wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2020 – Juniorzy Młodsi (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2020 – Juniorzy Młodsi (prowadzenie)

Opublikowano: 21-04-2020; 20:21 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2020-02-22
1 Burczyk Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
100.0 100.0
2 Szymańska Martyna
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
80.0 80.0
3 Ciechanowska Milena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
65.0 65.0
4 Marciniak Daria
Łódzki Klub Wysokogórski
55.0 55.0
5 Słanek Danuta
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
51.0 51.0
6 Chrzanowska Julia
Klub Wysokogórski w Toruniu
47.0 47.0
7 Kozina Hanna
Avatar Kraków
43.0 43.0
8 Nowak Alicja
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
40.0 40.0
9 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
10 Zacharska Aleksandra 34.0 34.0
11 Kisiel Maja
Klub Alpika
31.0 31.0
12 Adamska Hanna
Klub Alpika
28.0 28.0
13 Markisch Olimpia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
26.0 26.0
14 Gondek Aleksandra
Avatar Kraków
24.0 24.0
15 Dudziak Anna
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
22.0 22.0
16 Bujak Antonina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
20.0 20.0
17 Minkin Nina
Sekcja Wspinaczkowa Murall
18.0 18.0
18 Lewczuk Julia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
16.0 16.0
19 Danowska Ula
Klub Wysokogórski Trójmiasto
14.0 14.0
20 Wiśniowska Antonina 12.0 12.0
21 Kucińska Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
10.0 10.0
22 Krakowiak Hanna
Avatar Kraków
9.0 9.0
23 Snoch Justyna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8.0 8.0
24 Włodarczyk (POZ) Natalia
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
7.0 7.0
25 Blachnicka Magda
Klub Sportowy Skarpa Bytom
6.0 6.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2020-02-22
1 Niźnik Piotr
Bełchatowski Klub Wysokogórski
100.0 100.0
2 Dąbrowski Szymon
Sekcja Wspinaczkowa Murall
80.0 80.0
3 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
65.0 65.0
4 Panenka Jerzy
Wrocławski Klub Wysokogórski
55.0 55.0
5 Kopeć Roch
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
51.0 51.0
6 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
47.0 47.0
7 Szalecki Oskar
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
43.0 43.0
8 Janusz Maciej
Klub Wysokogórski w Katowicach
40.0 40.0
9 Szuksztul JAKUB
Klub Wysokogórski Trójmiasto
37.0 37.0
10 Ochoński Mikołaj
Avatar Kraków
34.0 34.0
11 Panenka Mateusz
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
31.0 31.0
12 Kroliński Szymon 28.0 28.0
13 Rygoł Jakub
Klub Sportowy Skarpa Bytom
26.0 26.0
14 Szanecki Franciszek
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
24.0 24.0
15 Szymański Jakub
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
22.0 22.0
16 Koszczan Jakub
Pol-Inowex Skarpa Lublin
20.0 20.0
17 Bejger Adam
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
18.0 18.0
18 Zdrodowski Maksymilian 16.0 16.0
19 Kosno Filip
Sekcja Wspinaczkowa Murall
14.0 14.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni