wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy młodsi (na czas)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy młodsi (na czas)

Opublikowano: 12-06-2022; 22:36 przez Piotr Bunsch

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-17
Toruń
2022-06-03
Bytom
2022-04-23
Tarnów
2022-03-18
1 Mazur Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
290.0 65.0 65.0 80.0 80.0
2 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
265.0 100.0 100.0 65.0
3 Ptak Karolina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
257.0 51.0 51.0 100.0 55.0
4 Włodarczyk Natalia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
237.0 55.0 80.0 55.0 47.0
5 Pietkiewicz Pola
Murall UKA
196.0 80.0 65.0 51.0
6 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
155.0 55.0 100.0
7 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
141.0 47.0 51.0 43.0
8 Ciborowska Róża
Murall UKA
134.0 47.0 47.0 40.0
9 Wiejaczka Anna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
80.0 43.0 37.0
10 Malczyk Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
71.0 40.0 31.0
11 Kurz Zofia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
43.0 43.0
12 Rytych Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
40.0 40.0
13 Woć Matylda
Pol-Inowex Skarpa Lublin
37.0 37.0
14 Kloch Magdalena
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
34.0 34.0
15 Sochal Gabriela
Pol-Inowex Skarpa Lublin
28.0 28.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-17
Toruń
2022-06-03
Bytom
2022-04-23
Tarnów
2022-03-18
1 Swęd Jan
Murall UKA
320.0 100.0 100.0 55.0 65.0
2 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
224.0 51.0 65.0 65.0 43.0
3 Adamczyk Bartłomiej
Bełchatowski Klub Wysokogórski
207.0 80.0 47.0 80.0
4 Nawój Eryk
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
206.0 80.0 26.0 100.0
5 Kopel Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
205.0 65.0 100.0 40.0
6 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
174.0 47.0 80.0 47.0
7 Zając Robert
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
152.0 40.0 55.0 37.0 20.0
8 Muzaj Michał
Murall UKA
140.0 55.0 51.0 34.0
9 Jurowski Artur Jurowski
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
105.0 31.0 43.0 31.0
9 Siwek Maksymilian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
105.0 34.0 43.0 28.0
11 Nowak Filip
RockBrothers
101.0 28.0 47.0 26.0
12 Muzaj Mateusz
Murall UKA
95.0 24.0 40.0 31.0
13 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
92.0 37.0 55.0
14 Sarnecki Igor
RockBrothers
88.0 51.0 37.0
15 Tutaj Filip
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
82.0 26.0 34.0 22.0
16 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
51.0 51.0
17 Cholewa Marcel
Klub Wspinaczkowy AGAMA
43.0 43.0
18 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
40.0 40.0
19 Bosetti Eryk
RockBrothers
37.0 37.0
20 Proske Oliwier
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
28.0 28.0
21 Jurowski Artur
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24.0 24.0
22 Język Marek
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
22.0 22.0
23 Łoboda Filip
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
18.0 18.0
24 Szczygła Antoni
Pol-Inowex Skarpa Lublin
16.0 16.0
25 Blaszke Kacper
Klub Sportowy Skarpa Bytom
14.0 14.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni