniesione. Logowanie do bazy odbywa się przy użyciu dotychczasowej nazwy użytkownika (w postaci adresu e-mail) oraz dotychczasowego hasła.

W razie braku możliwości zalogowania się przy wykorzystaniu dotychczas używanych danych lub stwierdzenia braków w wykazach przejść, prosimy o kontakt pod adresem webmaster małpa pza kropka org pl.

 

Partnerzy