wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Wspinaczka sportowa > Zawodnicy Wspinaczki Sportowej – licencje 2022

Zawodnicy Wspinaczki Sportowej – licencje 2022

Opublikowano: 15-02-2022; 8:16 przez mteg | Modyfikacja: 10-03-2022; 10:03 przez Piotr Bunsch

Uwaga!

Przypominamy zawodnikom, że aby otrzymać licencję należy:

  1. Wypełnić formularz online
  2. Zalogować się lub jeśli już mamy konto zarejestrować się w systemie PZA (https://nowe.pza.org.pl/insider/checkin).
  3. Uiścić przelewem opłatę na konto PZA (licencje) o numerze:
    06 1140 2004 0000 3802 7739 0763, zgodnie z tabelą opłat wpisując w tytule “licencja zawodnika 2022_imię_nazwisko”.

Powyższe dotyczą WSZYSTKICH zawodników.

informacje: http://pza.org.pl/uncategorized/licencje-zawodnikow-pza-w-2022-roku

 

Lista zawodników WS

#NazwiskoImięKlubWażność licencji
1AdamczykBartłomiejBełchatowski KWdo 2022-12-31
2AdamskaHannaAlpikado 2022-12-31
3Adamska ZuzannaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
4AlcerBrunoKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
5AlcerElenaKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
6AndruszkiewiczNelaAGAMAdo 2022-12-31
7BajkiewiczAntonido 2022-12-31
8BajkiewiczHannado 2022-12-31
9BajkiewiczLilianado 2022-12-31
10BalickaAnnaRzeszowski KWdo 2022-12-31
11BanaśMartynaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
12BarabasMikołajPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
13BaranMateuszKS Korona Krakówdo 2022-12-31
14BartkowiakZofiaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
15BartnickaOliwiado 2022-12-31
16BąbelAntoniSpeleoklub Świętokrzyskido 2022-12-31
17BąkLaurado 2022-12-31
18Belina BrzozowskiKonstanty AGAMAdo 2022-12-31
19BernackiSzymondo 2022-12-31
20BernatMaciejdo 2022-12-31
21BernatNataliado 2022-12-31
22BębenMartynaKS Progressdo 2022-12-31
23BębenMichałKS Progressdo 2022-12-31
24BibroNataliado 2022-12-31
25BilejczykFranekdo 2022-12-31
26BlachnickaMagdalenaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
27BlaszkeKacperKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
28BobrykRozaliado 2022-12-31
29BochenekWojtekStrefa Wspinaniado 2022-12-31
30BoguniaWeronikaUKS LIDERdo 2022-12-31
31BojkowskaOlgaKS Progressdo 2022-12-31
32Bombiak-MatuszewskaOliwiaŁKW Łódźdo 2022-12-31
33Bornus ZofiaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
34BorszczNataszaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
35BrożekAnnaKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
36BródNikolaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
37BrudysDawidGTW do 2022-12-31
38BryginowiczDariaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
39BrzozowskiDanieldo 2022-12-31
40BuchałaStanisławGTW do 2022-12-31
41BudzewskaBiankaKS Korona Krakówdo 2022-12-31
42BudzewskaZojado 2022-12-31
43BujakAntoninaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
44BukowskiBronisławAKG Łódźdo 2022-12-31
45BukowskiWitoldAKG Łódźdo 2022-12-31
46BunschPiotrKS Korona Krakówdo 2022-12-31
47BurczykBarbaraSpeleoklub Świętokrzyskido 2022-12-31
48Burczyk JanŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
49BurdekAnnaGTW do 2022-12-31
50BurdekGrzegorzGTW do 2022-12-31
51ByrkaFilipdo 2022-12-31
52CecerskaJuliado 2022-12-31
53CesarzAmeliaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
54ChacińskiJanPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
55ChojnackaNataliaŁKW Łódźdo 2022-12-31
56CholewaMarcelAGAMAdo 2022-12-31
57ChuchmaczDariaKS Progressdo 2022-12-31
58ChuchmaczIgorKS Progressdo 2022-12-31
59ChudziakPatrycjaKlub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiegodo 2022-12-31
60CiborowskaŁucjado 2022-12-31
61CiborowskaRóżado 2022-12-31
62CichońAnnaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
63CiechanowskaMartynaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
64CiechanowskaMilenaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
65CiesielskaMajaKW Trójmiastodo 2022-12-31
66CiomborKingaKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
67CzajaGabrieldo 2022-12-31
68CzaplaEwaGTW do 2022-12-31
69CzaplaPrzemekGTW do 2022-12-31
70CzarneckaJuliaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
71CzubaDawidAvatar Krakówdo 2022-12-31
72CzubaLenaAvatar Krakówdo 2022-12-31
73DąbrowskiMateuszdo 2022-12-31
74DąbrowskiSzymondo 2022-12-31
75DobrowolskaPolado 2022-12-31
76DobrowolskiJakubdo 2022-12-31
77DobrukHannaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
78DobrzańskaZofiaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
79DUDAXAWERYdo 2022-12-31
80Dudek Stanisław do 2022-12-31
81DudekTomaszKW Częstochowado 2022-12-31
82DworzeckiBartoszKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
83DworzeckiWojciechKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
84DyktoStefanAKG Łódźdo 2022-12-31
85DyktoZofiaAKG Łódźdo 2022-12-31
86DziambaMateuszdo 2022-12-31
87DziedzicKubaKS Progressdo 2022-12-31
88DziedzicMichałKS Progressdo 2022-12-31
89DzieńskiMarcinKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
90DziopaIngaŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
91FajferNataliaKW Bielsko-Białado 2022-12-31
92FedorowskiGustawdo 2022-12-31
93FedorowskiJeremido 2022-12-31
94FentAmeliaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
95FerencKamilKS Korona Krakówdo 2022-12-31
96FiguraIgordo 2022-12-31
97FronczakKrzysztofdo 2022-12-31
98GabzdylZuzannaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
99GachMilenaUKS LIDERdo 2022-12-31
100GarbackaAlicjaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
101GilEmiliaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
102GinsztMichałKW Kotłowniado 2022-12-31
103GładyszMaciekdo 2022-12-31
104GolusKrystianKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
105GomółkaKamilKW Kotłowniado 2022-12-31
106GrabackiFilipKW Częstochowado 2022-12-31
107GralewiczBartłomiejAKG Łódźdo 2022-12-31
108GruszczykHannaGTW do 2022-12-31
109GruszczyńskiGabrielAlpikado 2022-12-31
110GurbaJanKW Nowy Sączdo 2022-12-31
111GutAntoniKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
112HajnosLeonUKS LIDERdo 2022-12-31
113HamerskaAnastazja KWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
114HeretykKacperKS Korona Krakówdo 2022-12-31
115HeretykMikolajKS Korona Krakówdo 2022-12-31
116HeródTymonKS Korona Krakówdo 2022-12-31
117HulinKajaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
118HyzickaAdelaŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
119HyzickiJoachimŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
120JabłońskaMonikaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
121Jach AnnaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
122JaneckaBiankaKW Częstochowado 2022-12-31
123JanuszMaciejKW Katowicedo 2022-12-31
124JaroszJuliaUKS LIDERdo 2022-12-31
125JaroszRobertUKS LIDERdo 2022-12-31
126JasikAleksandraKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
127JasińskaMelaniaAGAMAdo 2022-12-31
128JatczakHubertUKA Warszawado 2022-12-31
129JelonekPawełKW Częstochowado 2022-12-31
130JęzykMarekKS Korona Krakówdo 2022-12-31
131JurowskiArturKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
132JuścińskaMajaKW Trójmiastodo 2022-12-31
133JutrowskiKonradKW Trójmiastodo 2022-12-31
134JutrowskiTymonKW Trójmiastodo 2022-12-31
135KaczanowskiJacekKS Korona Krakówdo 2022-12-31
136KaczmarczykJuliado 2022-12-31
137KaczyńskaMałgorzataKW Kotłowniado 2022-12-31
138KalinowskiAntoniAGAMAdo 2022-12-31
139KałuckaAleksandraKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
140KałuckaNataliaKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
141KapelaMajado 2022-12-31
142KaraśMateuszKW Kotłowniado 2022-12-31
143KaraśNataliaKW Kotłowniado 2022-12-31
144KaraśSzymonKW Kotłowniado 2022-12-31
145KarnickiMarcindo 2022-12-31
146KasińskiGabrielKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
147Kasprzyk SzymonKS Sportivado 2022-12-31
148KawaJadwigaKS Progressdo 2022-12-31
149KawaMartaKS Progressdo 2022-12-31
150Kaźmierczak MajaStrefa Wspinaniado 2022-12-31
151KępysAleksandraKS Progressdo 2022-12-31
152KęsyEdwarddo 2022-12-31
153KęsyJadwigado 2022-12-31
154KielińskaPaulinaKW Częstochowado 2022-12-31
155KiersztynKamilaŁKW Łódźdo 2022-12-31
156Kijowski TytusKS Progressdo 2022-12-31
157KliberLeszekdo 2022-12-31
158KlimekPawełKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
