wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka wysokogórska > Kadra Narodowa PZA we wspinaczce wysokogórskiej na rok 2022

Kadra Narodowa PZA we wspinaczce wysokogórskiej na rok 2022

Opublikowano: 15-02-2022; 11:23 przez Jolanta Głowacka | Modyfikacja: 29-06-2022; 17:56 przez Jolanta Głowacka

Lista osób powołanych do Kadry Narodowej we Wspinaczce Wysokogórskiej PZA
Termin powołania: 01.01 – 31.12.2022.

1. Abram Marlena KW Sakwa
2. Babicz Filip KW Sakwa
3. Bańczyk Paweł KW Sakwa
4. Bedrejczuk Maciej Rzeszowski KW
5. Bielecki Adam KW Kraków
6. Bielecki Damian KW Sakwa
7. Biernat Kinga KW Sakwa
8. Brożyna Michał KS Korona Kraków
9. Bunsch Piotr KS Korona Kraków
10. Chmiała Adrian KS Korona Kraków
11. Chmielecki Maciek KW Kraków
12. Czaplicka Izabela KW Kraków
13. Czech Michał KW Sakwa
14. Czech Jacek Paweł KS Kandahar
15. Czech Jacek Józef KW Sakwa
16. Czoch Roman KW Sakwa
17. Dziedzic Maciej KS Korona Kraków
18. Dzięciołowski Mikołaj KW Sakwa
19. Fijałkowski  Michał KW Sakwa
20. Filimowska Anna KS Korona Kraków
21. Gawron Julia UKA Warszawa
22. Gołąb Janusz KW Gliwice
23. Górka Paweł KW Kraków
24. Granowski Damian KW Kraków
25. Gurba Jan KW Nowy Sącz
26. Hajny Grzegorz KS Korona Kraków
27. Haładaj Mateusz AKG Łódź
28. Heretyk Kacper KS Korona Kraków
29. Huszczo Aleksander KW Zakopane
30. Jabłoński Wadim KW Sakwa
31. Jodłowski Jakub AGAMA
32. Josse  Wojciech KW Sakwa
33. Jurewicz Małgorzata KW Trójmiasto
34. Karaś Natalia KW Kotłownia
35. Karczmarczyk Paweł KW Warszawa
36. Karpierz Adam KS Korona Kraków
37. Kimel Maciej KW Sakwa
38. Klimczak Tomasz AGAMA
39. Klimkiewicz  Kamil KW Sakwa
40. Kołodziej Łukasz KW Katowice
41. Korbiel Gabriel KW Sakwa
42. Kosek Olga KW Zakopane
43. Kowerczuk Krystian KW Sakwa
44. Król Michał KW Trójmiasto
45. Królas Krzysztof KW Sakwa
46. Kujawski Wojciech KW Katowice
47. Kunc Patryk KW Sakwa
48. Kupiec Agnieszka KW Sakwa
49. Kupś Ida KS Korona Kraków
50. Lange Mariusz KW Katowice
51. Lorys Zofia KS Korona Kraków
52. Makowski Michał KW Kraków
53. Malawska Joanna KW Zakopane
54. Mazik Wojciech KW Kraków
55. Metelska-Cholewa Joanna Speleoklub Gawra
56. Miezianko Majka KS Korona Kraków
57. Mondzelewski Jan Rzeszowski KW
58. Niemiec Olga KS Korona Kraków
59. Nowakowski Szymon KW Sakwa
60. Nowicki Michał KW Sakwa
61. Ociepka Konrad KS Korona Kraków
62. Olenderek  Bartosz KW Sakwa
63. Oleszczuk Piotr UKA Warszawa
64. Olszewski Tomasz KW Sakwa
65. Ośka Karolina KW Sakwa
66. Pallus Robert KW Sakwa
67. Pieńkowski Paweł KW Sakwa
68. Raczyk Bartosz KW Sakwa
69. Radziejowski Jakub UKA Warszawa
70. Raganowicz Marek KW Katowice
71. Rożek Piotr KW Kraków
72. Rudzińska Małgorzata KS Korona Kraków
73. Rutkowski Marcin Wrocławski KW
74. Samol  Aleksandra KW Sakwa
75. Schab Piotr KS Korona Kraków
76. Schwidergall Marco KW Sakwa
77. Siemianowski Jan KW Toruń
78. Sokołowski Andrzej Wrocławski KW
79. Solinski  Krzysztof KW Gliwice
80. Soszyński Józef KW Trójmiasto
81. Sułowski Piotr KW Zakopane
82. Szkatuła Jadwiga Avatar Kraków
83. Szymańska Małgorzata KS Korona Kraków
84. Tomaszewski Marcin Szczeciński KW
85. Wacławczyk  Dorota KW Sakwa
86. Wędzel Sebastian KW Sakwa
87. Wernik Marcin UKA Warszawa
88. Więckowski Mateusz KW Katowice
89. Zieliński Paweł KW Sakwa
90. Zieliński  Wojciech KW Sakwa
91. Ziemski Bartosz KW Sakwa

Aktualizacja (18.02.2022)

92. Borkowski Stanisław AZS Poznań
93. Cyran Dominik KW Sakwa
94. Grobel Mateusz KW Katowice
95. Kłoda Kacper KW Sakwa
96. Kujawski Tomasz KW Sakwa
97. Michalski Wojciech UKA Warszawa
98. Rychlik Krzysztof KW Sakwa
99. Zabłotny Krzysztof Wrocławski KW
100. Zazula Jonatan KW Sakwa

Aktualizacja (22.03.2022)

101. Michlewski  Wojciech UKA
102. Zaremba Piotr KW Katowice

Aktualizacja (29.06.2022)

103. Bobak Gabriela KW Sakwa
104. Ciechanowska Martyna KS Skarpa Bytom
105. Klimas Joanna KW Kraków
106. Łyko Grzegorz KS Korona Krakow
107. Müller Łukasz KW Lublin
108. Pielaciński Ernest AGAMA
109. Szymańska Martyna KW Bielsko-Biała
110. Szymański Rafał AGAMA

Partnerzy
Partnerzy techniczni