wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Szkolenia - Informacje > Profil instruktora

Profil instruktora

Opublikowano: 31-03-2016; 11:31 przez mteg

Jakub Rozbicki

Instruktor alpinizmu
Licencja: 187 AKTUALNA do 2025-01-31
Klub: UKA Warszawa
Wspinam się od 1989 roku. Swoją przygodę z tym pięknym sportem rozpocząłem w Gdańsku- skąd również pochodzę. Moim klubem macierzystym jest Klub Wysokogórski Trójmiasto. Od 1998 roku jestem związany z Krakowem. Moim obecnym miejscem zamieszkania są Kobylany-serce podkrakowskiej Jury. W 1996 roku uzyskałem uprawnienia instruktora wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu, a instruktorem taternictwa jestem od 2002 roku. Od tamtego czasu, nieprzerwanie, instruuję na sztucznych ścianach, w skałkach i górach. Mam na swoim koncie kilkuset przeszkolonych Klientów.

Przez wiele lat byłem zafascynowany pokonywaniem trudności skalnych- stąd droga własnego autorstwa o trudnościach VI.7 i kilka nieco łatwiejszych. Wciąż staram się utrzymywać dobrą formę sportową. Wspinam się w polskich i europejskich rejonach skalnych, Tatrach oraz Alpach.

Ukończyłem Politologię i Nauki Społeczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe „Coaching w Biznesie” w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Jestem również trenerem biznesu i coachem akredytowanym przez International Coach Federation. Od 2008 roku pracuję z biznesem oraz osobami chcącymi wprowadzić pozytywną zmianę w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

  • E-mail: krozbicki@wspinanievertigo.com
  • Skype: kubavertigo
  • WWW: www.wspinanievertigo.com
  • Telefon: 601631838
Partnerzy