159KlochMagdalenado 2022-12-31
160KlufJarosławKW Częstochowado 2022-12-31
161KłyśSofiaKS Progressdo 2022-12-31
162KnapikMałgorzataKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
163KolanekMartynaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
164KolberAntoninaKS Progressdo 2022-12-31
165KolczokJanKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
166KondrackaEmiliaKS Progressdo 2022-12-31
167KoniecznaMałgorzatado 2022-12-31
168KopcińskaAleksandraKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
169KopećRochStrefa Wspinaniado 2022-12-31
170Kopeć-KawkaTymondo 2022-12-31
171KopelAmelia KS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
172KopelSzymonKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
173KorbanMichałŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
174KoronaMaurycyKW Kotłowniado 2022-12-31
175KosmalskiBłażejŁKW Łódźdo 2022-12-31
176KostrzewińskiDominikGTW do 2022-12-31
177KotAdamStrefa Wspinaniado 2022-12-31
178KowalewskaMartynaGTW do 2022-12-31
179KowalikOliwiaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
180KowalskaPolaKW Trójmiastodo 2022-12-31
181KowalskiKrzysztofGTW do 2022-12-31
182KowalskiMikołajGTW do 2022-12-31
183KozakKajetando 2022-12-31
184KozinaMariaKS Progressdo 2022-12-31
185KrainZuzannaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
186KrakowiakMartaKS Progressdo 2022-12-31
187KrempaLeonGTW do 2022-12-31
188KrolińskiSzymonKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
189KroszkaJanKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
190KrzyżanAlinaStrefa Wspinaniado 2022-12-31
191KrzyżanStanisławStrefa Wspinaniado 2022-12-31
192KuchniaWiktoriaUKS LIDERdo 2022-12-31
193KucińskaZuzannaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
194KucińskiGrzegorzKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
195KudlikMatyldaKS Korona Krakówdo 2022-12-31
196KurekMałgorzata KS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
197KurzZofiaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
198KuśnierzOlgado 2022-12-31
199KwaśkiewiczLailaUKA Warszawado 2022-12-31
200KwaśniakAleksandraStrefa Wspinaniado 2022-12-31
201LaskowskiBartoszGTW do 2022-12-31
202LaskowskiJerzyUKA Warszawado 2022-12-31
203LesiewiczAgataPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
204LewandowskiJakubAGAMAdo 2022-12-31
205LewandowskiOlafAvatar Krakówdo 2022-12-31
206LipińskiFilipUKA Warszawado 2022-12-31
207LipkowiczMariaAGAMAdo 2022-12-31
208LitwaPaulinaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
209LubyFranciszekKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
210LubyLilianaKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
211LubyZuzannaKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
212LutostańskaMałgorzataKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
213ŁączewskiDanielKW Kotłowniado 2022-12-31
214ŁąkowskaMartado 2022-12-31
215ŁobodaFilipdo 2022-12-31
216MachlarzMarcelaAlpikado 2022-12-31
217MADEJCZYKMAREKKW Trójmiastodo 2022-12-31
218MadejczykPiotrKW Trójmiastodo 2022-12-31
219MajkaFranciszekGTW do 2022-12-31
220MalczykZuzannaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
221MalinowskiOlafPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
222MarchewkaJoannado 2022-12-31
223MarchewkaMateuszKW Częstochowado 2022-12-31
224MarciniakDariaŁKW Łódźdo 2022-12-31
225MarcinkowskiPaskalKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
226MarciszAntoniKS Korona Krakówdo 2022-12-31
227MarkiewiczKrystiando 2022-12-31
228MarkischOlimpiaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
229MartinhoJoaoUKA Warszawado 2022-12-31
230MazurAmeliaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
231MichałkiewiczSzymonStrefa Wspinaniado 2022-12-31
232MientusZuzannaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
233MiędzikMadziaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
234MigaczEmilia KS Progressdo 2022-12-31
235MillanArkadiuszAvatar Krakówdo 2022-12-31
236MillerLeonKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
237MireńskiIgorPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
238MirosławAleksandraKW Kotłowniado 2022-12-31
239MłyńskaAleksandraGTW do 2022-12-31
