wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Informacje dla konstruktorów dróg

Informacje dla konstruktorów dróg

Opublikowano: 20-06-2008; 9:06 przez mteg | Modyfikacja: 9-01-2024; 18:34 przez Tomek Mazur

Za zarządzanie sprawami związanymi z pracą konstruktorów dróg na zawodach organizowanych przez Polski Związek Alpinizmu, odpowiedzialna jest Komisja Wspinaczki Sportowej. 

Jako koordynator ds. konstruktorów dróg został wyznaczony Piotr Smaroń. 

Wkrótce zostaną opublikowane informację dotyczące licencji oraz unifikacji konstruktorów dróg Polskiego Związku Alpinizmu. 

Lista  polskich konstruktorów IFSC:

Oleksy Tomasz

Pustelnik Adam 

Wszołek Marcin

Niemiec Olga – Junior 

Romanowski Aleksander – Europe

Lista aktywnych konstruktorów dróg PZA (sezony 2022, 2021, 2020, 2019,…)
uwagi proszę zgłaszać na adres kws@pza.org.pl

Bibro Marcin

Ginszt Michał

Jurek Kuba

Łodziński Michał

Mecherzyński-Wiktor Andrzej

Romanowski Aleksander

Sługocki Tadeusz

Smagała Łukasz

Suder Piotr

Szczucki Mateusz

Wszołek Marcin

Miłosz Wieczorkowski

Czyż Paweł

Smaroń Piotr

Dziki-Sereda Arek

Zacharewicz Tomasz

Jędrzejewski Michał

Mikołaj Nowotnik

Andrzej Musiał 

Rumianowski Tomasz 

Młodsi Konstruktorzy

Szalacha Krzysztof

Kaczanowski Jacek

Stażyści: 

Marcin Karnicki

Jacek Matuszek

Kuba Czarnota

Mateusz Taranowski

Krzysztof Roza

Łukasz Filipiak

Piotr Tabor

Chodorowski Tadeusz 

Marek Balcerski

Paweł Pietrzak

Kacper Domański

Lista konstruktorów dróg PZA (aktualizacja 24.06.2018):

1 Bibro Marcin

2 Dudek Łukasz

3 Dźwigoń Tomasz

4 Ginszt Michał

5 Główka Roman

6 Grochowalski Paweł

7 Gruszewska Emila

8 Guz Paulina

9 Jodłowski Jakub

10 Jurek Kuba

11 Kaczmarek Wojciech

12 Karolak Grzegorz

13 Karpierz Adam

14 Kawecki Michał

15 Kruczek Piotr

16 Kubiak Rafał

17 Lenartowicz Grzegorz

18 Łodziński Michał

19 Mecherzyński-Wiktor Andrzej

20 Modrzejewski Cezary

21 Müller Łukasz

22 Millan Arkadiusz

23 Niburski Tomasz

24 Niemiec Olga

25 Ociepka Konrad

26 Oczko Maciej

27 Olasik Marcin

28 Oleksy Tomasz

29 Pracownik Adam

30 Pustelnik Adam

31 Romanowski Aleksander

32 Sługocki Tadeusz

33 Smagała Łukasz

34 Suder Piotr

35 Szczucki Mateusz

36 Tylek Stanisław

37 Wieczorek Daniel

38 Wojtas Paweł

39 Wszołek Marcin

40 Knop Julia

41 Ziółkowski Jakub

Stażyści:

1 Balcerski Marek

2 Banaszek Agnieszka

3 Baran Mateusz

4 Beno Andrzej

5 Chodorowski Tadeusz

6 Czarnecki Piotr

7 Czarnota Jakub

8 Czyż Paweł

9 Domański Kacper

10 Dziki-Sereda Arek

11 Gołębiowski Paweł

12 Graczyk Grzegorz

13 Grudzień Dawid

14 Kajdan Andrzej

15 Klentak Przemysław

16 Leszek Iwan

17 Majchrzak Tomasz

18 Młodecka Monika

19 Napora Grzegorz

20 Nowotnik Mikołaj

21 Ogar Tomasz

22 Pigiel Piotr

23 Poniewozik Milena

24 Radwański Adam

25 Ropek Edyta

26 Rumianowski Tomasz

27 Smaroń Piotr

28 Stępniak Piotr

29 Tupalski Marcin

30 Wardein Bartosz

31 Wieczorkowski Miłosz

32 Wiśniewska Agata

33 Zacharewicz Tomasz

34 Zgadzaj Piotr

35 Zrzelski Michał

Partnerzy