wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy młodsi (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy młodsi (prowadzenie)

Opublikowano: 12-06-2022; 22:42 przez Piotr Bunsch

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-18
Toruń
2022-06-04
Tarnów
2022-03-19
1 Pietkiewicz Pola
Murall UKA
300.0 100.0 100.0 100.0
2 Włodarczyk Natalia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
182.0 55.0 80.0 47.0
3 Kurek Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
170.0 65.0 65.0 40.0
4 Ciesielska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
161.0 51.0 55.0 55.0
5 Bornus Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
145.0 43.0 51.0 51.0
5 Oleksy Maja
KU AZS PWSZ Tarnów
145.0 80.0 65.0
7 Kurz Zofia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
137.0 47.0 47.0 43.0
8 Nadolska Zofia
Klub Wysokogórski Trójmiasto
83.0 40.0 43.0
9 Jarosz Julia
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
80.0 34.0 22.0 24.0
9 Stokowiec Martyna
Speleoklub Świętokrzyski
80.0 80.0
11 Rytych Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
74.0 37.0 37.0
12 Bibro Natalia
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
65.0 31.0 34.0
13 Piotrowska Malwina
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
60.0 26.0 34.0
14 Malczyk Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
52.0 26.0 26.0
14 Juszczak Karolina
RockBrothers
52.0 24.0 28.0
16 Borszcz Natasza
Klub Sportowy Skarpa Bytom
42.0 20.0 22.0
17 Kowalska Pola
Klub Wysokogórski Trójmiasto
40.0 40.0
18 Woć Matylda
Pol-Inowex Skarpa Lublin
38.0 18.0 20.0
19 Nowak Zofia
Klub Sportowy Alpika
37.0 37.0
20 Quinon Lucie
Klub Wspinaczkowy AGAMA
34.0 10.0 24.0
21 Wawrylak Celina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
31.0 31.0
21 Plewicka Katarzyna
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
31.0 31.0
23 Troch Olivia
Klub Wysokogórski w Toruniu
30.0 12.0 18.0
23 Żeglińska Wiktoria
RockBrothers
30.0 14.0 16.0
25 Sochal Gabriela
Pol-Inowex Skarpa Lublin
29.0 9.0 20.0
26 Kudlik Matylda
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
28.0 28.0
26 Wrotek Hanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
28.0 28.0
28 SIEK Ingrid 22.0 22.0
29 Bajkiewicz Hanna 18.0 18.0
30 Ptak Karolina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16.0 16.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-18
Toruń
2022-06-04
Tarnów
2022-03-19
1 Rygiel Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
280.0 100.0 100.0 80.0
2 Adamczyk Bartłomiej
Bełchatowski Klub Wysokogórski
202.0 47.0 55.0 100.0
3 Fedorowski Gustaw
RockBrothers
191.0 80.0 80.0 31.0
4 Cholewa Marcel
Klub Wspinaczkowy AGAMA
160.0 40.0 65.0 55.0
5 Dąbrowski Mateusz
Murall UKA
159.0 65.0 47.0 47.0
6 Swęd Jan
Murall UKA
157.0 55.0 51.0 51.0
7 Ostafiński Tymon
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
119.0 51.0 40.0 28.0
8 Wodzyński Nikodem
Klub Wspinaczkowy AGAMA
112.0 26.0 43.0 43.0
9 Zacharski Wojciech
Klub Sportowy Skarpa Bytom
105.0 28.0 37.0 40.0
10 Kopel Szymon
Klub Sportowy Skarpa Bytom
80.0 15.0 65.0
11 Zuśka Michał
Avatar Kraków
78.0 18.0 26.0 34.0
12 Heród Tymon
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
69.0 43.0 26.0
13 Olkowski Hubert 62.0 34.0 28.0
14 Herman Damian
Klub Sportowy Alpika
61.0 37.0 24.0
15 Sarnecki Igor
RockBrothers
56.0 9.0 10.0 37.0
16 Passowicz Tadeusz
Klub Wspinaczkowy AGAMA
55.0 24.0 31.0
17 Zając Robert
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
50.0 20.0 18.0 12.0
18 Blaszke Kacper
Klub Sportowy Skarpa Bytom
46.0 22.0 24.0
19 Turski Jarema
Klub Wysokogórski Trójmiasto
45.0 31.0 14.0
20 Puźniak Jakub
RockBrothers
44.0 22.0 22.0
20 Żegliński Maksymilian
RockBrothers
44.0 10.0 34.0
22 Muzaj Michał
Murall UKA
35.0 15.0 20.0
23 Nowak Filip
RockBrothers
33.0 6.0 20.0 7.0
24 Muzaj Mateusz
Murall UKA
30.0 12.0 18.0
25 Krupa Mateusz
RockBrothers
26.0 16.0 10.0
26 Byrka Filip
RockBrothers
22.0 8.0 14.0
27 Barabas Mikołaj
Pol-Inowex Skarpa Lublin
20.0 2.0 9.0 9.0
28 Bosetti Eryk
RockBrothers
19.0 7.0 12.0
29 Żak Michał
Klub Sportowy Strefa Wspinania
16.0 16.0
30 Jutrowski Tymon
Klub Wysokogórski Trójmiasto
12.0 4.0 8.0
31 Jurowski Artur Jurowski
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9.0 3.0 6.0
32 Jurowski Artur
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8.0 8.0
33 Opielka Karol
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
7.0 0.0 7.0
33 Lewandowski Olaf
Avatar Kraków
7.0 5.0 2.0
35 Stec Aleksander Stec
Rzeszowski Klub Wysokogórski
6.0 6.0
36 Szczygła Antoni
Pol-Inowex Skarpa Lublin
5.0 5.0
37 Bernacki Szymon 4.0 4.0
38 Łoboda Filip
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
3.0 3.0
39 Brudys Dawid
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
1.0 1.0
39 Język Marek
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
1.0 1.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni