wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Szkolenia - Informacje > Lista instruktorów – TEST jaskiniowi

Lista instruktorów – TEST jaskiniowi

Opublikowano: 4-01-2022; 22:15 przez mteg

Nazwisko Klub
#NazwiskoImięKlubWażność licencji
1BadurskiGrzegorzSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
2BasterTomaszStowarzyszenie AKG Krakówdo 2022-12-31
3BrzozaArkadiuszWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
4ChirkRobertSpeleoklub Warszawskido 2022-12-31
5DokupilWitStowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagańdo 2022-12-31
6FiedorowiczTomaszSpeleoklub Warszawskido 2022-12-31
7FloryanPiotrSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
8FurgałKrzysztofSekcja Grotołazów Wrocławdo 2022-12-31
9GalaMarcinSpeleoklub Warszawskido 2022-12-31
10GanszerJerzyKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2022-12-31
11GoliczMateuszRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2022-12-31
12GrzegrzułkaTomaszKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2022-12-31
13GrzelaZbigniewSpeleoclub Wrocławdo 2022-12-31
14GutekJarosławKAGB GOPRdo 2022-12-31
15Gutek ChruścielZofiaSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
16HeteniakSławomirSpeleoklub Tatrzańskido 2022-12-31
17JaworskiTomaszRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2022-12-31
18JędrzejczakMarekSpeleoclub Wrocławdo 2022-12-31
19KondratowiczRajmundStowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagańdo 2022-12-31
20KostkaSzymonSekcja Grotołazów Wrocławdo 2022-12-31
21KrajewskiMarcinStowarzyszenie AKG Krakówdo 2022-12-31
22KrólewiczIreneuszStowarzyszenie AKG Krakówdo 2022-12-31
23LewandowskiSebastianWałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowydo 2022-12-31
24LiberaEwaSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
25LorczykMarekSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
26LubomskiDariuszSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
27MatuszczakRobertWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
28MichalskiWacławKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2022-12-31
29MuchaMariuszSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2022-12-31
30NieciągAgnieszkaSekcja Grotołazów Wrocławdo 2022-12-31
31OlczakTomaszSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
32PaternogaRadosławSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
33PodobińskiPiotrSpeleoklub Warszawskido 2022-12-31
34PorębskiAndrzejSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
35PorębskiWłodzimierzSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
36PrucMarcinStowarzyszenie AKG Krakówdo 2022-12-31
37RecielskiKrzysztofSpeleoklub Warszawskido 2022-12-31
38SapieszkoDariuszKatowicki Klub Speleologicznydo 2022-12-31
39SienkiewiczPiotrSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2022-12-31
40SieprawskiWojciechKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
41SierotaBartoszWałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowydo 2022-12-31
42SojaEmanuelSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2022-12-31
43StelmachPiotrWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
44StyśJacekSpeleoclub Wrocławdo 2022-12-31
45ŚwieczkowskiArkadiuszSopocki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
46TraciłowskiTomaszSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
47WasylukStanisławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
48WiduchRyszardRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2022-12-31
49WypychBogusławSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-12-31
50ZagórskiSławomirSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2022-12-31
51ZmarzMichałSpeleoklub Tatrzańskido 2022-12-31
52AlbrzykowskiGrzegorzTKG Vertical Zakopanedo 2021-12-31
53BurczykPiotrSpeleoklub Świętokrzyskido 2021-12-31
54ChojnackiTomaszTarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
55ChruścielAleksanderKAGB GOPRdo 2014-10-05
56CiszewskiAndrzejKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
57CiszewskiMichałKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
58CzartMarcinKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
59FidzińskaKajaKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2020-12-31
60FilarFilipSpeleoklub Tatrzańskido 2021-12-31
61FrancuzMarcinSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
62FujaDariuszStowarzyszenie Sportów Ekstremalnych "KARAKORUM"do 2014-10-05
63GajewskaAgnieszkaSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
64HołyszWojciechWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
65JabłońskiGrzegorzSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
66JachymMirosławStowarzyszenie AKG Krakówdo 2014-10-05
67JokielOlgierdSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
68JokielWitoldSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
69KępkiewiczPiotrSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
70KliśTomaszWrocławski KWdo 2014-10-05
71KołodziejSebastianStowarzysz. Speleoklub Olkuszdo 2014-12-31
72KopertowskiMirosławSekcja Grotołazów Wrocławdo 2019-12-31
73KotarbaStanislawKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
74KrohPawełSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
75KubarekMarcinSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2014-10-05
76KuchnoTadeuszKW Krakówdo 2021-12-31
77KućmierzJanKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
78KuprasJacekRudzki Klub Grotołazów "NOCEK"do 2014-10-05
79KuśpielGrzegorzKlub Speleologiczny "Aven"do 2014-10-05
80KuźnickiTomaszStowarzyszenie Speleoklub Bobry Żagańdo 2014-10-05
81LataczMirosławStowarzyszenie AKG Krakówdo 2014-10-05
82LutyIzabelaSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
83MacioszczykMichałWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2022-03-30
84MadejArturKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
85MaślankaAgataStowarzyszenie AKG Krakówdo 2014-10-05
86MatejukWłodzimierzSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2014-12-31
87NowackiHenrykKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
88NowakArturSpeleoklub GAWRA do 2014-10-05
89NowakJakubKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
90Odrowąż-MieszkowskiMaciejSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
91OrawiecPawełTKG Vertical Zakopanedo 2014-10-05
92ParczewskiMichałSpeleoklub Tatrzańskido 2021-12-31
93PaziewskiJanuszdo 2014-10-05
94PindelMirosławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
95PiprekTomaszKAGB GOPRdo 2021-12-31
96PolokMariuszKlub Speleologiczny "Aven"do 2014-12-31
97PryjmaTomaszSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
98PukowskiJerzyKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2021-12-31
99RaczyńskaEwelinaSekcja Grotołazów Wrocławdo 2022-03-30
100RadeckiWojciechKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
101RamatowskiPawełSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2014-12-31
102SkładzieńMichałSekcja Grotołazów Wrocławdo 2014-10-05
103SkoczeńWojciechSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
104SłupińskaMagdalenado 2014-12-31
105SłupińskiPiotrSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
106StefańskiStefanSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
107StyrczulaWojciechSpeleoklub Tatrzańskido 2014-10-05
108StyrnaPrzemysławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-12-31
109SzczygiełJacekKatowicki Klub Speleologicznydo 2014-10-05
110SzychKazimierzSpeleoklub Częstochowado 2021-12-31
111TabaczyńskiZbigniewWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2021-12-31
112TomaszekMaciejSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2014-10-05
113VereyJerzyKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
114WasilewskiWojciechSpeleoklub Warszawskido 2014-10-05
115WierzbowskiMarekUKA Warszawado 2021-12-31
116WilkWiesławKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
117WłosekIzabelaSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2014-10-05
118WłosekPrzemysławSpeleoklub Dąbrowa Górniczado 2014-10-05
119WójcikEwaKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-10-05
120ZabrzeńskiCzesławSądecki Klub Taternictwa Jaskiniowegodo 2014-12-31
121ZamorskiMarcinSpeleoklub Częstochowado 2014-10-05
122ZawieruchaLubomirKTJ "Speleoklub" Bielsko-Białado 2014-12-31

 

Partnerzy
Partnerzy techniczni