wróć
Polski Związek Alpinizmu
Komisja Wspinaczki Sportowej - Informacje > Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzieżowcy (bouldering)

Ranking Pucharu Polski – 2022 – Młodzieżowcy (bouldering)

Opublikowano: 16-09-2022; 20:59 przez Piotr Bunsch | Modyfikacja: 16-09-2022; 21:03 przez Piotr Bunsch

Dziewczyny

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Lublin
2022-05-20
Kraków
2022-03-11
Warszawa
2022-03-05
1 Janecka Bianka
Klub Wysokogórski Częstochowa
380.0 80.0 100.0 100.0 100.0
2 Nawój Daria
Klub Sportowy Sportiva Tarnów
245.0 100.0 65.0 80.0
3 Mientus Zuzanna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
200.0 65.0 80.0 55.0
4 Stelmaszczyk Wiktoria
Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
94.0 43.0 51.0
4 Fajfer Natalia
Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
94.0 47.0 47.0
6 Dobrzyniecka Urszula 88.0 51.0 37.0
7 Ciechanowska Martyna
Klub Sportowy Skarpa Bytom
65.0 65.0
8 Augustis Zuzanna
Klub Wysokogórski Trójmiasto
55.0 55.0
8 Szwed Maria
Pol-Inowex Skarpa Lublin
55.0 55.0
10 Malesińska Aleksandra
Klub Wysokogórski Trójmiasto
51.0 51.0
11 Bród Nikola
Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
43.0 43.0
12 Czuba Lena
Avatar Kraków
40.0 40.0

Chłopaki

Miejsce Osoba Punkty Kraków
2022-07-02
Lublin
2022-05-20
Kraków
2022-03-11
1 Oleszczuk Piotr
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
280.0 80.0 100.0 100.0
2 Zalesiński Szymon
Wrocławski Klub Wysokogórski
245.0 100.0 65.0 80.0
3 Sobański Konstanty
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
200.0 65.0 80.0 55.0
4 Sadrakuła Jakub
Rzeszowski Klub Wysokogórski
149.0 51.0 51.0 47.0
5 Lewandowski Jakub
Klub Wspinaczkowy AGAMA
145.0 55.0 47.0 43.0
6 Tkaczyk Jan
Pol-Inowex Skarpa Lublin
111.0 34.0 40.0 37.0
7 Borowski Jan
Klub Wysokogórski Trójmiasto
98.0 43.0 55.0
8 Łyko Grzegorz
Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
91.0 40.0 51.0
9 Golus Krystian
Klub Sportowy Skarpa Bytom
90.0 47.0 43.0
10 Gurba Jan
Klub Wysokogórski Nowy Sącz
65.0 65.0
11 Tarnowski Bartłomiej
Avatar Kraków
40.0 40.0
12 Winiarek Bartłomiej
Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
37.0 37.0
12 Kunc Patryk
Klub Wysokogórski Sakwa
37.0 37.0
14 Polsakiewicz Filip
Klub Wspinaczkowy AGAMA
34.0 34.0
15 Salach Piotr
RockBrothers
31.0 31.0
16 Ścisłowicz Jakub 28.0 28.0
17 Strączyński Ernest
Klub Wysokogórski Częstochowa
26.0 26.0
Partnerzy
Partnerzy techniczni