wróć
Polski Związek Alpinizmu
Aktualności > Aktualności - Jaskinie > Szkolenie „podstawy kartowania jaskiń”

Szkolenie „podstawy kartowania jaskiń”

Opublikowano: 18-04-2019; 15:40 przez mteg

Komisja Taternictwa Jaskiniowego zaprasza zainteresowanych grotołazów na szkolenie z podstaw kartowania jaskiń! 

Szkolenie odbędzie się w weekend 18 – 19.05.2019 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i kierowane jest przede wszystkim do osób całkowicie początkujących.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Program obejmuje około 14 godzin zajęć, w tym wykład wprowadzający w tematykę kartowania, ćwiczenia terenowe z pomiarów, szkicowania i metodyki pracy w terenie oraz warsztaty z zakresu komputerowej obróbki danych pomiarowych i przygotowywania planów do publikacji. Uczestnicy będą mieli również okazję poćwiczyć kartowanie w systemie całkowicie elektronicznym (przy użyciu przyrządu DistoX oraz urządzenia z systemem Android w charakterze notatnika pomiarowego).

Zgłoszenia na szkolenie (imię/nazwisko, przynależność klubowa, nr telefonu kontaktowego) prosimy wysłać na adres: mateusz.golicz na pza.org.pl. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Szczegóły organizacyjne (miejsce, dokładny harmonogram) zostaną wysłane uczestnikom szkolenia na około tydzień przed terminem szkolenia.

Szkolenie jest przeznaczone dla członków klubów zrzeszonych w PZA. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przynależność do klubu PZA oraz aktualnie opłacone do klubu składki.

Partnerzy
Partnerzy techniczni