wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Narciarstwo wysokogórskie > Zawodnicy Narciarstwa Wysokogórskiego – licencje 2022

Zawodnicy Narciarstwa Wysokogórskiego – licencje 2022

Opublikowano: 5-02-2022; 15:14 przez mteg | Modyfikacja: 8-02-2022; 23:54 przez Rafał Kanowski

Lista zawodników NW

#NazwiskoImięKlubWażność licencji
1Andrzejewski PiotrKW Krakówdo 2022-12-31
2AsperskiMichał KS Kandahardo 2022-12-31
3Bachleda-KsiędzularzJakubTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
4BaduraWojciechKS Kandahardo 2022-12-31
5BarancewiczJacek Sudecki Klub Wysokogórskido 2022-12-31
6BąkowskiDanielKS Kandahardo 2022-12-31
7BąkowskiWłodzimierzKS Kandahardo 2022-12-31
8BiernawskiPiotrKS Kandahardo 2022-12-31
9BruzdaAdamKS Kandahardo 2022-12-31
10ByrtekSylwesterKS Kandahardo 2022-12-31
11CudzichMirosławTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
12CzechJacek JózefKW Katowicedo 2022-12-31
13CzeczottMałgorzataUKA Warszawado 2022-12-31
14CzernikKrzysztof Czernikdo 2022-12-31
15CzuchryEwaKS Kandahardo 2022-12-31
16ĆmielińskiTomaszKW Krakówdo 2022-12-31
17DejaMarcinKAGB GOPRdo 2022-12-31
18DomagałaEdytaKW Krakówdo 2022-12-31
19DruszkiewiczSebastianKS Kandahardo 2022-12-31
20DubowieckiIgorKW Zakopanedo 2022-12-31
21DydaMichałdo 2022-12-31
22DymekMateuszKS Kandahardo 2022-12-31
23ElantkowskiAntoniTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
24ElantkowskiJanTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
25ElantkowskiPawełTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
26FrydryszakDanuta KW Krakówdo 2022-12-31
27FULCZYKTomasz KS Kandahardo 2022-12-31
28GacurAdrianKW Bielsko-Białado 2022-12-31
29GawełDamianKS Kandahardo 2022-12-31
30GomolaPaulinaKS Kandahardo 2022-12-31
31GorszkoTomaszKAGB GOPRdo 2022-12-31
32GrabowskiMateuszKW Krakówdo 2022-12-31
33GrzegorzekPiotrKS Kandahardo 2022-12-31
34HotówkoMikołajdo 2022-12-31
35Jakieła-RzadkoszKatarzynaKW Zakopanedo 2022-12-31
36JanduraAdrianKAGB GOPRdo 2022-12-31
37JanuszykIwonaKS Kandahardo 2022-12-31
38Jarecki PiotrKW Zakopanedo 2022-12-31
39JarońJanKS Kandahardo 2022-12-31
40JaszczurowskiPiotrKS Kandahardo 2022-12-31
41JopekRadoslawKW Krakówdo 2022-12-31
42JuchiewiczMaciejKW Krakówdo 2022-12-31
43KafarowskiJakubKS Kandahardo 2022-12-31
44KalitaArekKW Jastrzębiedo 2022-12-31
45KałużaJerzyKS Kandahardo 2022-12-31
46KałużnaUrszulaKW Zakopanedo 2022-12-31
47KałużnyJakubKW Zakopanedo 2022-12-31
48KarpierzKarolTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
49KasiarzMarekKS Kandahardo 2022-12-31
50KaźmierczakMichałKW Krakówdo 2022-12-31
51KaźmierczakSławomirKS Kandahardo 2022-12-31
52KiełtykaZbigniewKW Gliwicedo 2022-12-31
53KlamutMichał KS Kandahardo 2022-12-31
54KlepekKrzysztof KW Krakówdo 2022-12-31
55KłodaWojciechKW Sakwado 2022-12-31
56KnuraAleksanderKW Jastrzębiedo 2022-12-31
57KobielaMaciej KW Krakówdo 2022-12-31
58KormaniakRenata KormaniakKS Kandahardo 2022-12-31
59KorzeniowskiBartłomiejTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
60KościelniakBarbaraSekcja Taternictwa Jaskiniowego KW Krakówdo 2022-12-31
61KośnyAleksandra KS Kandahardo 2022-12-31
62KośnyMateuszKS Kandahardo 2022-12-31
63KozaJanKW Krakówdo 2022-12-31
64KoźbiałAdrianKW Katowicedo 2022-12-31
65KrzyżowskiMarcindo 2022-12-31
66KrzyżowskiPiotrKAGB GOPRdo 2022-12-31
67KubackaMariaKW Sakwado 2022-12-31
68KubaczkaGrzegorz KS Kandahardo 2022-12-31
69KujawskiBartoszdo 2022-12-31
70KuzielRafałKW Zakopanedo 2022-12-31
