wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy (kombinacja)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy (kombinacja)

Opublikowano: 18-05-2017; 14:14 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnów
2017-11-04
Toruń
2017-10-29
Toruń
2017-10-28
Tarnowskie Góry
2017-10-15
Lublin
2017-06-25
Warszawa
2017-05-20
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
Tarnowskie Góry
2017-02-25
1 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
860.0 100.0 80.0 80.0 80.0 80.0 100.0 80.0 80.0 100.0 80.0
2 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
860.0 100.0 100.0 100.0 100.0 80.0 100.0 100.0 80.0 100.0
3 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
553.0 65.0 55.0 65.0 51.0 51.0 51.0 55.0 37.0 40.0 34.0 49.0
4 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
511.0 80.0 65.0 55.0 65.0 65.0 51.0 65.0 65.0
5 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
491.0 100.0 65.0 55.0 51.0 55.0 55.0 55.0 55.0
6 Laskowska Oliwia 304.0 80.0 65.0 51.0 65.0 43.0
7 Gromniak Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
244.0 51.0 55.0 47.0 31.0 34.0 26.0
8 Herman Dominika
KW CW Transformator
167.0 47.0 40.0 43.0 37.0
9 Chrząszcz Wiktoria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
151.0 55.0 65.0 31.0
10 Michałowska Klaudia
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
134.0 47.0 40.0 47.0
11 Grużewska Hanna
Klub Wysokogórski Warszawa
118.0 47.0 34.0 37.0
12 Wachnicka Kamila 90.0 43.0 47.0
12 Milencka Julia 90.0 43.0 47.0
14 Błachut Monika 51.0 51.0
15 Flis Karolina 43.0 43.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnów
2017-11-04
Toruń
2017-10-29
Toruń
2017-10-28
Tarnowskie Góry
2017-10-15
Lublin
2017-06-25
Warszawa
2017-05-20
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
Tarnowskie Góry
2017-02-25
1 Ratajczak Wojciech
Klub Wysokogórski w Katowicach
580.0 100.0 55.0 55.0 51.0 80.0 80.0 47.0 47.0 65.0
2 Kupś Kajetan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
547.0 47.0 65.0 100.0 100.0 100.0 80.0 55.0
3 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
527.0 80.0 80.0 80.0 55.0 65.0 65.0 51.0 51.0
4 Gruszka Konrad
KU AZS PWSZ Tarnów
432.0 55.0 65.0 43.0 100.0 55.0 40.0 37.0 37.0
5 Palczyński Krzysztof
Wrocławski Klub Wysokogórski
396.0 51.0 80.0 65.0 100.0 100.0
6 Bąk Rafał
KW CW Transformator
360.0 100.0 100.0 80.0 80.0
7 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
355.0 65.0 100.0 47.0 65.0 24.0 26.0 28.0
8 Puźniak Mateusz
Wrocławski Klub Wysokogórski
339.0 51.0 80.0 55.0 55.0 51.0 47.0
9 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
309.0 51.0 47.0 37.0 47.0 37.0 34.0 28.0 28.0
10 Siudut Jakub
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
243.0 51.0 40.0 34.0 51.0 20.0 22.0 25.0
11 Obracaj Jakub
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
226.0 43.0 100.0 40.0 43.0
12 Olszowski Wiktor
KW CW Transformator
182.0 43.0 40.0 34.0 25.0 40.0
13 Biskupski Bartosz 106.0 43.0 47.0 16.0
14 Stwora Piotr 59.0 25.0 34.0
Partnerzy