wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (C)

Sosnowiec, 2018-03-10

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Rotko Weronika KW CW Transformator
6 Dziergowska Zuzanna
7 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
3 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Zalewski Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
11 Wojciechowski Kajetan

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Pałka Kinga KU AZS PWSZ Tarnów
7 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
8 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Wróbel Weronika Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
10 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
12 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
13 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
14 Majszczyk Dominika Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
15 Dobrzyniecka Urszula

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan
2 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
3 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Zalesiński Szymon
6 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
7 Łyko Grzegorz
8 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
9 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Bochenek Szymon Stowarzyszenie GTW
11 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
12 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
13 Salach Piotr
14 Kosman Tymoteusz
15 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Janusz Maciej
4 Kopeć Roch
5 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
9 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Panenka Jerzy Klub Alpika
12 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
13 Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Mitlewski Ernest
15 Kukuła Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
16 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17 Wawszczyk Kamil
18 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
3 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
4 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
7 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
9 Wachnicka Weronika
10 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
11 Adamska Hanna
Partnerzy