wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2020 – Młodzicy (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2020 – Młodzicy (prowadzenie)

Opublikowano: 21-04-2020; 20:22 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2020-02-22
1 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
100.0 100.0
2 Kurek Małgorzata 80.0 80.0
3 Włodarczyk Natalia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
65.0 65.0
4 Pietkiewicz Pola
Sekcja Wspinaczkowa Murall
55.0 55.0
5 Stokowiec Martyna
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
51.0 51.0
6 Piotrowska Malwina
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
47.0 47.0
7 Kurz Zosia
Klub Wysokogórski Gliwice
43.0 43.0
8 Bornus Zosia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
40.0 40.0
9 Szyszko Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
10 Mytych Marta 34.0 34.0
11 Ciesielska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
31.0 31.0
12 Wawrylak Celina
Speleoklub Dąbrowa Górnicza
28.0 28.0
13 Ptak Karolina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
26.0 26.0
14 Pałka Katarzyna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
23.0 23.0
14 Ciborowska Róża
Sekcja Wspinaczkowa Murall
23.0 23.0
16 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
20.0 20.0
17 Wójcik Matylda 18.0 18.0
18 Sztandera Nikola 16.0 16.0
19 Żeglińska Wiktoria
Klub Alpika
14.0 14.0
20 Malczyk Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12.0 12.0
21 Staszewska Iga
Sekcja Wspinaczkowa Murall
10.0 10.0
22 Kowalska Pola
Klub Wysokogórski Trójmiasto
9.0 9.0
23 Wrotek Hania
Klub Sportowy Skarpa Bytom
8.0 8.0
24 Gutterwil Hanna
Klub Alpika
7.0 7.0
25 Wiejaczka Anna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6.0 6.0
26 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
4.0 4.0
26 Mazur Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4.0 4.0
26 Kubica Weronika
Sekcja Wspinaczkowa Murall
4.0 4.0
29 Kubik Klaudia 2.0 2.0
30 Juszczak Karolina
RockBrothers
1.0 1.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Tarnowskie Góry
2020-02-22
1 Dąbrowski Mateusz
Sekcja Wspinaczkowa Murall
100.0 100.0
2 Sajdok Paweł
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
80.0 80.0
3 Muzaj Michał
Sekcja Wspinaczkowa Murall
65.0 65.0
4 Ćwiąkała Paweł 55.0 55.0
5 Swęd Jan
Sekcja Wspinaczkowa Murall
51.0 51.0
6 Bonkiewicz Kacper
Akademicki Klub Górski
47.0 47.0
7 Blaszke Kacper
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
43.0 43.0
8 Zuśka Michał
Avatar Kraków
40.0 40.0
9 Żak Michał 37.0 37.0
10 Brzozowski Daniel
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
34.0 34.0
11 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
31.0 31.0
12 Zacharski Wojciech
Klub Wysokogórski Gliwice
28.0 28.0
13 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
26.0 26.0
14 Schab Miłosz
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
24.0 24.0
15 Żegliński Maksymilian
Klub Alpika
22.0 22.0
16 Nawój Eryk
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
20.0 20.0
17 Muzaj Mateusz
Sekcja Wspinaczkowa Murall
18.0 18.0
18 Bosetti Eryk
RockBrothers
15.0 15.0
18 Lewandowski Olaf
Avatar Kraków
15.0 15.0
20 Ziemba Filip 12.0 12.0
21 Jurowski Artur
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10.0 10.0
22 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9.0 9.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni