wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Seniorzy (bouldering)

Opublikowano: 7-05-2017; 20:44 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Poznań
2017-11-25
Gdańsk
2017-11-18
Zakopane
2017-09-02
Łódź
2017-06-03
Katowice
2017-03-25
1 Rudzińska Małgorzata
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
340.0 37.0 80.0 100.0 43.0 80.0
2 Mirosław Karina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
250.0 65.0 55.0 65.0 65.0
3 Banaś Zuzanna
Wrocławski Klub Wysokogórski
216.0 51.0 26.0 47.0 37.0 55.0
4 Kupś Ida
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
200.0 100.0 100.0
5 Oleksiuk Joanna 198.0 65.0 55.0 47.0 31.0
6 Leonardi Julia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
192.0 100.0 40.0 24.0 28.0
7 Poniewozik Milena
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
191.0 55.0 28.0 51.0 31.0 26.0
8 Yarova Elena
Klub Alpika
175.0 47.0 43.0 34.0 51.0
9 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
169.0 100.0 51.0 18.0
10 Zając Leonia 149.0 31.0 37.0 31.0 28.0 22.0
11 Niemiec Olga
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
131.0 80.0 51.0
12 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
127.0 80.0 47.0
13 Weber Olga
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
120.0 80.0 40.0
14 Załuska Ewa
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
103.0 43.0 34.0 18.0 8.0
15 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
98.0 55.0 43.0
16 Mirosław Katarzyna
Pol-Inowex Skarpa Lublin
81.0 47.0 34.0
17 Smagała Katarzyna
Avatar Centrala Ruchu
79.0 65.0 14.0
18 Salabura Magdalena 74.0 31.0 43.0
19 Matejek-Zarębska Kaja
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
53.0 16.0 37.0
20 Lorys Zofia 46.0 37.0 9.0
20 Żyśko Agata
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
46.0 26.0 20.0
20 Dobisz Małgorzata 46.0 26.0 20.0
23 Karolak Martyna 42.0 20.0 22.0
24 Buczek Klaudia
KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
40.0 40.0
24 Wiśniewska Agata
Klub Wysokogórski w Toruniu
40.0 40.0
24 Prokopiuk-Kawecka Monika
Pol-Inowex Skarpa Lublin
40.0 40.0
27 Szkatuła Jadwiga
Klub Wysokogórski Sakwa
34.0 34.0
27 Michalak Agnieszka
Klub Wysokogórski Częstochowa
34.0 28.0 6.0
29 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
28.0 28.0
30 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
26.0 10.0 16.0
31 Najman Katarzyna 25.0 14.0 11.0
32 Berbeka Katarzyna
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24.0 24.0
32 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
24.0 24.0
34 Tomczyk Paulina 22.0 22.0
35 Makasewicz Katarzyna
Akademicki Klub Górski
12.0 12.0
36 Niechwiedowicz Joanna
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11.0 11.0
37 Salwińska Barbara
Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
7.0 7.0
38 Szumlańska Barbara
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
5.0 5.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Poznań
2017-11-25
Gdańsk
2017-11-18
Zakopane
2017-09-02
Łódź
2017-06-03
Katowice
2017-03-25
1 Madej Stefan
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
232.0 37.0 17.0 47.0 100.0 31.0
2 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
228.0 47.0 37.0 65.0 65.0 14.0
3 Chmiała Adrian
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
213.0 5.0 100.0 28.0 80.0
4 Sitarz Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
190.0 100.0 24.0 26.0 40.0
5 Pietrzak Paweł
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
181.0 55.0 28.0 51.0 47.0
6 Pęcikiewicz Szymon
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
168.0 80.0 40.0 20.0 28.0
7 Chodorowski Tadeusz 163.0 40.0 17.0 24.0 31.0 51.0
8 Smaga Arkadiusz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
151.0 34.0 26.0 55.0 10.0 26.0
8 Fojcik Igor
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
151.0 34.0 80.0 37.0
10 Makowski Wojciech
Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
131.0 31.0 100.0
11 Łodziński Szymon
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
126.0 22.0 80.0 24.0
12 Schab Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
124.0 24.0 100.0
13 Suder Piotr
Avatar Centrala Ruchu
123.0 65.0 51.0 7.0
14 Bunsch Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
120.0 55.0 65.0
15 Wieczorkowski Miłosz
Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
115.0 28.0 65.0 22.0
16 Karolak Grzegorz 106.0 26.0 80.0
16 Rumianowski Tomasz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
106.0 51.0 55.0
18 Tarnowski Mateusz 105.0 43.0 43.0 7.0 12.0
18 Millan Arkadiusz
Avatar Centrala Ruchu
105.0 12.0 43.0 40.0 10.0
20 Kazubski Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
83.0 28.0 18.0 37.0
21 Dobrzański Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
69.0 51.0 18.0
21 Jodłowski Jakub 69.0 47.0 22.0
23 Grochowalski Paweł
Avatar Centrala Ruchu
68.0 34.0 14.0 20.0
24 Napora Grzegorz 67.0 31.0 2.0 34.0
25 Zasadny Bartosz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
58.0 40.0 6.0 12.0
26 Chrapowicki Filip
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
57.0 9.0 4.0 37.0 0.0 7.0
27 Ferenc Kamil
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
55.0 55.0
28 Czuba Dawid
Avatar Centrala Ruchu
53.0 16.0 6.0 31.0 0.0
29 Zakrzewski Wawrzyniec
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
47.0 47.0
30 Mecherzyński-Wiktor Andrzej
Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
43.0 43.0
30 Kudła Łukasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
43.0 43.0
32 Balcerski Marek 34.0 18.0 14.0 0.0 2.0
32 Szalacha Krzysztof
Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
34.0 34.0
34 Laskowski Jerzy
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
27.0 12.0 10.0 5.0
35 Kalita Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
26.0 26.0
36 Marciniak Ariel 24.0 24.0
36 Kluf Jarosław
Klub Wysokogórski Częstochowa
24.0 20.0 4.0
36 Bardel Zbigniew
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24.0 18.0 6.0
39 Porwoł Karol
Klub Wysokogórski Częstochowa
23.0 14.0 0.0 9.0
40 Wrzesiński Michał 22.0 22.0
40 Główka Jakub
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
22.0 22.0
42 Smagała Łukasz
Avatar Centrala Ruchu
20.0 20.0 0.0
42 Nadolski Jakub 20.0 20.0
42 Janek Konrad 20.0 16.0 4.0 0.0
45 Stępniak Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
18.0 9.0 9.0
46 Podolec Szczepan
Rzeszowski Klub Wysokogórski
16.0 8.0 0.0 8.0
46 Czarnecki Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
16.0 16.0
46 Mach Adam
Klub Sportowy Skarpa Bytom
16.0 16.0
46 Wiski Kamil 16.0 9.0 1.0 6.0 0.0
50 Nowak Adam
Rzeszowski Klub Wysokogórski
12.0 12.0 0.0
51 Rachwał Ziemowit
Avatar Centrala Ruchu
11.0 2.0 9.0 0.0 0.0
52 Bartosz Błachnia 10.0 10.0
53 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
9.0 9.0
54 Smaroń Piotr 8.0 8.0 0.0
54 Lenartowicz Grzegorz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8.0 8.0
56 Zacharewicz Tomasz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7.0 7.0 0.0
57 Białas Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
6.0 6.0 0.0
58 Bodziński Mateusz
Klub Wysokogórski Częstochowa
5.0 5.0 0.0
58 Kulpiński Michał
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5.0 5.0
58 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
5.0 5.0
61 Pełka Wojciech
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4.0 4.0
62 Kubiak Rafał
Akademicki Klub Górski
3.0 3.0
62 Hałasa Rafał
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3.0 3.0
64 Łomnicki Maciej 2.0 2.0
65 Kupś Kajetan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
1.0 1.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni