wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka wysokogórska > Kadra Narodowa we wspinaczce wysokogórskiej w roku 2024

Kadra Narodowa we wspinaczce wysokogórskiej w roku 2024

Opublikowano: 11-03-2024; 12:02 przez Jolanta Głowacka | Modyfikacja: 14-03-2024; 13:17 przez Jolanta Głowacka

Lista osób powołanych do Kadry Narodowej we Wspinaczce Wysokogórskiej PZA
Termin powołania: 01.01 – 31.12.2024.

  1.  Adamczyk  Bartłomiej  KS Korona 1919
  2.  Andrzejewski  Marcin  ŁKW Łódź
  3.  Babicz  Filip  KW Sakwa
  4.  Balon  Krzysztof  KW Kraków
  5.  Bańczyk  Paweł  KW Sakwa
  6.  Bartoszek  Dawid  KW Sakwa
  7.  Bedrejczuk  Maciej  Rzeszowski KW
  8.  Bełz  Sergiusz  KW Katowice
  9.  Bielecki  Adam  KW Kraków
  10.  Bielecki Damian  KW Sakwa
  11.  Biernat  Kinga  KW Sakwa
  12.  Błachut  Monika  KW Sakwa
  13.  Bosak  Piotr  KW Kraków
  14.  Chrobak  Jan  KW Zakopane
  15.  Ciechanowska  Milena  KS Skarpa Bytom
  16.  Cybart  Szymon  KW Sakwa
  17.  Czech  Jacek Józef  KW Sakwa
  18.  Czech  Jacek Paweł  KW Katowice
  19.  Czech  Michał  KW Sakwa
  20.  Czoch  Roman  KW Sakwa
  21.  Dobrzańska  Zofia  KS Skarpa Bytom
  22.  Dobrzański  Leon  KW Sakwa
  23.  Dryszel  Jan  KW Zakopane
  24.  Dudek  Kamil  KW Sakwa
  25.  Dudek  Tomasz  KW Częstochowa
  26.  Dzięciołowski  Mikołaj  KW Sakwa
  27.  Gomółka  Kamil  KW Kotłownia
  28.  Gurba  Jan  KW Nowy Sącz
  29.  Hałdaś  Paweł  KW Wrocław
  30.  Hatala  Mariusz  KW Bielsko-Biała
  31.  Heretyk  Kacper  KS Korona 1919
  32.  Heretyk  Mikołaj  KS Korona 1919
  33.  Heród  Tymon  KS Korona 1919
  34.  Huszczo  Aleksander  KW Zakopane
  35.  Jabłoński  Wadim  KW Sakwa
  36.  Janusz  Maciej  KW Katowice
  37.  Jodłowski  Jakub  AGAMA
  38.  Kardynał  Igor  ŚKA Kielce
  39.  Kimel  Maciej  KW Sakwa
  40.  Klimczak  Tomasz  AGAMA
  41.  Klimkiewicz  Kamil  KW Sakwa
  42.  Kokoszka  Daniel  KW Rzeszów
  43.  Kokowski  Jakub  KW Sakwa
  44.  Kopeć  Izabela  Rzeszowski KW
  45.  Kosek  Olga  KW Zakopane
  46.  Kostecki  Adam  Speleoklub GAWRA
  47.  Kowalczyk  Piotr  UKA Warszawa
  48.  Kozina  Hanna  Avatar Kraków
  49.  Król  Michał  KW Trójmiasto
  50.  Krzywicka  Martyna  Wrocławski KW
  51.  Książczyk  Maciej  AKG Łódź
  52.  Kujawski  Tomasz  KW Sakwa
  53.  Kujawski  Wojciech  KW Katowice
  54.  Kunc  Patryk  KW Sakwa
  55.  Leszczyc-Zielonacki  Bartosz  KW Sakwa
  56.  Makowski  Michał  KW Kraków
  57.  Mazik  Wojciech  KW Kraków
  58.  Michalski  Wojciech  UKA Warszawa
  59.  Miezianko  Maja  KS Korona 1919
  60.  Mistela  Michał  KW Kraków
  61.  Mondzelewski  Jan  Rzeszowski KW
  62.  Novogrodtsev  Ivan  KW Sakwa
  63.  Nowicki  Michał  KW Sakwa
  64.  Olenderek  Bartosz  KW Sakwa
  65.  Oleszczuk  Piotr  UKA Warszawa
  66.  Olewniczak  Bartosz  AGAMA
  67.  Ośka  Karolina  KW Sakwa
  68.  Pallus  Robert  KW Sakwa
  69.  Pałka  Krzysztof  KS Korona 1919
  70.  Parys  Maksymilian  KW Sakwa
  71.  Paszek  Mateusz  UKA Warszawa
  72.  Raczyk  Bartosz  KW Sakwa
  73.  Radziejowski  Jakub  UKA Warszawa
  74.  Rodzynkiewicz  Tomasz  KW Sakwa
  75.  Rożek  Piotr  KW Kraków
  76.  Rudzińska  Małgorzata  KS Korona 1919
  77.  Schwidergall  Marco  KW Sakwa
  78.  Siemieniaka  Jakub  KW Sakwa
  79.  Smagłowski  Wiktor  KW Sakwa
  80.  Smoczyńska  Melania  Avatar Kraków
  81.  Spyrka  Grzegorz  KS Korona 1919
  82.  Surdel  Józef  KW Sakwa
  83.  Tomaszewski  Marcin  Szczeciński KW
  84.  Trybała  Agnieszka  KW Kraków
  85.  Urbańczyk  Mateusz  KW Sakwa
  86.  Wernik  Marcin  UKA Warszawa
  87.  Więckowski  Mateusz  KW Katowice
  88.  Wilczyński  Bartosz  UKA Warszawa
  89.  Wiśniewska  Agata  KW Toruń
  90.  Wójcik  Mikołaj  KW Sakwa
  91.  Zabłocki  Mateusz  UKA Warszawa
  92.  Zabłotny  Krzysztof  Wrocławski KW
  93.  Zając  Rafał  Wrocławski KW
  94.  Zazula  Jonatan  KW Sakwa
  95.  Ziemski  Bartek  KW Sakwa
  96.  Żytkiewicz  Bartłomiej  KW Sakwa

 

Aktualizacja (20.02.2024)

  1.  Bunsch  Piotr  KS Korona Kraków 
  2.  Chmiała  Adrian  KS Korona Kraków 
  3.  Ciechański  Jakub  KW Sakwa
  4.  Cyran  Dominik  KW Sakwa 
  5.  Federowicz  Mariusz  ŚKA Kielce
  6.  Jurewicz  Małgorzata  KW Trójmiasto 
  7.  Karpierz  Adam  KS Korona Kraków 
  8.  Kołodziej  Jakub  KW Sakwa 
  9.  Korban  Michał  ŚKA Kielce 
  10.  Korbiel  Gabriel  KW Sakwa 
  11.  Kowerczuk  Krystian  KW Sakwa 
  12.  Kucaba  Maciej  KW Sakwa
  13.  Pełka  Wojciech  KW Sakwa 
  14.  Soszyński  Józef  KW Trójmiasto 
  15.  Tofil  Mariusz  ŚKA Kielce 
  16.  Tomasik  Michał  KW Sakwa
  17.  Zieliński  Paweł  KW Sakwa

 

Aktualizacja (12.03.2024)

  1. Dziedzic Maciej KS Korona 1919
  2. Filimowska Anna KS Korona 1919
  3. Gurba Jerzy KW Nowy Sącz
  4. Kosiorek Karina KW Sakwa
  5. Kupś Ida KS Korona 1919
  6. Orewczyk Filip KW Sakwa
  7. Sułowski Piotr KW Zakopane
  8. Zieliński Wojciech KW Sakwa
Partnerzy