wróć
Polski Związek Alpinizmu
Ubezpieczenia > Ubezpieczenia górskich wypraw

Ubezpieczenia górskich wypraw

Rekomendowane przez Polski Związek Alpinizmu

Opublikowano: 3-07-2015; 17:58 przez mteg | Modyfikacja: 23-12-2022; 12:30 przez Marek Karnecki

Aktualności

woman-wearing-mask-checking-with-her-patient

Wsparcie na wyprawie i po powrocie do Polski – assistance w programie Bezpieczny Powrót

[27-05-2024]

Transport do Polski, organizacja wizyt lekarskich po powrocie do kraju, a także zwrot kosztów za niewykorzystane skipassy, czy nawet opieka nad zwierzętami domowymi – to jedynie wybrane usługi assistance dostępne w ramach ubezpieczenia PZU Bezpieczny Powrót. Sprawdź, jakiego wsparcia możesz oczekiwać, gdy przydarzy się wypadek lub choroba za granicą. Tak zwane usługi pomocowe, to jeden … Continue reading „Wsparcie na wyprawie i po powrocie do Polski – assistance w programie Bezpieczny Powrót”

Hiker,Woman,Standing,And,Making,Photos,Using,Digital,Mirrorless,Camera,

PZU Szlaki Bez Granic

[25-01-2024]

Zimą w górach rośnie ryzyko wypadków – zadbaj o ochronę Eksploracja gór w okresie zimowym w naturalny sposób wymusza ukierunkowanie energii także na inne formy aktywności – jak skitouring, drytooling czy narciarstwo zjazdowe i snowboard. Często wiążą się one jednak z większym ryzykiem wypadku, dlatego warto zadbać o ochronę, której jednym z elementów jest ubezpieczenie górskie. … Continue reading „PZU Szlaki Bez Granic”

Programy

Obsługa

Współautorem powyższych programów i wyłącznym podmiotem obsługującym jest firma iExpert.pl SA, która od 8 lat współpracuje z PZA w ubezpieczeniu górskich wypraw.

Kontakt:

tel. 22 100 26 00

e-mail: sport@iexpert.pl

www.iexpert.pl

Partnerzy