wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Jaskinie > Jaskinie w Sokolich Górach

Jaskinie w Sokolich Górach

Opublikowano: 27-04-2016; 11:37 przez mteg | Modyfikacja: 27-04-2016; 11:39 przez mteg

Komisja Taternictwa Jaskiniowego informuje o uzyskaniu przez PZA zezwolenia dla swoich członków na wstęp do jaskiń Koralowa, Olsztyńska, Wszystkich Świętych, Urwista i Studnisko w roku 2016.

W związku z tym, że zostaliśmy poproszeni przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Katowicach o pilotażowe wdrożenie systemu rejestracji wejść, warunkiem skorzystania z zezwolenia jest dokonanie przez kierownika wyjścia wpisu w elektronicznym systemie rejestracji, który dostępny jest pod adresem http://skaly.pza.org.pl.

Kierownik wyjścia musi posiadać kartę taternika jaskiniowego, zaś wszystkie osoby biorące w nim udział muszą być adekwatnie przeszkolone lub znajdować się pod opieką instruktora taternictwa jaskiniowego PZA. Należy również przestrzegać warunków zezwolenia dotyczących bezpieczeństwa i ochrony przyrody wyświetlanych w systemie rejestracji każdorazowo przed zapisaniem się na konkretną datę.

Wpis na termin możliwy jest z wyprzedzeniem jednego dnia (najpóźniej do godziny 23:59 dnia poprzedzającego planowane wejście). Maksymalnie można zapisywać się na dwa tygodnie do przodu.

Problemy z działaniem systemu prosimy zgłaszać na bieżąco na adres webmaster małpa pza kropka org pl.

 

Partnerzy