wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (na czas)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (na czas)

Opublikowano: 12-06-2022; 22:34 przez Piotr Bunsch

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-17
Toruń
2022-06-03
Bytom
2022-04-23
Tarnów
2022-03-18
1 Tarczoń Antonina
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
280.0 100.0 80.0 100.0
2 Dobrzańska Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
245.0 80.0 100.0 65.0
3 Zalewska Jagoda
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
226.0 55.0 80.0 51.0 40.0
4 Zając Daria
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
194.0 34.0 40.0 65.0 55.0
4 Płonka Zuzanna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
194.0 37.0 55.0 55.0 47.0
6 Luby Zuzanna
Klub Sportowy MOVE! Avatar
188.0 65.0 43.0 80.0
7 Kiersztyn Kamila
Łódzki Klub Wysokogórski
148.0 43.0 43.0 40.0 22.0
8 Bernat Natalia
Murall UKA
147.0 47.0 100.0
9 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE! Avatar
139.0 51.0 37.0 51.0
10 Dobrowolska Pola
Murall UKA
119.0 28.0 37.0 20.0 34.0
11 Swęd Amelia
Murall UKA
117.0 24.0 65.0 28.0
12 Świątek Kaja
Murall UKA
116.0 16.0 47.0 22.0 31.0
12 Niziołek Nina
Klub Sportowy Skarpa Bytom
116.0 26.0 47.0 43.0
14 Podgórni Jagoda
RockBrothers
110.0 22.0 51.0 37.0
15 Bombiak-Matuszewska Oliwia
Łódzki Klub Wysokogórski
89.0 14.0 31.0 24.0 20.0
16 Ciombor Kinga
Klub Sportowy MOVE! Avatar
74.0 20.0 26.0 28.0
17 Fent Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
70.0 12.0 28.0 14.0 16.0
18 Świerczek Antonina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
68.0 34.0 16.0 18.0
19 Cesarz Amelia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
57.0 31.0 26.0
20 Krain Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
52.0 18.0 34.0
21 Kolanek Martyna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
42.0 18.0 24.0
22 Kolesnyk Yevheniia 40.0 40.0
23 Kapela Maja 31.0 31.0
24 Pasterak Maja
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12.0 12.0
25 Jędrejek Małgorzata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
10.0 10.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-17
Toruń
2022-06-03
Bytom
2022-04-23
Tarnów
2022-03-18
1 Fronczak Krzysztof
Murall UKA
330.0 65.0 65.0 100.0 100.0
2 Bilejczyk Franek
Murall UKA
280.0 55.0 80.0 80.0 65.0
3 Marcisz Antoni
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
247.0 80.0 55.0 65.0 47.0
4 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
200.0 100.0 100.0
5 Laskowski Bartosz
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
192.0 43.0 43.0 51.0 55.0
6 Oleksy Maciej
Klub Sportowy MOVE! Avatar
174.0 51.0 43.0 80.0
7 Prajsnar Jan
Murall UKA
135.0 51.0 47.0 37.0
8 Myśliwiec Maksymilian
RockBrothers
130.0 40.0 47.0 43.0
9 Kasiński Gabriel
Klub Sportowy MOVE! Avatar
129.0 34.0 55.0 40.0
10 Chaciński Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
125.0 37.0 37.0 51.0
11 Kozak Kajetan
Murall UKA
114.0 40.0 40.0 34.0
12 Pilch Jan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
68.0 37.0 31.0
13 Butra Aleksander
RockBrothers
59.0 31.0 28.0
14 Mireński Igor
Pol-Inowex Skarpa Lublin
47.0 47.0
15 Fedorowski Jeremi
RockBrothers
26.0 26.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni