wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Juniorzy (prowadzenie)

Opublikowano: 12-06-2022; 22:43 przez Piotr Bunsch

Kobiety

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-18
Toruń
2022-06-04
Tarnów
2022-03-19
1 Kozina Hanna
Avatar Kraków
210.0 100.0 55.0 55.0
2 Lipkowicz Maria
Klub Wspinaczkowy AGAMA
200.0 100.0 100.0
3 Ciechanowska Milena
Klub Sportowy Skarpa Bytom
177.0 65.0 65.0 47.0
4 Burczyk Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
160.0 80.0 80.0
5 Smoczyńska Melania
Avatar Kraków
153.0 55.0 47.0 51.0
6 Wójcik Barbara
Speleoklub Świętokrzyski
145.0 80.0 65.0
7 Ziaja Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
116.0 51.0 34.0 31.0
8 Kuchnia Wiktoria
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
111.0 37.0 40.0 34.0
9 Adamska Hanna
Klub Sportowy Alpika
100.0 43.0 31.0 26.0
10 Kisiel Maja
Klub Sportowy Alpika
92.0 40.0 24.0 28.0
11 Zacharska Aleksandra
Klub Sportowy Skarpa Bytom
84.0 47.0 37.0
12 Wójtowicz Emilia
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
83.0 43.0 40.0
13 Chrzanowska Julia
Klub Wysokogórski w Toruniu
51.0 51.0
14 Bujak Antonina
Pol-Inowex Skarpa Lublin
43.0 43.0
15 Danowska Ula
Klub Wysokogórski Trójmiasto
37.0 37.0
16 Chojnacka Natalia
Łódzki Klub Wysokogórski
34.0 34.0
17 Szmer Michalina
RockBrothers
28.0 28.0
18 Gach Milena
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
26.0 26.0
19 Piątkowska Karolina 24.0 24.0

Mężczyźni

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-18
Toruń
2022-06-04
Tarnów
2022-03-19
1 Dąbrowski Szymon
Murall UKA
280.0 80.0 100.0 100.0
2 Korban Michał
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
200.0 65.0 55.0 80.0
3 Dudek Tomasz
Klub Wysokogórski Częstochowa
171.0 51.0 65.0 55.0
4 Panenka Jerzy
Klub Sportowy Alpika
145.0 55.0 47.0 43.0
5 Kosmalski Błażej
Łódzki Klub Wysokogórski
142.0 40.0 51.0 51.0
6 Kopeć Roch
Klub Sportowy Strefa Wspinania
117.0 37.0 80.0
7 Heretyk Mikolaj
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
108.0 43.0 65.0
8 Niźnik Piotr
Bełchatowski Klub Wysokogórski
100.0 100.0
9 Ruzicki Patryk
Łódzki Klub Wysokogórski
62.0 31.0 31.0
10 Jędryka Kacper
Klub Sportowy Alpika
47.0 47.0
10 Janusz Maciej
Klub Wysokogórski w Katowicach
47.0 47.0
12 Bąbel Antoni
Speleoklub Świętokrzyski
40.0 40.0
13 Krzos Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
37.0 37.0
14 Panenka Mateusz
Klub Sportowy Skarpa Bytom
34.0 34.0
14 Ochoński Mikołaj
Avatar Kraków
34.0 34.0
16 Gruszczyński Gabriel
Klub Sportowy Alpika
28.0 28.0
17 Rymek Krzysztof
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
26.0 26.0
18 Grabacki Filip
Klub Wysokogórski Częstochowa
24.0 24.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni