wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2020 – Seniorzy (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2020 – Seniorzy (prowadzenie)

Opublikowano: 21-04-2020; 19:48 przez Rafał Kanowski | Modyfikacja: 21-04-2020; 19:50 przez Rafał Kanowski

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Gliwice
2020-08-29
Tarnowskie Góry
2020-02-23
1 Kałucka Aleksandra
KU AZS PWSZ Tarnów
160.0 80.0 80.0
2 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
155.0 55.0 100.0
3 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
112.0 65.0 47.0
3 Kałucka Natalia
KU AZS PWSZ Tarnów
112.0 47.0 65.0
5 Ekwińska Katarzyna
Klub Wysokogórski w Toruniu
100.0 100.0
6 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
94.0 43.0 51.0
7 Prokopiuk-Kawecka Monika
Pol-Inowex Skarpa Lublin
88.0 51.0 37.0
8 Klimaszewska Marta
Klub Wysokogórski w Toruniu
80.0 37.0 43.0
9 Woś Natalia
Pol-Inowex Skarpa Lublin
74.0 40.0 34.0
10 Brożek Anna
KU AZS PWSZ Tarnów
61.0 34.0 27.0
11 Szwed Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
55.0 24.0 31.0
11 Ciechanowska Martyna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
55.0 55.0
13 Chudziak Patrycja
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
50.0 28.0 22.0
13 Lesiewicz Agata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
50.0 26.0 24.0
15 Błachut Monika
Klub Wysokogórski Sakwa
40.0 40.0
16 Pałka Kinga
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
31.0 31.0
17 Rotko Weronika
KW CW Transformator
27.0 27.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Gliwice
2020-08-29
Tarnowskie Góry
2020-02-23
1 Ziętek Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
165.0 65.0 100.0
2 Malinowski Olaf
Pol-Inowex Skarpa Lublin
135.0 55.0 80.0
3 Mach Adam
Avatar Kraków
131.0 80.0 51.0
4 Schab Piotr
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
100.0 100.0
5 Podlewski Bartłomiej
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
77.0 37.0 40.0
6 Gruszka Konrad
KU AZS PWSZ Tarnów
65.0 31.0 34.0
6 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
65.0 65.0
8 Bujak Miłosz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
55.0 24.0 31.0
8 Ratajczak Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
55.0 55.0
10 Dzieński Marcin
KU AZS PWSZ Tarnów
52.0 26.0 26.0
11 Matuszek Jacek
Klub Wysokogórski Opole
51.0 51.0
12 Łodziński Michał
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
47.0 47.0
12 Sobański Konstanty
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
47.0 47.0
14 Fronczak Maciek
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
43.0 43.0
14 Gurba Jan
Klub Wysokogórski Nowy Sącz
43.0 43.0
16 Karpierz Adam
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
40.0 40.0
17 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
18 Grochowalski Paweł
Avatar Kraków
34.0 34.0
19 Przytuła Hubert
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
28.0 28.0
19 Żmuda Szymon
Pol-Inowex Skarpa Lublin
28.0 28.0
21 Cecerski Joachim 22.0 22.0
22 Kroszka Jan
Klub Wysokogórski Gliwice
20.0 20.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni