Szałasiska

Przed skorzystaniem z systemu rezerwacji zapoznaj się z jego regulaminem oraz aktualną informacją dotyczącą bazy tatrzańskiej PZA.

Noclegi ze zniżką będą udzielane członkom klubów zrzeszonych w PZA oraz członkom KW Warszawa*, wyłącznie na podstawie okazania ważnych legitymacji klubowych. Ustne deklaracje, zapewnienia, prośby oraz groźby których celem miałoby być uwiarygodnienie członkostwa w klubie zrzeszonym w PZA nie będą honorowane.

Aby skorzystać ze zniżki na nocleg dla członków klubów zrzeszonych w PZA lub w ramach akcji Junior lub Senior na dole strony w polu KOD RABATOWY należy wpisać odpowiednio KLUBOWICZ, JUNIOR lub SENIOR. W polu Dodatkowe uwagi do rezerwacji należy podać pełną nazwę klubu macierzystego zrzeszonego w PZA. Z akcji Junior mogą korzystać również osoby niepełnoletnie. Przy rezerwacji większej ilości miejsc, jeżeli tylko części przysługują zniżki lub przysługują różne zniżki rezerwację trzeba podzielić.

Aby dokonać rezerwacji konieczna jest natychmiastowa przedpłata w wysokości 30% wartości rezerwacji. Pozostałą część należy dopłacić najpóźniej na dwa dni przed początkiem pobytu. Przedpłata pobierana w momencie przyjmowania rezerwacji jest bezzwrotnym zadatkiem. Zwrot części wpłaconych środków jest możliwy jedynie w przypadku w pełni opłaconej rezerwacji na warunkach określonych w regulaminie.

Jeżeli chcesz korzystać z namiotu sam musisz wykupić wszystkie trzy miejsca.

UWAGA! Jeżeli rezerwujesz na dłużej niż jedną noc i system nie pokazuje wolnych miejsc spróbuj zarezerwować noclegi pojedynczo – na każdą noc w innym namiocie.