240MrozowskiJando 2022-12-31
241MullerNormanAGAMAdo 2022-12-31
242MuzajMateuszdo 2022-12-31
243MuzajMichałdo 2022-12-31
244MyśliwiecMaksymiliando 2022-12-31
245NadolskaZofiaKW Trójmiastodo 2022-12-31
246NawójDariaKS Sportivado 2022-12-31
247NawójErykKS Sportivado 2022-12-31
248NiedziałekHannaGTW do 2022-12-31
249NiedzickiTomaszAGAMAdo 2022-12-31
250NiziołekNinaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
251NiźnikPiotrBełchatowski KWdo 2022-12-31
252NowackiRyszarddo 2022-12-31
253NowakAlicjaKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
254NowakEmiliaKS Progressdo 2022-12-31
255NowakFilipdo 2022-12-31
256NowotnikMikołajUKA Warszawado 2022-12-31
257OchońskiMikołajAvatar Krakówdo 2022-12-31
258Ogiołda NadiaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
259OleksyMaciejKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
260OleksyMajaKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
261OleszczukPiotrUKA Warszawado 2022-12-31
262OpielaBartłomiejKW Katowicedo 2022-12-31
263OpielkaKarolGTW do 2022-12-31
264OstafińskiTymonKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
265OstrowskaNataliaKS MOVE! Avatardo 2022-12-31
266OstrowskiMaurycydo 2022-12-31
267PacześniakKajetando 2022-12-31
268PaczewskiMateuszdo 2022-12-31
269PałkaKatarzynado 2022-12-31
270PałkaKingado 2022-12-31
271PanenkaJerzyAlpikado 2022-12-31
272PanenkaMateuszKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
273PassowiczTadeuszAGAMAdo 2022-12-31
274PasterakMajaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
275PasutoGrzegorzKW Katowicedo 2022-12-31
276PiaskowyOliwiaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
277PiątkowskaAmeliado 2022-12-31
278PiątkowskaKarolinado 2022-12-31
279PiątosaNataliaKS Progressdo 2022-12-31
280PichalOliwiado 2022-12-31
281PietkiewiczPolado 2022-12-31
282PietrzakLilianado 2022-12-31
283PilchJanKS Korona Krakówdo 2022-12-31
284PiotrowskaJagodado 2022-12-31
285PiotrowskaMalwinado 2022-12-31
286PisarskiDawidAGAMAdo 2022-12-31
287PlewickaKatarzyna UKA Warszawado 2022-12-31
288PłazaMałgorzatado 2022-12-31
289PłonkaZuzannado 2022-12-31
290PodgórniJagodado 2022-12-31
291PodlewskiBartłomiejKS Sportivado 2022-12-31
292PodworskaApoloniaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
293PolsakiewiczFilipAGAMAdo 2022-12-31
294PolsakiewiczPiotrAGAMAdo 2022-12-31
295PoślednikTymoteuszdo 2022-12-31
296PoziomkowskaDariaKW Kotłowniado 2022-12-31
297PółtorakMajaUKS LIDERdo 2022-12-31
298PrajsnarJando 2022-12-31
299ProskeOliwierKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
300Przybyło OliwiaKS Progressdo 2022-12-31
301PrzytułaHubert Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiegodo 2022-12-31
302PtakKarolinaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
303PuźniakJakubdo 2022-12-31
304QuinonLucieAGAMAdo 2022-12-31
305RatuszniakAgataGTW do 2022-12-31
306RejdakMateuszKS Progressdo 2022-12-31
307RejnerWojciechKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
308RomańczykMaciejdo 2022-12-31
309RózickaMilaKW Trójmiastodo 2022-12-31
310RudzińskaMałgorzataKS Korona Krakówdo 2022-12-31
311RuzickiPatrykŁKW Łódźdo 2022-12-31
312RygielAntoniAGAMAdo 2022-12-31
313RygołJakubKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
314RytychMariaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
315SadrakułaJakubRzeszowski KWdo 2022-12-31
316SajdokUrszulaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
317SarneckiIgordo 2022-12-31
318SiatkaLenaUKS LIDERdo 2022-12-31
319SiemianowskiJanKW Toruńdo 2022-12-31
320SiwaLenaKS Progressdo 2022-12-31
321SiwekMaksymilianKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
322SmosznaJakubUKS LIDERdo 2022-12-31
323SnochJustynaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
324SobańskiKonstantyUKA Warszawado 2022-12-31
325SochalGabrielaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
326SoliszAndrzejKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
327SoszowskaŁucjaKS Progressdo 2022-12-31
328StaszewskaIgado 2022-12-31
329StawiarskaMajkaGTW do 2022-12-31
330StecAleksander StecRzeszowski KWdo 2022-12-31
331StecKarolGTW do 2022-12-31
332StelmaszczykWiktoriaŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
333StochKacperAvatar Krakówdo 2022-12-31
334StokowiecMartynaSpeleoklub Świętokrzyskido 2022-12-31
335StruskiKajetanKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
336StruskiMiłoszKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
337SucharzewskiIgnacyKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
338SuderMagdalenaAvatar Krakówdo 2022-12-31
339SwatekMariaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
340SwędAmeliado 2022-12-31
341SwędJando 2022-12-31
342SygulskaZuzannaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
343SykułaJakubdo 2022-12-31
344SzadkowskaZofiaGTW do 2022-12-31
345SzalachaKrzysztofdo 2022-12-31
346SzaleckiOskarKU AZS PWSZ Tarnówdo 2022-12-31
347SzanielEmiliaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
348SzczygłaAntoniPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
349SzkliniarzAnnaŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
350SzlechtLenaGTW do 2022-12-31
351SznajderArlenaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
352SzoblikJakubdo 2022-12-31
353SzpuraAlicjaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
354SzwedMariaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
355SzymańskaJuliado 2022-12-31
356SzymczakAdamKS Progressdo 2022-12-31
357SzymulaAlicjado 2022-12-31
358ŚlączkaMiłoszRzeszowski KWdo 2022-12-31
359ŚlusarczykWiktorGTW do 2022-12-31
360ŚmierciakJakubdo 2022-12-31
361ŚwiątekKajado 2022-12-31
362ŚwierczekAntoninaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
363TarczońAntoninaKS Sportivado 2022-12-31
364TarkowskaMagdalenado 2022-12-31
365TarnikNataliaAGAMAdo 2022-12-31
366TkaczykJanPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
367TrochOliviaKW Toruńdo 2022-12-31
368TryznowskiMarcinKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
369TurskiJaremaKW Trójmiastodo 2022-12-31
370TutajFilipKS Sportivado 2022-12-31
371UchwatTomaszdo 2022-12-31
372Urbanek TymonKS Progressdo 2022-12-31
373WalasAntoniAKG Łódźdo 2022-12-31
374Walczyński Franciszek AGAMAdo 2022-12-31
375WarchulskiPiotrKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
376WawrylakCelinaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
377WawrzynówKacperKS Korona Krakówdo 2022-12-31
378WiejaczkaAnnado 2022-12-31
379WilczyńskiBartoszUKA Warszawado 2022-12-31
380WilkZuzannaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
381WitekAlicjiaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
382WłodarczykNataliaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
383WłodarczykNataliado 2022-12-31
384WojtanowskiMichałGTW do 2022-12-31
385WośNataliaPol-Inowex Skarpa Lublindo 2022-12-31
386Wójcik Barbara Speleoklub Świętokrzyskido 2022-12-31
387WójcikJakubAGAMAdo 2022-12-31
388WójcikMatyldaAGAMAdo 2022-12-31
389WójtowiczAnielaKW Kotłowniado 2022-12-31
390WójtowiczEmiliaKW Kotłowniado 2022-12-31
391WronaJanKS Progressdo 2022-12-31
392WronaJuliaKS Progressdo 2022-12-31
393WrotekHannaKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
394WróblewskiMikołajKU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Spordo 2022-12-31
395WujecLiwiado 2022-12-31
396WypychKubaŚwiętokrzyski Klub Alpinist.do 2022-12-31
397ZacharskaAleksandraKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
398ZacharskaMałgorzataKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
399ZacharskiWojciechKS Skarpa Bytomdo 2022-12-31
400ZającDariaKS Korona Krakówdo 2022-12-31
401ZającRobertKS Korona Krakówdo 2022-12-31
402ZalesińskiSzymonWrocławski KWdo 2022-12-31
403ZalewskaJagodaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
404ZarembaMateuszKU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Spordo 2022-12-31
405ZasuńNinaKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
406ZąbekNataliaGTW do 2022-12-31
407ZiajaKatarzynaUKS LIDERdo 2022-12-31
408ZiębaKacperUKA Warszawado 2022-12-31
409ZiętekJakubKW Bielsko-Białado 2022-12-31
410Zosgórnik Łukasz KWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
411ZuinJoachimKWS Klif Tarnowskie Górydo 2022-12-31
412ŻakMichałStrefa Wspinaniado 2022-12-31
413ŻyśkoAgataKW Kotłowniado 2022-12-31
 

Partnerzy
Partnerzy techniczni