wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy (kombinacja)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy (kombinacja)

Opublikowano: 18-05-2017; 14:14 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Lublin
2017-06-25
Warszawa
2017-05-20
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
Tarnowskie Góry
2017-02-25
1 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
660.0 100.0 100.0 80.0 100.0 100.0 80.0 100.0
2 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
600.0 80.0 80.0 100.0 80.0 80.0 100.0 80.0
3 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
391.0 65.0 55.0 51.0 55.0 55.0 55.0 55.0
4 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
366.0 55.0 65.0 65.0 51.0 65.0 65.0
5 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
317.0 51.0 51.0 55.0 37.0 40.0 34.0 49.0
6 Laskowska Oliwia 224.0 65.0 51.0 65.0 43.0
7 Herman Dominika
KW CW Transformator
167.0 47.0 40.0 43.0 37.0
8 Gromniak Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
138.0 47.0 31.0 34.0 26.0
9 Michałowska Klaudia
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
134.0 47.0 40.0 47.0
10 Grużewska Hanna
Klub Wysokogórski Warszawa
118.0 47.0 34.0 37.0
11 Wachnicka Kamila 90.0 43.0 47.0
11 Milencka Julia 90.0 43.0 47.0
13 Błachut Monika 51.0 51.0
14 Flis Karolina 43.0 43.0
15 Chrząszcz Wiktoria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
31.0 31.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Lublin
2017-06-25
Warszawa
2017-05-20
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
Tarnowskie Góry
2017-02-25
1 Kupś Kajetan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
400.0 100.0 100.0 80.0 65.0 55.0
2 Palczyński Krzysztof
Wrocławski Klub Wysokogórski
396.0 51.0 80.0 65.0 100.0 100.0
3 Ratajczak Wojciech
Klub Wysokogórski w Katowicach
366.0 80.0 80.0 47.0 47.0 47.0 65.0
4 Bąk Rafał
KW CW Transformator
360.0 100.0 100.0 80.0 80.0
5 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
275.0 65.0 65.0 51.0 43.0 51.0
6 Gruszka Konrad
KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
269.0 100.0 55.0 40.0 37.0 37.0
7 Puźniak Mateusz
Wrocławski Klub Wysokogórski
259.0 55.0 51.0 55.0 51.0 47.0
8 Kieraga Adrian
Pol-Inowex Skarpa Lublin
193.0 47.0 37.0 34.0 28.0 19.0 28.0
9 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
162.0 65.0 24.0 26.0 19.0 28.0
10 Olszowski Wiktor
KW CW Transformator
157.0 40.0 18.0 34.0 25.0 40.0
11 Siudut Jakub
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
118.0 51.0 20.0 22.0 25.0
12 Biskupski Bartosz 90.0 43.0 47.0
13 Obracaj Jakub 83.0 40.0 43.0
14 Stwora Piotr 59.0 25.0 34.0
Partnerzy