wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Jaskinie > Warsztaty elektryczne na Forum Speleo – liczymy na Was!

Warsztaty elektryczne na Forum Speleo – liczymy na Was!

Opublikowano: 13-02-2018; 19:23 przez mteg

Jednym z punktów programu II Ogólnopolskiego Forum Speleo jest Forum Elektryczne, w ramach którego w tym roku będziemy porównywali różne modele jednego z najważniejszych elementów wyposażenia grotołaza – czołówek.

Czołówki testowane będą przede wszystkim pod kątem mocy i natężenia oświetlenia w czasie, a także spadku napięcia zasilania w tych samych warunkach pomiarowych. Będziemy też mogli poznać szczegóły dotyczące pola i kąta natężeń oświetlenia oraz jego temperatury. Zestawienie powszechnie znanych danych, tj. ceny i wagi poszczególnych modeli z wynikami testów z pewnością pomoże w wyborze idealnego oświetlenia na akcje.

Im więcej grotołazów postanowi pomóc Tomkowi Pawłowskiemu i Adamowi Pyce, którzy w najbliższych tygodniach będą zajmowali się testami czołówek, tym bardziej wszyscy skorzystamy z ich pracy!

Prosimy Was wszystkich o wypełnienie poniższej ankiety, a użytkowników mniej popularnych modeli – o użyczenie swoich czołówek do testów. Może akurat one podbiją serca uczestników Forum Speleo?

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeY5pZ2yQs1UJaIReYkTTFQJJy2IRg6eksEDRRCcbIWhgZSXQ/viewform

Partnerzy
Partnerzy techniczni