wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 20:39 przez Piotr Bunsch

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Wrocław
2022-10-01
Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Dobrzańska Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
300.0 100.0 100.0 100.0
2 Luby Zuzanna
Klub Sportowy MOVE!
215.0 55.0 80.0 80.0
3 Bernat Natalia
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
196.0 80.0 51.0 65.0
4 Machlarz Marcela
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
143.0 51.0 41.0 51.0
5 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE!
132.0 47.0 65.0 20.0
5 Juścińska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
132.0 65.0 41.0 26.0
7 Półtorak Maja
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
126.0 16.0 55.0 55.0
8 Piotrowska Jagoda
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
115.0 25.0 47.0 43.0
9 Zając Daria
Klub Sportowy Skarpa Bytom
109.0 40.0 34.0 35.0
10 Podgórni Jagoda
RockBrothers
74.0 3.0 31.0 40.0
11 Wrona Julia
Klub Sportowy Progress
73.0 20.0 37.0 16.0
12 Niziołek Nina
Murall UKA
68.0 37.0 31.0
13 Nowak Hanna 66.0 43.0 23.0
14 Zalewska Jagoda
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
65.0 18.0 12.0 35.0
15 Siatka Lena
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
64.0 3.0 14.0 47.0
16 Ciombor Kinga
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
57.0 32.0 3.0 22.0
17 Ostrowska Natalia
Klub Sportowy MOVE! Avatar
47.0 14.0 23.0 10.0
18 Dobrowolska Pola
Murall UKA
46.0 12.0 28.0 6.0
19 Rózicka Mila
Klub Wysokogórski Trójmiasto
45.0 3.0 18.0 24.0
20 Andruszkiewicz Nela
Klub Wspinaczkowy AGAMA
44.0 22.0 10.0 12.0
21 Cesarz Amelia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
43.0 3.0 26.0 14.0
22 Budzewska Bianka
Klub Sportowy Korona 1919
32.0 32.0
23 Zacharska Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
31.0 3.0 20.0 8.0
24 Płonka Zuzanna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
29.0 1.0 28.0
25 Gil Emilia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
28.0 28.0 0.0
26 Świątek Kaja
Murall UKA
25.0 25.0 0.0
27 Swęd Amelia
Murall UKA
19.0 3.0 16.0 0.0
27 Bogunia Weronika
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
19.0 3.0 9.0 7.0
29 Jasińska Melania
Klub Wspinaczkowy AGAMA
18.0 18.0
30 Szymańska Julia
Murall UKA
16.0 3.0 4.0 9.0
31 Świerczek Antonina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10.0 7.0 3.0
32 Kolanek Martyna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9.0 3.0 6.0
33 Dziopa Inga
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
8.0 8.0
34 Krain Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5.0 5.0
35 Fent Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4.0 4.0
35 Pietrzak Liliana 4.0 4.0
37 Ząbek Natalia
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
3.0 3.0 0.0
37 Bryginowicz Daria
Klub Sportowy Skarpa Bytom
3.0 3.0
37 Przybył Wiktoria
Klub Sportowy Primaroca
3.0 3.0
37 Płaza Małgorzata
Rzeszowski Klub Wysokogórski
3.0 3.0
37 Gaja Zając
RockBrothers
3.0 3.0
37 Szkudlarek Kinga
RockBrothers
3.0 3.0
43 Wójtowicz Aniela
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2.0 2.0
43 Jędrejek Małgorzata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
2.0 2.0
45 Dykto Zofia
Akademicki Klub Górski
1.0 1.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Wrocław
2022-10-01
Kraków
2022-07-02
Warszawa
2022-03-05
1 Smoszna Jakub
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
280.0 80.0 100.0 100.0
2 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
260.0 100.0 80.0 80.0
3 Fronczak Krzysztof
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
177.0 65.0 65.0 47.0
4 Bilejczyk Franek
Murall UKA
165.0 55.0 55.0 55.0
5 Walas Antoni
Akademicki Klub Górski
142.0 51.0 26.0 65.0
6 Oleksy Maciej
Klub Sportowy MOVE!
127.0 47.0 43.0 37.0
7 Krupa Filip
RockBrothers
116.0 34.0 51.0 31.0
8 Kasiński Gabriel
Klub Sportowy MOVE!
112.0 41.0 28.0 43.0
9 Marcisz Antoni
Klub Sportowy Korona 1919
105.0 31.0 23.0 51.0
10 Chaciński Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
84.0 21.0 23.0 40.0
10 Fedorowski Jeremi
RockBrothers
84.0 37.0 47.0
12 Szoblik Jakub Szoblik
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
81.0 41.0 40.0
13 Chuchmacz Igor
Klub Sportowy Progress
74.0 25.0 31.0 18.0
14 Pilch Jan
Klub Sportowy Korona 1919
59.0 12.0 35.0 12.0
15 Hada Stanisław 52.0 17.0 7.0 28.0
16 Mireński Igor
Pol-Inowex Skarpa Lublin
46.0 28.0 18.0
16 Walczyński Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
46.0 20.0 26.0
18 Jarosz Robert
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
44.0 21.0 14.0 9.0
19 Myśliwiec Maksymilian
RockBrothers
42.0 8.0 34.0
20 Bochenek Wojciech
Klub Sportowy Strefa Wspinania
40.0 8.0 12.0 20.0
21 Laskowski Bartosz
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
37.0 17.0 10.0 10.0
22 Figura Igor
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
35.0 35.0
23 Jutrowski Konrad
Klub Wysokogórski Trójmiasto
30.0 16.0 14.0
24 Bartosik Kosma 25.0 25.0
25 Hajnos Leon
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
24.0 24.0
26 Dykto Stefan
Akademicki Klub Górski
22.0 22.0
27 Korona Maurycy
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16.0 10.0 6.0
27 Kliber Leszek
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
16.0 16.0
29 Osiński Marcin 14.0 14.0
30 Michałkiewicz Szymon
Klub Sportowy Strefa Wspinania
11.0 6.0 5.0
31 Wiszniewski Krystian 9.0 9.0
32 Wojtanowski Michał
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8.0 8.0
32 Prajsnar Jan
Murall UKA
8.0 8.0
32 Wiszniewski Wojciech 8.0 8.0
35 Kozak Kajetan
Murall UKA
7.0 3.0 4.0
35 Belina Brzozowski Konstanty
Klub Wspinaczkowy AGAMA
7.0 7.0
37 Matlak Stanislaw
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5.0 5.0
38 Ślusarczyk Wiktor
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
3.0 3.0
38 Kopeć-Kawka Tymon 3.0 3.0
Partnerzy