wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 20:58 przez Piotr Bunsch

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Burczyk Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
200.0 100.0 100.0
2 Lipkowicz Maria
Klub Wspinaczkowy AGAMA
160.0 80.0 80.0
3 Wójcik Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
120.0 65.0 55.0
4 Kozina Hanna
Avatar Kraków
102.0 55.0 47.0
4 Ciechanowska Milena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
102.0 51.0 51.0
6 Wójtowicz Emilia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
78.0 38.0 40.0
7 Garbacka Alicja
Pol-Inowex Skarpa Lublin
75.0 38.0 37.0
8 Szmer Michalina
RockBrothers
68.0 34.0 34.0
9 Zacharska Aleksandra
Klub Sportowy Skarpa Bytom
67.0 43.0 24.0
10 Chrzanowska Julia
Klub Wysokogórski w Toruniu
65.0 65.0
11 Kuchnia Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
62.0 31.0 31.0
12 Ziaja Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
53.0 25.0 28.0
13 Adamska Hanna
Klub Sportowy Alpika
48.0 22.0 26.0
14 Gach Milena
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
47.0 25.0 22.0
14 Smoczyńska Melania
Avatar Kraków
47.0 47.0
16 Bujak Antonina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
43.0 43.0
17 Kisiel Maja
Klub Sportowy Alpika
40.0 20.0 20.0
18 Danowska Ula
Klub Wysokogórski Trójmiasto
28.0 28.0
19 Kowalewska Martyna
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
18.0 18.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
165.0 65.0 100.0
2 Bąbel Antoni
Speleoklub Świętokrzyski
151.0 100.0 51.0
3 Dąbrowski Szymon
Murall UKA
114.0 34.0 80.0
4 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
98.0 51.0 47.0
5 Nycz Adam
Murall UKA
95.0 40.0 55.0
6 Panenka Jerzy
Klub Sportowy Alpika
92.0 55.0 37.0
7 Kosmalski Błażej
Łódzki Klub Wysokogórski
91.0 26.0 65.0
8 Kopeć Roch
Klub Sportowy Strefa Wspinania
83.0 43.0 40.0
9 Janusz Maciej
Klub Wysokogórski w Katowicach
81.0 47.0 34.0
10 Madejczyk Piotr
Klub Wysokogórski Trójmiasto
80.0 37.0 43.0
10 Niźnik Piotr
Bełchatowski Klub Wysokogórski
80.0 80.0
12 Wójcik Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
56.0 28.0 28.0
13 Jędryka Kacper
Klub Sportowy Alpika
31.0 31.0
13 Szuksztul JAKUB
Klub Wysokogórski Trójmiasto
31.0 31.0
15 Wypych Kuba
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
27.0 21.0 6.0
16 Mytych Jan
Klub Wysokogórski Trójmiasto
26.0 26.0
17 Pacześniak Kajetan
RockBrothers
24.0 24.0
17 Jatczak Hubert
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
24.0 24.0
19 Karaś Szymon
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
22.0 22.0
20 Solisz Andrzej
Klub Sportowy Skarpa Bytom
21.0 21.0
21 Heretyk Mikolaj
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
20.0 20.0
22 Walas Franciszek
Akademicki Klub Górski
18.0 18.0
22 Capała Franciszek 18.0 18.0
24 Martinho Joao
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16.0 16.0
25 Ruzicki Patryk
Łódzki Klub Wysokogórski
14.0 14.0
25 MADEJCZYK MAREK
Klub Wysokogórski Trójmiasto
14.0 14.0
25 Panenka Mateusz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
14.0 14.0
25 Ochoński Mikołaj
Avatar Kraków
14.0 14.0
29 Kęsy Edward
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
12.0 12.0
30 Gruszczyński Gabriel
Klub Sportowy Alpika
10.0 10.0
31 Wawrzynów Kacper
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9.0 9.0
32 Grabacki Filip
Klub Wysokogórski Częstochowa
8.0 8.0
33 Polsakiewicz Piotr
Klub Wspinaczkowy AGAMA
7.0 7.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni