wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 20:39 przez Piotr Bunsch

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Dobrzańska Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
200.0 100.0 100.0
2 Luby Zuzanna
Klub Sportowy MOVE! Avatar
160.0 80.0 80.0
3 Bernat Natalia
Murall UKA
116.0 51.0 65.0
4 Półtorak Maja
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
110.0 55.0 55.0
5 Machlarz Marcela
Klub Sportowy Alpika
92.0 41.0 51.0
6 Piotrowska Jagoda
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
90.0 47.0 43.0
7 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE! Avatar
85.0 65.0 20.0
8 Podgórni Jagoda
RockBrothers
71.0 31.0 40.0
9 Zając Daria
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
69.0 34.0 35.0
10 Juścińska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
67.0 41.0 26.0
11 Siatka Lena
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
61.0 14.0 47.0
12 Wrona Julia
Klub Sportowy Progress
53.0 37.0 16.0
13 Zalewska Jagoda
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
47.0 12.0 35.0
14 Rózicka Mila
Klub Wysokogórski Trójmiasto
42.0 18.0 24.0
15 Cesarz Amelia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
40.0 26.0 14.0
16 Dobrowolska Pola
Murall UKA
34.0 28.0 6.0
17 Ostrowska Natalia
Klub Sportowy MOVE! Avatar
33.0 23.0 10.0
18 Niziołek Nina
Klub Sportowy Skarpa Bytom
31.0 31.0
19 Płonka Zuzanna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
29.0 1.0 28.0
20 Zacharska Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
28.0 20.0 8.0
21 Ciombor Kinga
Klub Sportowy MOVE! Avatar
25.0 3.0 22.0
22 Nowak Hanna
Klub Sportowy Alpika
23.0 23.0
23 Andruszkiewicz Nela
Klub Wspinaczkowy AGAMA
22.0 10.0 12.0
24 Jasińska Melania
Klub Wspinaczkowy AGAMA
18.0 18.0
25 Swęd Amelia
Murall UKA
16.0 16.0 0.0
25 Bogunia Weronika
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
16.0 9.0 7.0
27 Szymańska Julia
Murall UKA
13.0 4.0 9.0
28 Świerczek Antonina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10.0 7.0 3.0
29 Dziopa Inga
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
8.0 8.0
30 Kolanek Martyna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6.0 6.0
31 Krain Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5.0 5.0
32 Fent Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4.0 4.0
32 Pietrzak Liliana 4.0 4.0
34 Wójtowicz Aniela
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2.0 2.0
34 Jędrejek Małgorzata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
2.0 2.0
36 Dykto Zofia
Akademicki Klub Górski
1.0 1.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Smoszna Jakub
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
200.0 100.0 100.0
2 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
160.0 80.0 80.0
3 Fronczak Krzysztof
Murall UKA
112.0 65.0 47.0
4 Bilejczyk Franek
Murall UKA
110.0 55.0 55.0
5 Walas Antoni
Akademicki Klub Górski
91.0 26.0 65.0
6 Krupa Filip
RockBrothers
82.0 51.0 31.0
7 Oleksy Maciej
Klub Sportowy MOVE! Avatar
80.0 43.0 37.0
8 Marcisz Antoni
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
74.0 23.0 51.0
9 Kasiński Gabriel
Klub Sportowy MOVE! Avatar
71.0 28.0 43.0
10 Chaciński Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
63.0 23.0 40.0
11 Chuchmacz Igor
Klub Sportowy Progress
49.0 31.0 18.0
12 Pilch Jan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
47.0 35.0 12.0
12 Fedorowski Jeremi
RockBrothers
47.0 47.0
14 Walczyński Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
46.0 20.0 26.0
15 Szoblik Jakub
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
40.0 40.0
16 Hada Stanisław
Klub Sportowy Alpika
35.0 7.0 28.0
16 Figura Igor
Klub Sportowy Primaroca
35.0 35.0
18 Myśliwiec Maksymilian
RockBrothers
34.0 34.0
19 Bochenek Wojtek
Klub Sportowy Strefa Wspinania
32.0 12.0 20.0
20 Jutrowski Konrad
Klub Wysokogórski Trójmiasto
30.0 16.0 14.0
21 Hajnos Leon
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
24.0 24.0
22 Jarosz Robert
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
23.0 14.0 9.0
23 Dykto Stefan
Akademicki Klub Górski
22.0 22.0
24 Laskowski Bartosz
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
20.0 10.0 10.0
25 Mireński Igor
Pol-Inowex Skarpa Lublin
18.0 18.0
26 Kliber Leszek
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
16.0 16.0
27 Michałkiewicz Szymon
Klub Sportowy Strefa Wspinania
11.0 6.0 5.0
28 Wiszniewski Krystian 9.0 9.0
29 Prajsnar Jan
Murall UKA
8.0 8.0
29 Wiszniewski Wojciech 8.0 8.0
31 Kozak Kajetan
Murall UKA
7.0 3.0 4.0
31 Belina Brzozowski Konstanty
Klub Wspinaczkowy AGAMA
7.0 7.0
33 Korona Maurycy
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
6.0 6.0
34 Matlak Stanislaw
Klub Sportowy Primaroca
5.0 5.0
35 Ślusarczyk Wiktor
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
3.0 3.0
35 Kopeć-Kawka Tymon 3.0 3.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni