wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (prowadzenie)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzicy (prowadzenie)

Opublikowano: 12-06-2022; 22:33 przez Piotr Bunsch

Dziewczęta

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-18
Toruń
2022-06-04
Tarnów
2022-03-19
1 Dobrzańska Zofia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
300.0 100.0 100.0 100.0
2 Machlarz Marcela
Klub Sportowy Alpika
186.0 55.0 51.0 80.0
3 Podgórni Jagoda
RockBrothers
181.0 51.0 65.0 65.0
4 Bernat Natalia
Murall UKA
160.0 80.0 80.0
5 Zalewska Jagoda
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
141.0 43.0 55.0 43.0
6 Piotrowska Jagoda
Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
130.0 47.0 28.0 55.0
7 Luby Zuzanna
Klub Sportowy MOVE! Avatar
116.0 65.0 51.0
8 Ostrowska Natalia
Klub Sportowy MOVE! Avatar
103.0 37.0 40.0 26.0
9 Dobrowolska Pola
Murall UKA
99.0 28.0 31.0 40.0
10 Niziołek Nina
Klub Sportowy Skarpa Bytom
87.0 40.0 47.0
11 Półtorak Maja
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
75.0 31.0 26.0 18.0
12 Płonka Zuzanna
Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
67.0 8.0 43.0 16.0
12 Świątek Kaja
Murall UKA
67.0 24.0 12.0 31.0
14 Kopcińska Aleksandra
Klub Sportowy MOVE! Avatar
63.0 26.0 37.0
15 Bogunia Weronika
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
52.0 20.0 10.0 22.0
16 Poziomkowska Daria
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
50.0 16.0 22.0 12.0
16 Gil Emilia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
50.0 22.0 28.0
18 Swęd Amelia
Murall UKA
48.0 14.0 34.0
18 Zacharska Małgorzata
Klub Sportowy Skarpa Bytom
48.0 34.0 14.0
20 Juścińska Maja
Klub Wysokogórski Trójmiasto
47.0 47.0
21 Cesarz Amelia
Klub Sportowy Skarpa Bytom
42.0 18.0 24.0
22 Świerczek Antonina
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
40.0 20.0 20.0
23 Siatka Lena
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
39.0 5.0 34.0
24 Rózicka Mila
Klub Wysokogórski Trójmiasto
37.0 37.0
25 Zając Daria
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
31.0 9.0 16.0 6.0
26 Andruszkiewicz Nela
Klub Wspinaczkowy AGAMA
24.0 24.0 0.0
27 Szymańska Julia
Murall UKA
22.0 10.0 8.0 4.0
28 Wójtowicz Aniela
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
20.0 6.0 14.0
29 Ciombor Kinga
Klub Sportowy MOVE! Avatar
19.0 12.0 7.0
30 Kiersztyn Kamila
Łódzki Klub Wysokogórski
17.0 7.0 10.0
31 Jędrejek Małgorzata
Pol-Inowex Skarpa Lublin
10.0 1.0 9.0
32 Budzewska Bianka
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9.0 9.0
33 Nowak Hanna
Klub Sportowy Alpika
8.0 8.0
34 Iwanicka Hanna
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
7.0 0.0 7.0
35 Ząbek Natalia
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
6.0 6.0 0.0
36 Płaza Małgorzata 5.0 5.0
37 Kapela Maja 4.0 4.0
38 Krain Zuzanna
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3.0 3.0
38 Marchewka Joanna 3.0 3.0
40 Fent Amelia
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
2.0 2.0 0.0
40 Bartnicka Oliwia
Murall UKA
2.0 2.0
42 Tarczoń Antonina
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
1.0 1.0

Chłopcy

Miejsce Osoba Punkty Łódź
2022-06-18
Toruń
2022-06-04
Tarnów
2022-03-19
1 Fronczak Krzysztof
Murall UKA
280.0 100.0 100.0 80.0
2 Kalinowski Antoni
Klub Wspinaczkowy AGAMA
231.0 80.0 51.0 100.0
3 Smoszna Jakub
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
185.0 65.0 55.0 65.0
4 Oleksy Maciej
Klub Sportowy MOVE! Avatar
157.0 55.0 47.0 55.0
5 Krupa Filip
RockBrothers
120.0 80.0 40.0
6 Walas Antoni
Akademicki Klub Górski
118.0 51.0 20.0 47.0
7 Bilejczyk Franek
Murall UKA
117.0 34.0 65.0 18.0
8 Marcisz Antoni
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
112.0 43.0 26.0 43.0
9 Myśliwiec Maksymilian
RockBrothers
106.0 40.0 40.0 26.0
10 Chuchmacz Igor
Klub Sportowy Progress
93.0 47.0 18.0 28.0
11 Chaciński Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
91.0 26.0 43.0 22.0
12 Walczyński Franciszek
Klub Wspinaczkowy AGAMA
86.0 31.0 24.0 31.0
13 Kasiński Gabriel
Klub Sportowy MOVE! Avatar
79.0 28.0 51.0
14 Fedorowski Jeremi
RockBrothers
74.0 37.0 37.0
15 Szoblik Jakub
Klub Sportowy Primaroca
68.0 37.0 31.0
16 Dykto Stefan
Akademicki Klub Górski
62.0 16.0 12.0 34.0
17 Jarosz Robert
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
52.0 24.0 28.0
18 Hada Stanisław
Klub Sportowy Alpika
51.0 10.0 34.0 7.0
19 Bochenek Wojtek
Klub Sportowy Strefa Wspinania
42.0 22.0 20.0
20 Korona Maurycy
Klub Wspinaczkowy Kotłownia
38.0 18.0 10.0 10.0
21 Pilch Jan
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
36.0 22.0 14.0
22 Figura Igor
Klub Sportowy Primaroca
32.0 8.0 24.0
23 Jutrowski Konrad
Klub Wysokogórski Trójmiasto
28.0 12.0 16.0
24 Butra Aleksander
RockBrothers
26.0 20.0 6.0
25 Michałkiewicz Szymon
Klub Sportowy Strefa Wspinania
25.0 9.0 16.0
26 Laskowski Bartosz
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
24.0 8.0 7.0 9.0
27 Kozak Kajetan
Murall UKA
19.0 14.0 5.0
28 Prajsnar Jan
Murall UKA
17.0 5.0 12.0
28 Wojtanowski Michał
GTW AKADEMIA WSPINACZKI
17.0 7.0 6.0 4.0
30 Mireński Igor
Pol-Inowex Skarpa Lublin
14.0 14.0
31 Hajnos Leon
Uczniowski Klub Sportowy LIDER
9.0 9.0
32 Romańczyk Maciej 8.0 8.0
33 Kolman Piotr 3.0 3.0
34 Czaja Gabriel
RockBrothers
2.0 2.0
35 Ślączka Miłosz
Rzeszowski Klub Wysokogórski
1.0 1.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni