wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy młodsi (kombinacja)

Ranking Pucharu Polski – 2017, Juniorzy młodsi (kombinacja)

Opublikowano: 18-05-2017; 14:14 przez mteg

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Sosnowiec
2017-11-18
Tarnów
2017-11-04
Toruń
2017-10-29
Toruń
2017-10-28
Tarnowskie Góry
2017-10-15
Lublin
2017-06-25
Warszawa
2017-05-20
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
Tarnowskie Góry
2017-02-25
1 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
732.0 100.0 80.0 80.0 80.0 80.0 80.0 80.0 80.0 72.0
2 Klimaszewska Marta
Klub Wysokogórski w Toruniu
651.0 80.0 100.0 100.0 51.0 55.0 100.0 55.0 55.0 55.0
3 Włodarczyk Małgorzata
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
565.0 100.0 65.0 65.0 55.0 51.0 53.0 65.0 51.0 60.0
4 Rudka Maja
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
500.0 100.0 100.0 100.0 100.0 100.0
5 Rotko Weronika
KW CW Transformator
365.0 55.0 51.0 55.0 43.0 40.0 40.0 40.0 41.0
6 Malec Matylda
Klub Wysokogórski Kraków
307.0 65.0 65.0 65.0 65.0 47.0
7 Głowacka Julia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
253.0 80.0 65.0 43.0 65.0
8 Wawrzeńczyk Wiktoria
Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
149.0 43.0 55.0 51.0
9 Balicka Anna
Rzeszowski Klub Wysokogórski
137.0 47.0 47.0 43.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Sosnowiec
2017-11-18
Tarnów
2017-11-04
Toruń
2017-10-29
Toruń
2017-10-28
Tarnowskie Góry
2017-10-15
Lublin
2017-06-25
Warszawa
2017-05-20
Gdańsk
2017-04-22
Warszawa
2017-04-09
Kalisz
2017-04-01
Warszawa
2017-03-18
Tarnowskie Góry
2017-02-25
1 Ziętek Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
630.0 65.0 100.0 65.0 100.0 100.0 100.0 100.0
2 Fronczak Maciek
Klub Wysokogórski Warszawa
475.0 65.0 100.0 100.0 65.0 65.0 80.0
3 Bujak Miłosz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
440.0 80.0 100.0 100.0 80.0 80.0
4 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
432.0 80.0 80.0 100.0 51.0 40.0 40.0 41.0
5 Żmuda Szymon
Pol-Inowex Skarpa Lublin
399.0 55.0 65.0 80.0 34.0 34.0 43.0 37.0 51.0
6 Salach Piotr
RockBrothers
323.0 80.0 43.0 55.0 47.0 43.0 55.0
7 Kroszka Jan
Stowarzyszenie GTW
311.0 100.0 100.0 65.0 22.0 24.0
8 Oleszczuk Piotr
Klub Wysokogórski Warszawa
292.0 55.0 47.0 51.0 55.0 47.0 37.0
9 Winiarek Bartłomiej
Klub Wysokogórski Warszawa
291.0 51.0 55.0 55.0 65.0 65.0
10 Zalewski Wojciech
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
244.0 31.0 80.0 31.0 34.0 34.0 34.0
11 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
232.0 47.0 55.0 43.0 40.0 47.0
12 Ochman Michał
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
172.0 65.0 55.0 26.0 26.0
13 Sadrakuła Jakub
Rzeszowski Klub Wysokogórski
145.0 47.0 37.0 37.0 24.0
14 Stoch Kacper 118.0 51.0 43.0 24.0
15 Damian Kamil
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
103.0 43.0 18.0 20.0 22.0
16 Bochenek Szymon
Stowarzyszenie GTW
78.0 37.0 41.0
17 Orzechowski Tomek 77.0 20.0 26.0 31.0
Partnerzy