71Kuźniak FilipKW Krakówdo 2022-12-31
72LaskowskiMateuszKW Zakopanedo 2022-12-31
73LassakBeataKW Zakopanedo 2022-12-31
74LulisDawidKS Kandahardo 2022-12-31
75ŁugowskaAnetaKS Kandahardo 2022-12-31
76ŁukoszTomaszKW Bielsko-Białado 2022-12-31
77ŁyjakOlgaKS Kandahardo 2022-12-31
78MaculewiczMateuszKW Krakówdo 2022-12-31
79MajerczykAnnaTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
80MarasekAndrzej MarasekTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
81MarcinkowskaAnnaKW Krakówdo 2022-12-31
82MatłoszJolantaKW Krakówdo 2022-12-31
83Matłosz Mariuszdo 2022-12-31
84MatyssekKarolKS Kandahardo 2022-12-31
85MichalskiAndrzejKW Krakówdo 2022-12-31
86MikołajczykTyberiuszKS Kandahardo 2022-12-31
87MitorajPiotrKS Kandahardo 2022-12-31
88MolekSzymonKW Krakówdo 2022-12-31
89MrowińskiKacper KS Kandahardo 2022-12-31
90NawaraMateuszKAGB GOPRdo 2022-12-31
91NiessnerPiotrKS Kandahardo 2022-12-31
92Niżnik GrzegorzKAGB GOPRdo 2022-12-31
93OstrowskiTomaszKW Krakówdo 2022-12-31
94OwerkoTomaszKW Krakówdo 2022-12-31
95PiętkaMarcinKS Kandahardo 2022-12-31
96PióreckiMichałKS Kandahardo 2022-12-31
97PodsiadłoMikołajKS Kandahardo 2022-12-31
98PołubokKajetanKS Kandahardo 2022-12-31
99PowroźnikGrzegorzKW Krakówdo 2022-12-31
100ProńAdam KS Kandahardo 2022-12-31
101PyrekPrzemysław KS Kandahardo 2022-12-31
102RakusKornel do 2022-12-31
103RawickiJakubKS Kandahardo 2022-12-31
104RochatkaMarcin KW Poznańdo 2022-12-31
105RostworowskiAndrzejKW Krakówdo 2022-12-31
106RostworowskiJanKW Krakówdo 2022-12-31
107RostworowskiJerzyKW Krakówdo 2022-12-31
108RzeszotkoLeszek KW Zakopanedo 2022-12-31
109RzeszotkoMarzenaKW Zakopanedo 2022-12-31
110RzeszótkoMarcinKW Zakopanedo 2022-12-31
111SasStanisławKS Kandahardo 2022-12-31
112SiemieniecGrzegorz KW Jastrzębiedo 2022-12-31
113SitarekArturKS Kandahardo 2022-12-31
114SobczykPrzemysławKW Zakopanedo 2022-12-31
115SodowskiTomaszKW Krakówdo 2022-12-31
116SoszkaGustawTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
117StachuraMagdalena KS Kandahardo 2022-12-31
118StruśMarcinKW Krakówdo 2022-12-31
119StyrnaKrzysztofKW Krakówdo 2022-12-31
120SurmaczPawełKW Krakówdo 2022-12-31
121SynowskiTomaszKS Kandahardo 2022-12-31
122SzczerbaJakubdo 2022-12-31
123SzczygiełJakubKAGB GOPRdo 2022-12-31
124SzlachtowskiAndrzej TKN Tatra Teamdo 2022-12-31
125SzmydRafałKW Krakówdo 2022-12-31
126SzuraWojciechKS Kandahardo 2022-12-31
127SzyjkaJacek KS Kandahardo 2022-12-31
128SzyjkaRadosławKS Kandahardo 2022-12-31
129ŚliwińskiOskarKS Kandahardo 2022-12-31
130TabiśPrzemysławKW Krakówdo 2022-12-31
131ThierDominikKS Kandahardo 2022-12-31
132TomasiakJanKS Kandahardo 2022-12-31
133TrąbaPiotrKS Kandahardo 2022-12-31
134TrybałaAgnieszkaKW Krakówdo 2022-12-31
135TrznadelMaciejKS Kandahardo 2022-12-31
136TyborAnnaKW Zakopanedo 2022-12-31
137TywonekTomaszTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
138UCZNIAKMIROSLAWKS Kandahardo 2022-12-31
139WagnerRobertKS Kandahardo 2022-12-31
140Wargocki Mariusz KW Zakopanedo 2022-12-31
141WąsikMarekAKG Łódźdo 2022-12-31
142WciślińśkiMichał KS Kandahardo 2022-12-31
143WitowskaMirosławaKW Zakopanedo 2022-12-31
144WojarskiMichałKW Krakówdo 2022-12-31
145ZachwiejaSzymonKS Kandahardo 2022-12-31
146ZąbikMarekKW Krakówdo 2022-12-31
147ZdanowskiŁukasz KS Kandahardo 2022-12-31
148ZimnyUrszulaKW Krakówdo 2022-12-31
149ŻebrackiJacekKS Kandahardo 2022-12-31
150ŻyrekTomaszKS Kandahardo 2022-12-31
151ŻyszkowskaJustynaTKN Tatra Teamdo 2022-12-31
 

Partnerzy
Partnerzy techniczni