wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzieżowcy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzieżowcy (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 20:59 przez Piotr Bunsch | Modyfikacja: 16-09-2022; 21:03 przez Piotr Bunsch

Dziewczyny

Miejsce Osoba Punkty Wrocław
2022-10-01
Kraków
2022-07-02
Lublin
2022-05-20
Kraków
2022-03-11
Warszawa
2022-03-05
1 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
480.0 100.0 80.0 100.0 100.0 100.0
2 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
245.0 100.0 65.0 80.0
3 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
200.0 65.0 80.0 55.0
4 Fajfer Natalia
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
174.0 80.0 47.0 47.0
5 Dobrzyniecka Urszula
Wrocławski Sportowy Klub Wspinaczkowy (WSKW)
143.0 55.0 51.0 37.0
6 Augustis Zuzanna
Klub Wysokogórski Trójmiasto
120.0 65.0 55.0
7 Stelmaszczyk Wiktoria
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
94.0 43.0 51.0
8 Ciechanowska Martyna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
65.0 65.0
9 Szwed Maria 55.0 55.0
10 Malesińska Aleksandra
Klub Wysokogórski Trójmiasto
51.0 51.0
11 Bród Nikola
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
43.0 43.0
12 Czuba Lena
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
40.0 40.0

Chłopaki

Miejsce Osoba Punkty Wrocław
2022-10-01
Kraków
2022-07-02
Lublin
2022-05-20
Kraków
2022-03-11
1 Oleszczuk Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
380.0 100.0 80.0 100.0 100.0
2 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
310.0 65.0 100.0 65.0 80.0
3 Sobański Konstanty
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
280.0 80.0 65.0 80.0 55.0
4 Lewandowski Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
200.0 55.0 55.0 47.0 43.0
5 Sadrakuła Jakub
Rzeszowski Klub Wysokogórski
149.0 51.0 51.0 47.0
6 Golus Krystian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
141.0 51.0 47.0 43.0
7 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
111.0 34.0 40.0 37.0
8 Borowski Jan
Klub Wysokogórski Trójmiasto
98.0 43.0 55.0
9 Łyko Grzegorz
Klub Sportowy Korona 1919
91.0 40.0 51.0
10 Strączyński Ernest
Klub Wysokogórski Częstochowa
73.0 47.0 26.0
11 Gurba Jan
Klub Wysokogórski Nowy Sącz
65.0 65.0
12 Tarnowski Bartłomiej
Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
40.0 40.0
13 Winiarek Bartłomiej
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
37.0 37.0
13 Kunc Patryk
Klub Wysokogórski Sakwa
37.0 37.0
15 Polsakiewicz Filip
Klub Wspinaczkowy AGAMA
34.0 34.0
16 Salach Piotr
RockBrothers
31.0 31.0
17 Ścisłowicz Jakub 28.0 28.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni