wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy Młodsi (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy Młodsi (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 20:57 przez Piotr Bunsch

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
165.0 65.0 100.0
2 Pietkiewicz Pola
Murall UKA
160.0 80.0 80.0
3 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
155.0 100.0 55.0
4 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
120.0 55.0 65.0
5 Ciesielska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
102.0 51.0 51.0
6 Włodarczyk Natalia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
94.0 47.0 47.0
7 Ciborowska Róża
Murall UKA
83.0 43.0 40.0
8 Bornus Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
68.0 34.0 34.0
9 Nadolska Zofia
Klub Wysokogórski Trójmiasto
64.0 40.0 24.0
10 Piotrowska Malwina
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
63.0 26.0 37.0
11 Kowalska Pola
Klub Wysokogórski Trójmiasto
62.0 31.0 31.0
12 Kurz Zofia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
53.0 37.0 16.0
13 Nowak Zofia
Klub Sportowy Alpika
49.0 23.0 26.0
14 Mytych Marta
Klub Wysokogórski Trójmiasto
43.0 43.0
15 Jarosz Julia
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
42.0 20.0 22.0
16 Wawrylak Celina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
36.0 18.0 18.0
17 Kudlik Matylda
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
34.0 28.0 6.0
18 Plewicka Katarzyna
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
28.0 28.0
19 Staszewska Iga
Murall UKA
25.0 5.0 20.0
19 Wójcik Matylda
Klub Wspinaczkowy AGAMA
25.0 11.0 14.0
21 Juszczak Karolina
RockBrothers
24.0 23.0 1.0
21 Malczyk Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24.0 15.0 9.0
23 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
19.0 9.0 10.0
24 Żeglińska Wiktoria
RockBrothers
15.0 15.0 0.0
25 Szanecka Matylda
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
12.0 12.0
26 Rytych Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
11.0 11.0
27 Woć Matylda
Pol-Inowex Skarpa Lublin
8.0 8.0
27 Oczkowska Zosia
Klub Wspinaczkowy AGAMA
8.0 8.0
29 Troch Olivia
Klub Wysokogórski w Toruniu
7.0 7.0
30 Wrotek Hanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
5.0 5.0
30 Pierzak Oliwia
Klub Sportowy Primaroca
5.0 5.0
30 Grzybowska Emilia
RockBrothers
5.0 5.0
30 Kęsy Jadwiga
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
5.0 5.0
34 Łąkowska Marta
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
4.0 4.0
35 Quinon Lucie
Klub Wspinaczkowy AGAMA
3.0 3.0
36 Sochal Gabriela
Pol-Inowex Skarpa Lublin
2.0 2.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Swęd Jan
Murall UKA
200.0 100.0 100.0
2 Cholewa Marcel
Klub Wspinaczkowy AGAMA
160.0 80.0 80.0
3 Adamczyk Bartłomiej
Bełchatowski Klub Wysokogórski
120.0 55.0 65.0
4 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
112.0 65.0 47.0
5 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
106.0 51.0 55.0
6 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
81.0 47.0 34.0
7 Zuśka Michał
Avatar Kraków
77.0 34.0 43.0
8 Muzaj Michał
Murall UKA
71.0 43.0 28.0
9 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
61.0 21.0 40.0
10 Zając Robert
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
58.0 40.0 18.0
10 Sarnecki Igor
RockBrothers
58.0 21.0 37.0
12 Kopel Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
51.0 51.0
13 Żak Michał
Klub Sportowy Strefa Wspinania
49.0 18.0 31.0
14 Turski Jarema
Klub Wysokogórski Trójmiasto
48.0 28.0 20.0
15 Wodzyński Nikodem
Klub Wspinaczkowy AGAMA
43.0 37.0 6.0
16 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
40.0 31.0 9.0
17 Muzaj Mateusz
Murall UKA
31.0 24.0 7.0
18 Nawój Eryk
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
26.0 26.0
18 Lipiński Filip
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
26.0 26.0
20 Byrka Filip
RockBrothers
24.0 10.0 14.0
20 Heród Tymon
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24.0 24.0
22 Brzozowski Daniel
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
22.0 22.0
23 Bukowski Witold
Akademicki Klub Górski
20.0 8.0 12.0
24 Nowak Filip
RockBrothers
17.0 12.0 5.0
25 Herman Damian
Klub Sportowy Alpika
16.0 16.0
25 Zacharski Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
16.0 16.0
27 Żegliński Maksymilian
RockBrothers
14.0 14.0 0.0
28 Siwek Maksymilian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
12.0 4.0 8.0
29 Lewandowski Olaf
Avatar Kraków
10.0 10.0
30 Blaszke Kacper
Klub Sportowy Skarpa Bytom
8.0 8.0 0.0
31 Krupa Mateusz
RockBrothers
7.0 6.0 1.0
31 Jutrowski Tymon
Klub Wysokogórski Trójmiasto
7.0 5.0 2.0
31 Bosetti Eryk
RockBrothers
7.0 7.0
34 Kuciński Grzegorz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
4.0 4.0
35 Passowicz Tadeusz
Klub Wspinaczkowy AGAMA
3.0 3.0 0.0
35 Jurowski II Artur
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3.0 3.0
37 Język Marek
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2.0 2.0 0.0
38 Puwalski Jan
Klub Wysokogórski Trójmiasto
1.0 1.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni