wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2020 – Seniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2020 – Seniorzy (bouldering)

Opublikowano: 21-04-2020; 19:38 przez Rafał Kanowski | Modyfikacja: 21-04-2020; 19:42 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2020-09-04
Warszawa
2020-03-07
Kraków
2020-02-29
1 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
196.0 51.0 65.0 80.0
2 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
180.0 80.0 100.0
3 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
165.0 65.0 100.0
4 Szkatuła Jadwiga
Avatar Kraków
142.0 47.0 55.0 40.0
5 Leonardi Julia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
131.0 80.0 51.0
6 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
120.0 55.0 65.0
7 Rudka Maja
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
100.0 100.0
8 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
99.0 26.0 47.0 26.0
9 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
92.0 37.0 55.0
10 Buczek Klaudia
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
78.0 31.0 47.0
11 Rudzińska Małgorzata
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
71.0 28.0 43.0
12 Rotko Weronika
KW CW Transformator
65.0 51.0 14.0
13 Chudziak Patrycja
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
58.0 40.0 18.0
14 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
54.0 20.0 34.0
15 Prokopiuk-Kawecka Monika
Pol-Inowex Skarpa Lublin
51.0 14.0 37.0
16 Pałka Kinga
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
43.0 43.0
17 Szwed Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
38.0 16.0 22.0
18 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
34.0 34.0
19 Błachut Monika
Klub Wysokogórski Sakwa
31.0 31.0
20 Suder Magdalena
Avatar Kraków
28.0 28.0
21 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
26.0 10.0 16.0
22 Matyjaszczyk Marcelina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
24.0 24.0
22 Knop Julia
Klub Wysokogórski w Toruniu
24.0 24.0
24 Mirosław Aleksandra
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
22.0 22.0
25 Ośka Karolina
Klub Wysokogórski Sakwa
20.0 20.0
26 Klimaszewska Marta
Klub Wysokogórski w Toruniu
18.0 18.0
27 Fajfer Natalia
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
12.0 12.0
28 Baran Julia 9.0 9.0
29 Poniewozik Milena
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8.0 8.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2020-09-04
Warszawa
2020-03-07
Kraków
2020-02-29
1 Jodłowski Jakub 245.0 65.0 100.0 80.0
2 Laskowski Jerzy
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
146.0 51.0 40.0 55.0
3 Ziętek Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
143.0 43.0 100.0
4 Millan Arkadiusz
Avatar Kraków
124.0 28.0 65.0 31.0
5 Nowotnik Mikołaj
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
109.0 9.0 80.0 20.0
6 Chmiała Adrian
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
106.0 55.0 51.0
7 Wrzesiński Michał
Klub Wysokogórski w Toruniu
102.0 7.0 55.0 40.0
8 Czarnecki Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
100.0 100.0
9 Czuba Dawid
Avatar Kraków
93.0 31.0 28.0 34.0
10 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
91.0 16.0 47.0 28.0
11 Schab Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
80.0 80.0
12 Fronczak Maciek
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
73.0 51.0 22.0
13 Winiarski Błażej
Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
66.0 9.0 14.0 43.0
14 Ferenc Kamil
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
65.0 65.0
14 Łodziński Michał
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
65.0 34.0 31.0
16 Wilczyński Bartosz
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
61.0 24.0 37.0
16 Balcerski Marek 61.0 37.0 24.0
18 Zasadny Bartosz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
58.0 40.0 18.0
19 Wałaszewski Bruno
Avatar Kraków
55.0 12.0 34.0 9.0
20 Szalacha Krzysztof 47.0 47.0
20 Jelonek Paweł
Klub Wysokogórski Częstochowa
47.0 47.0
22 Wieczorkowski Miłosz
Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
43.0 43.0
23 Szymczak Adam
Avatar Kraków
42.0 0.0 26.0 16.0
24 Markiewicz Krystian 37.0 37.0
25 Rachwał Ziemowit
Avatar Kraków
35.0 4.0 22.0 9.0
26 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
28.0 20.0 8.0
27 Opiela Bartłomiej
Klub Wysokogórski w Katowicach
26.0 26.0
27 Główka Jakub
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
26.0 26.0
29 Karpierz Adam
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24.0 24.0
30 Kalita Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
22.0 22.0
31 Karnicki Marcin 21.0 0.0 16.0 5.0
32 Dobrzański Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
20.0 20.0
33 Matuszek Jacek
Klub Wysokogórski Opole
18.0 18.0
33 Żuk Paweł 18.0 18.0
35 Grochowalski Paweł
Avatar Kraków
14.0 14.0
35 Ratajczak Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
14.0 10.0 4.0
35 Mach Adam
Avatar Kraków
14.0 14.0
38 Winiarek Bartłomiej
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12.0 0.0 12.0
38 Wilkoński Antoni 12.0 12.0
40 Cecerski Joachim 9.0 0.0 8.0 1.0
40 Białecki Dawid
Klub Wysokogórski w Toruniu
9.0 9.0
42 Wróblewski Mikołaj
KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
7.0 7.0
43 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6.0 0.0 6.0
44 Gurba Jan
Klub Wysokogórski Nowy Sącz
5.0 5.0
44 Przytuła Hubert
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5.0 5.0
46 Sitarz Maciej
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3.0 3.0
46 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
3.0 3.0
48 Gruszka Konrad
KU AZS PWSZ Tarnów
2.0 0.0 2.0
49 Łyko Grzegorz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
1.0 1.0 0.0
49 Oleszczuk Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
1.0 1.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni