wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Szkolenie > Szkolenie z pozyskiwania finansowania na organizację imprez i szkolenie zawodników – kurs online

Szkolenie z pozyskiwania finansowania na organizację imprez i szkolenie zawodników – kurs online

Opublikowano: 30-04-2024; 10:04 przez Piotr Bunsch

W ramach programu Centrum Inicjatyw Szkoleniowych PZA pragniemy Was zaprosić do skorzystania z kursu online dotyczącego pozyskiwania finansowania na organizację imprez sportowych i szkolenie zawodników. Zawiera on materiał przekazany podczas dwóch webinarów przeprowadzonych w kwietniu 2024 roku.

Szkolenie jest kierowane szczególnie do przedstawicieli klubów i stowarzyszeń zrzeszonych w PZA, właścicieli obiektów wspinaczkowych, trenerów, instruktorów i aktywistów pragnących zaangażować się w działania rozwijające nasz sport, zagęszczające kalendarz wydarzeń wspinaczkowych i wspierające rozwój młodych zawodników.

Chcemy pomóc Wam pozyskiwać środki na Wasze inicjatywy i na Waszych podopiecznych.

Szkolenie jest darmowe.

Korzystając z kursu można zapoznać się z możliwymi źródłami finansowania, zasadami obowiązującymi podczas ubiegania się o środki z instytucji państwowych i prywatnych oraz przy rozliczaniu zrealizowanych projektów, wzorami przydatnych dokumentów.

Link do szkolenia – Szkolenie z pozyskiwania finansowania

Treść szkolenia opracowała Joanna Kamińska – Główny Specjalista ds. projektów i procesów biznesowych, ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej i prowadzeniu szkoleń z zakresu korzystania z projektów unijnych, ich realizacji i rozliczania oraz budowania relacji międzyludzkich. Organizator konferencji i zawodów sportowych  oraz eventów propagujących sport. Trener PZLA, sędzia  PZA i  PZJ. Prywatnie miłośniczka sportu i gór. 

Partnerzy